Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 14:28:38 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
DVB-T na plazme PHILIPS  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.08.2007 10:12 • Magichi
Mam 50 palcovu plazmu philips 50PF9631D, ktorý má zabudované DVB-T .Problem je však v tom, ze tv mi neponuka ladenie digitálnych kanálov z bratislavského vysielača. Pre presnost: nie že ich nenaladí, ale vobec mi možnosť landenia neponúkne. Položka menu, ktorá je v manáli mi jednocho v TV chýba. Zrejme nie je v TV soft, ktorý možnosť ladenia na Slovensku umožnuje, teda SR asi nie je zatial podporované. Vie mi niekto poradiť, ako tento problém vyriešiť? Treba čakať na oficialny firmware od výrobcu?Dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 16   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Anonyme, nepochopil jste vůbec ...  
07.08.2007 19:22 • Jaivan
Anonyme, nepochopil jste vůbec nic... Ale to je u jelimanů obvyklý stav...
 
 
 
Jaivane,tvoje první rada byla ...  
07.08.2007 16:17 • anonym
Jaivane,tvoje první rada byla fakt cenná:06.08.2007 - 11:50 • Jaivan A to Vám ještě nedošlo, že máte prostě smůlu...? Ten manuál hovoří jasně, že nic nenaladíte...!!! Tak to pochopte... A najednou to šlo,neděláš si náhodou z huby větrák? Fakt máš "ryzí" charakter.Divím se,že tě už v mládí neutopili,tím bys byl asi pro svět nejprospěšnější.
 
 
 
Není zač, hlavně že se podařil ...  
07.08.2007 10:34 • Jaivan
Není zač, hlavně že se podařilo uvést TV do korektního stavu...
 
 
 
Dakujem za pomoc, v TV som si ...  
07.08.2007 09:56 • anonym
Dakujem za pomoc,v TV som si nastavil Velkú britániu, stiahol som si z britskej stránky soft, naistaloval a po pár presviedčaniach nový soft a ked som druhý krát spustil automatickú instaláciu, zacal hladat aj digitálne kanály. Dokonca ich nasiel aj napriek tomu, ze som neskor zastrcil do tunera signál káblovky. Cize to dvb-t chytí v bratislave aj na kus drota.Diky.
 
 
 
Ta web adresa je hrozná, proto ...  
07.08.2007 09:23 • Jaivan
Ta web adresa je hrozná, proto raději ještě jednou sólo: http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbin t/cpindex.pl?slg=ENG&cat=FLAT_TV_CA&sct= PLASMA_EXTRA_LARGE_GT43_SU&session=20070 807031353_88.103.55.182&grp=TV_GR&ctn=50 PF9631D/10&mid=Link_Software&hlt=Link_So ftware
 
 
 
Pane Maqichi... Pokusil jsem s ...  
07.08.2007 09:20 • Jaivan
Pane Maqichi... Pokusil jsem se Váš problém zkonzultovat s osobou povolanou...Postup a vyřešení je následující:Dle manuálu (str.57) si zjistěte aktuálně nainstalovanou verzi sw... Měla by to být verze 0.93.0.0. Pokud je tam jiná verze, pak si na stránkách podpory Philisu stáhněte zazipovaný aktuální fw:http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dc bint/cpindex.pl?slg=ENG&cat=FLAT_TV_CA&s ct=PLASMA_EXTRA_LARGE_GT43_SU&session=20 070807031353_88.103.55.182&grp=TV_GR&ctn =50PF9631D/10&mid=Link_Software&hlt=Link _SoftwareRozbalte ho a nahrajte do USB flash direct klíčenky... Tuto zasuňte do patřičného slotu v TV a tuto zapněte... Měla by proběhnout automatická aktualizace fw... Jinak postupujte dle manuálu na str. 57 a dále...
 
 
 
Tak mi nebere telefon, snad zí ...  
06.08.2007 14:02 • Jaivan
Tak mi nebere telefon, snad zítra...
 
 
 
Za půl hodiny budu vědět doufá ...  
06.08.2007 12:30 • Jaivan
Za půl hodiny budu vědět doufám více... Product manager je nyní na obědě...
 
 
 
:-) ale aj tak diky za zaujem ...  
06.08.2007 12:23 • anonym
:)ale aj tak diky za zaujem
 
 
 
Inu tam, kde nic není, ani smr ...  
06.08.2007 12:12 • Jaivan
Inu tam, kde nic není, ani smrt nebere...
 
 
 
Preto, ze som si precital manu ...  
06.08.2007 11:56 • anonym
Preto, ze som si precital manual a skusil viacero mozností pýtam sa tu na tomto fóre, ci s tým niekto nemá skúsenost. Manuál v tom nehovorí úplne jasne a vždy je niekde najaký patch alebo upravený firmware. Manuál hovorí, že ladenia je závislé od nastavenenej krajiny (ktoru si mozem zvolit lubovolne) a od toho ci tam je dvb-t. Takze ak má niekto s týmto problémom skúsenost, tak poprosím názor.Analýzy zalozené na prečítaní si 9. strany v manuále poprosím vynechať.
 
 
 
A to Vám ještě nedošlo, že mát ...  
06.08.2007 11:50 • Jaivan
A to Vám ještě nedošlo, že máte prostě smůlu...? Ten manuál hovoří jasně, že nic nenaladíte...!!! Tak to pochopte...
 
 
 
Cital som anglickú prírucku a ...  
06.08.2007 11:22 • anonym
Cital som anglickú prírucku a slovensku prírucku a teraz som si pozrel aj ceskú prírucku. Na strane 9 je napísané akurát to, čo som všetko spravil. Asi 5x. Moj televízor so sučasným firmwarom pojem "digitálne kanály" nepozná. To by mi potom pri zmene krajiny a automatickom vyhladaní minimálne napísal, že nájdené digit. kanály NULA. Príručky sú pekná vec, ale ked nesedia s realitou, tak je to dost otravné.Cize ocenil by som najaký konštruktívny návrh a nie poznámky typu "je to v manuále" Dakujem.
 
 
 
Hm... Promiňte, ale zalistoval ...  
06.08.2007 10:52 • Jaivan
Hm... Promiňte, ale zalistoval jsem v manuálu a tam to máte na straně 9 jasně napsáno...
 
 
 
Dal som inu krajinu a nič. Už ...  
06.08.2007 10:48 • anonym
Dal som inu krajinu a nič. Už x-krát. Skúsil som všetky krajiny.Výrobca a servis hrajú mrtvých chrobákov.Inak by som tu s tým neotravoval. Len dufam, ze najdem niekoho, kto má/mal podobný problém a vyriešil ho. Nič viac.
 
 
 
Obraťte se na prodejce či dovo ...  
06.08.2007 10:46 • Jaivan
Obraťte se na prodejce či dovozce nebo přímo na oficiální zastoupení Philps v SR... Tady Vám s tímto problémem těžko někdo poradí... Nebo nastavte přijímač v úvodní části na jinou zemi než je SR a uvidíte...
 
 
Celkový počet reakcí: 16 / zobrazují se: 1 ... 16

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist