Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 19:47:06 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
DIGI TV a LCD 82cm :)  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.02.2008 10:27 • vortimond
Tak jsem trochu inovoval zobrazovač (stará Tesla 55 už byla silně nevyhovující :) a vybral jsem si LCD panel 82cm. Zjistil jsem to, co se dalo čekat - jediný co se dá sledovat jsou německé FTA stanice na Astře (danke noch einmal liebe freunde) obraz je ostrý, bitrate na úrovni, většina pořadů v 16:9. Docela jsem rád, že nás ve škole němčinář tak dlouho a tak hodně otravoval.
DIGI TV absolutní katastrofa, UPC Direct ještě horší. Z CS linku je v pohodě akorát ČT. Tak. A běžím odhlásit HBO, nedá se na to koukat!!!

Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Jinak filmy na DVD super, rozhodně nelituju.  
13.02.2008 09:49 • vortimond
Jinak filmy na DVD super, rozhodně nelituju. Náhodou můj starej Sencor přehrávač podporuje krom standartního interlace taky progressive scan, fajn obraz.
Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
 
 
 
A nebo odsunout hooodně daleko křeslo, to je taky  
13.02.2008 09:44 • vortimond
A nebo odsunout hooodně daleko křeslo, to je taky řešení :) ale nebaví mě to pořád přemísťovat. V případě DIGI TV to trochu pomohlo, v případě UPC Directu jsem narazil na zeď :D (Rozhodně trvám na tom, že Direct je v globálu na tom kvalitativně o stupeň hůř - shit rozlišení, v dobrý kvalitě snad jedině MTV programy, ale kvůli klipům si to asi nikdo neplatí).
Vantage 7100S, SkyStar HD2, EmmeEsse 150 offset, Inverto B.U. twin, multifeed 28+26+19+13E, Freesat, Polsat, HD+. "Things are not what they seem. My dreams are much more real to me"
 
 
 
Plne súhlasím,  
12.02.2008 14:50 • ® DaUphin
len ja mam pocit ze digi je horsie ako direct, aspon pri niektorych programoch. Na skylink a hlavne czechlink sa kvalitou nechytaju ani digi ani direct. No a to ked si kupis HD stroj a prepnes trebars na Discovery HD, alebo na Premiere HD(aj po znizeni bitrate stale coool), tak potom zistis naco vlastne sluzi ten tvoj LCD ;) Aj nova HD bola celkom cool(kvalitou vysielania, nie obsahom) hlavne spravy, pripadne LOST atd. Skoda ze nemaju na to aby v tom pokracovali... :(
 
 
 
re:LCD  
11.02.2008 20:09 • ® vipersat
Ty si to aspom cakal.Kniektori jedinci chodia reklamovat SAT-primac,ze sa pokazil:)
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist