Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 04.05.2024 - 17:41:15 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Gitalka bez prog. Prima??  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.08.2007 06:35 • Pája
Ahoj všem, potřeboval bych poradit. Mám AB DSR 320 a vložil jsem kartu Gital( neomezenou) a rozběhly se mi všechny předladěné programy (CT1,2,Sport, Nova,Ocko,TOP, atd.kromě Programu Prima, tam mám černou obrazovku..může mi někdo poradit co s tím?..pomůže nechat receiver zapnutý třeba přes noc?...nebo nějakej jinej soft ? Děkuji moc za pomoc.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
TO: Jaivan, tak jsem to zkouše ...  
16.08.2007 06:27 • Pája
TO: Jaivan, tak jsem to zkoušel a je to bohužel stejný..2x vrátí zpět na TV analog a po třetí ne..když vypnu a zapnu tak třeba 3x a po čtvrté ne..kdyby to bylo pro mně tak si poradím, ale pro moji mámu je takto nepoužitelné...nechal jsem zapojené přes modulátor...nevím proč se to tak děje..ale asi to bude tou TV ..protože na mé TV Philips to chodí spolehlivě a tohle je krám Hyunday...
 
 
 
Ano, a tlačítkem (source nebo ...  
14.08.2007 13:46 • Jaivan
Ano, a tlačítkem (source nebo SAT/TV) na DO od DSR (neznám ho) by se měl přepínat buď SAT nebo terestrika na výstupu Scartu... Nevím přesně, jak to je u DSRka, ale běžně to takto funguje...
 
 
 
Teď jsem ale znejistěl..mysl ím ...  
14.08.2007 13:43 • Pája
Teď jsem ale znejistěl..myslím že jsem to zkoušel nejprve s terestric do TV vstupu nezávisle) a Scartem DSR do scartu TV...má to na to vliv????...nejsem si teď jist..tak to doma zapojím prozkoušku ještě jednou s terestric přes DSR a scart k tomu jakoby navíc....rozumím tomu dobře?...děkuju
 
 
 
A máte zapojenu terestrickou a ...  
14.08.2007 13:27 • Jaivan
A máte zapojenu terestrickou anténu nejdříve do DSRka a odtud smyčkou do TV...? Protože pak by být problém neměl...
 
 
 
To: Jaivan, ano máte pravdu to ...  
14.08.2007 13:11 • Pája
To: Jaivan, ano máte pravdu to jsem myslel..asi to udělám přes ten modulátor..vysvětlit mamce, že musí přeskákat všechny vstupy, aby se dostala zpět na analog TV je nejen těžké, ale i velmi nepraktické..joo.ta TV..no. děkuji ale za info.
 
 
 
Máte zřejmě na mysli, že při v ...  
14.08.2007 12:28 • Jaivan
Máte zřejmě na mysli, že při vypnutí DSRka se TV automaticky nepřepne na terestrický anténní vstup...? To ale nemá s pinem č.8 v tomto případě co dělat... Toto funguje pouze u linkových (SCART) vstupů... Přepnutí zpět na terestriku musíte učinit přímou volbou pozice na DO TV...
 
 
 
Děkuji všem, ještě jedna malič ...  
14.08.2007 12:17 • Pája
Děkuji všem, ještě jedna maličkost...mám to zapojené přes scart, ale zlobí to a nevrací zpět na analog při vypnutí (TV Hyunday) ...zkoušel jsem odpojit pin č.8 ale to nejde vůbec..je nějaké řešení?..asi to zapojím aspoň kdyžtak přes modulátor..je to pro mámu..děkuju Vám všem...
 
 
 
Podívejte se, jestli máte na k ...  
14.08.2007 09:10 • Jaivan
Podívejte se, jestli máte na kartě zapsáno ID Primy... Pokud ne, neprošly aktivační zápisy přes UCAS čtečku... Řešením je, nechat kartu v certifikované CRW čtečce pro inicializaci zápisu...
 
 
 
Skús ešte raz nanovo naladiť T ...  
14.08.2007 07:37 • anonym
Skús ešte raz nanovo naladiť TP kde vysiela Prima.
 
 
 
ako chces ale za chvilu ho tu ...  
14.08.2007 07:15 • hujer23
ako chces ale za chvilu ho tu maš odborníka ten ti poradi no je to na tebe.tu stranku som ti dal aby si tam dačo našiel a prečital nemôže ti spadnuť všetko do lona a to prihlasenie- musiš čakat kym ti poslu aktivačny mail.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
TO:Hujer23, jo tam bych se nač ...  
14.08.2007 06:56 • Pája
TO:Hujer23, jo tam bych se načekal..tady je frekvence lidí větší a tím možná pomoc rychlejší. A navíc mám tam problémy s přihlášením..snad se najde někdo tady..
 
 
 
http://www.ab-f orum.info sku ...  
14.08.2007 06:41 • hujer23
http://www.ab-forum.info skus to tu na tomto fore najdi si daky soft na ńom, ale možno treba dlhšie čakat jo musiš sa prihlasiť
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist