Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 09.05.2024 - 17:56:54 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
Natacacie zariadenie Strong  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.10.2007 18:59 • ® safriana
Vedel by mi niekto poradil v com som urobila chybu pri instalacii motorceka? Automaticky ide na zapad, ale na vychod uz nie. Manualne na motorceku vsak idu obidva smery. Napriklad z Astry 28,2 na Astru 23,5 ide v pohode, ale spat na Astru 28,2 sa uz nevrati. Neviem v com moze byt chyba lebo motorcek je cisto novy.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Mal som motor SG2100 na  
11.10.2007 10:57 • ® zargos5
Mal som motor SG2100 na Illusionoch,Fergusone,Echolite,Vantage,Koscom,AB DSR XXX a nikdy som nemusel resetovať motor nikde ani v menu,ani na motore. Chybné nastavenia sú vždy načastejší prípad.
 
 
 
Mám také skúsenosti,že takato situacia nastáva,ale  
11.10.2007 08:43 • ® letas
Mám také skúsenosti,že takáto situacia nastáva,ale zvyčajne sa to prejavuje tak,že motor točí v pohode všetký družice od Astry 19,2 na západ vrátane Astry 19,2 tam aj nazad.Ale od Astry 19,2 na východ už nie.Potom mi pomohlo iba resetovanie v menu a keď nepomohlo ani to tak až na motore. Týka sa to motorov SG2100.S inými motormi nemám skúsenosti,lebo iné nemontujeme.Ešte podotýkam,že v týchto mojích prípadoch sú všetky položky nadstavené správne.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
No určite to nie je tým motorčekom,že je vadný.  
10.10.2007 20:11 • ® zargos5
No určite to nie je tým motorčekom,že je vadný. Chyba je totiž v nastavení toho motorčeka v menu v prijímači. Treba nastaviť v prijímači nulový bod motorčeka a zadať na družice,ktoré chceme pozerať funkciu natáčania USALS. Typ prijímača nepíšete, takže ísť podľa návodu v menu prijímača a nastavenie motora.
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist