Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 12:13:55 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
PremiumX 7100 CG a natáčení na družice  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.08.2007 13:13 • Johan
Vlastním receiver PremiumX 7100 CG a jelikož jsem se přestěhoval a namontoval si nové natáčení motor Strong Big Sat 2100 CG - mám s tím problémy, nedaří se mi naprogramovat receiver tak, aby se mi natáčel na daný program a danou družici, nevím , zdali je nutno nastavit meze natáčení, zapadní, východní mez. Zkusil jsem najet na zvolenou družici a přes motorické natáčení antény to naprogramovat a odsouhlasit, ale nefunguje mi to,použil jsem rovněž USALS dosadil parametry, ale nejde mi to, prosím poradˇte, děkuji. Dále nevím , zdali mám dobře naladěnou orbitu- chytám ASTRU, HOT BIRD, SYRIUS, THOR a HISPASAT ovšem na druhou stranu od ASTRY 23,5 stupně a EUROBIRD nic, je dobře naladěná orbita? Děkuji za pomoc JOHAN
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Když dáš v menu PX Instalace s ...  
11.08.2007 20:24 • anonym
Když dáš v menu PX Instalace sjedeš na motorické nastavení, motorem najedeš např na Astru musiš v druhém řádku pod názvem družice taktéž nastavit stejný název družice tj. Astra a teprve potom to uložit OK, jinak v tom budeš pořád plavat, tak postupovat u dalších družic " název musí být stejný v ř. 1 a 2 ", hodně zdaru. Blbých poznámek si nevšímej!
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist