Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 03:07:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Prijem DVB-T vs Sony Bravia  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.08.2007 08:03 • Pastim
Mám dotaz. Vlastnim LCD Sony Bravia, ktory ma zabudovany DVB-T. Byvam v BA-Biskupice, cital som tu informacie o moznosti prijmu rakuskych aj slovenskych stanicna kanaloch 62 a 66, mam priamy vyhlad na kamzik. Ale ked dam vyhladavat automaticky digitalne stanice, nenajde mi ziadnu. Takisto ked manualne zadam kanal, nenajde nic. TV je pripojeny na MMDS antenu. Viem mi niekto poradit alebo ma podobnu skusenost, ktoru vyriesil? :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 31   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
bravia a dvbt  
26.08.2007 19:12 • palo
cau,skusal som braviu na zaporozskej ulici (pri inchebe). mne tochytilo vsetky terestrialne sirene stanice v BA. rakuske som nechytil, animadarske, ale fakt je, ze som to ani neskusal. antenou bola kuchynska vidlicka. Takze je bud v biskupiciach slaby signal, alebo treba skusist inu antenu. ja by som vyskusal obycajnu par stokorunovu izbovu antenu. co sa kvality singalu tyka, zda sa mi, ze je pdstatne slabsia ako v pripade dvbs.
 
 
 
TV s DVBT maju ine indikatory. ...  
24.08.2007 15:55 • anonym
TV s DVBT maju ine indikatory. Su tam hodnoty BER alebo ine. Chybovost sa musi blizit k 0, takze ten jeden bargraf musi byt prazdny.
 
 
 
druhy pokus  
24.08.2007 13:40 • Vlado
No vidis, cele je to o tom, ze signal je slaby, len ho treba "ulovit" do sita. Ale verim tomu, keby si sa pohral s antenou, chytis obraz aj na aktivnu izbovu antenu. Absencia indikatora urovne a kvality signalu je fakt handikap. U takeho tv by som to bral ako samozrejmost. Takto sa musis spoliehat pri hladani optimalneho miesta na prijem na subjektivny dojem...
 
 
 
Takze druhy pokus vysiel uplne ...  
24.08.2007 07:54 • pastim
Takze druhy pokus vysiel uplne uspokojivo, na to sito som chytil slovensky DVB-T. Iba mi vadi, ze v TV naozaj nikde nesignalizuje silu a kvalitu signalu, co je neprakticke. Skoda, ze tato diskusia sa zvrhla do uplne zbytocnych kecov...
 
 
 
Kdepak vidíte ty Vaše hovadiny ...  
23.08.2007 21:07 • Jaivan
Kdepak vidíte ty Vaše hovadiny...? Chápu, že mnohému nerozumíte, ale to nemusíte být hned vulgární... Opravdu se zeptejte, nikdo Vás neukousne...
 
 
 
Jaivane a čemu nerozumíš ty,že ...  
23.08.2007 13:32 • anonym
Jaivane a čemu nerozumíš ty,že tady plácáš hovadiny? Běž se domů zeptat rodičů,jistě tě už shání.
 
 
 
Čemu nerozumíte anonyme...? Ne ...  
23.08.2007 12:44 • Jaivan
Čemu nerozumíte anonyme...? Nebojte se slušně zeptat...
 
 
 
Spoustu času ušetříme všichni ...  
23.08.2007 10:48 • anonym
Spoustu času ušetříme všichni,když potáhneš domů k mamince Jaivane! Na tvoje zblitky fakt není nikdo zvědavej.
 
 
 
Pane pastime, jednu radu Vám d ...  
23.08.2007 09:55 • Jaivan
Pane pastime, jednu radu Vám dám... Pozvěte si domů někoho, kdo alespoň ví, jak na to... Ušetříte si tak spoustu času a nervů...
 
 
 
A o čem že jste to chtěl tedy ...  
23.08.2007 09:53 • Jaivan
A o čem že jste to chtěl tedy diskutovat, anonyme...? Poučte nás...
 
 
 
Tak moj pokus mi nevysiel. Na ...  
23.08.2007 09:52 • pastim
Tak moj pokus mi nevysiel. Na TV som pripojil externu antenu "sito" na UHF pasmo, ale TV nenasiel ziadny program. Je v tom Sony vidiet niekde v menu uroven signalu? Viaceri tu pisete, ze sila xx% kvalita xx%...
 
 
 
Jaivane,mluv laskavě za sebe,j ...  
23.08.2007 09:04 • anonym
Jaivane,mluv laskavě za sebe,jak je tvým zvykem upozorňovat na tuto zkutečnost ostatní. Opravdu jsi takovej debil, že neumíš ani číst? Oslovení je hned to první slovo.Podle toho hlupáku poznáš, ke komu se mluví.
 
 
 
Tak anonyme, a teď jste nám to ...  
22.08.2007 22:52 • Jaivan
Tak anonyme, a teď jste nám to konečně všem řekl narovinu... Akorát mi uniká, o čem že jste to chtěl diskutovat...
 
 
 
Jaivane jsi úplnej amatérskej ...  
22.08.2007 22:13 • anonym
Jaivane jsi úplnej amatérskej dement a tvoje vyčtený moudra jsou v praxi úplně na hovno.Jsi čurák jak má vypadat a navrch pablb prvního stupně. Běž už do hajzlu,nikdo na tebe není zvědavej.
 
 
 
Jóvan  
22.08.2007 19:52 • Vlado
nie je to len moja skusenost, ale sj skusenost inych... Kto sa ma co ucit, by som radsej pomlcal... ;)
 
 
 
Pane Vlado, to že to jde Vám v ...  
22.08.2007 17:36 • Jaivan
Pane Vlado, to že to jde Vám ve Vašich podmínkách, nemusí vůbec znamenat, že to půjde někomu dalšímu... To je prostá anténářská praxe... Asi jste ještě neviděl rozkmitaný širokopásmový zesilovač, viďte... Kdybyste jen trochu tušil, jak jsou digitální modulace (QAM, 8PSK) náchylné na intermodulační zkreslení, nikdy byste takovou radu nevypustil z úst... Máte se ještě hodně co učit...
 
 
 
anonym  
22.08.2007 17:06 • Vlado
Samozrejme, mozem potvrdit, podla skusenosti s uz spomenutou Hamou... Jaivan rype z principu, ale prd tomu rozumie...
 
 
 
Jaivan  
22.08.2007 17:03 • Vlado
Ja mam ten "kus dratu" (pozrel si sa vobec na obrazok??) pohodeny za tv prijimacom v rohu miestnosti a obraz mam ako fotka (pri sile signalu 30%, kvalite 80%). Takze asi tolko k tej tvojej "HLOUPOSTI"... :D
 
 
 
Anonyme, nemáte pravdu... S po ...  
22.08.2007 15:41 • Jaivan
Anonyme, nemáte pravdu... S pokojovou anténou udělají kouzla možná nepoučitelní tlachalové... Pak dokáží předčít i klasickou anténu, jistě... Ale jen pusou... Končím s Vámi diskusi, nemá to pražádného významu... Škoda času a invence...
 
 
 
Som z BA a montujem aj DVBT, p ...  
22.08.2007 14:43 • anonym
Som z BA a montujem aj DVBT, poznam aj tunery v Sony TV. Ak chcete tak mi napiste na dvbtba@szm.sk, poradim, prip. namontujem.
 
 
Celkový počet reakcí: 31 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist