Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 08:17:53 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Prijem satelitnych programov vdaka  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
26.11.2009 09:22 • ® martony
Nedavno som videl inzerat na satelitny prijmac zn. Ferguson (aky model presne neviem)
Ponúkam satelit,ktorý vám umožní vdaka softvérovej emulácii pozerať v digitálnej kvalite všetky Sk a Cze programy bez poplatkov. Sledujte programy ako-HBO,HBO2,HBO Comedy,,Sport1,CT1,CT2,CT4,CT24,Nova,Nova Cinema,Prima,STV1.STV2,STV3,,JOJ,JOJ+,Markíza,TV DOMA,TA3, ,Novasport,Hallmark,Cinemax.FILM+,Animax,Spektrum,Reality,Discovery,DOQ,Viasat History,Viasat Explorer,TV Lux,polovnictvo a rybarstvo,TV Paprika,Prima,MTV,VH1,VIVA,MTV2,Music Max,Music Box,Private Spice-erotika,Minimax,Disney Channel,Jetix,Eurosport,Eurosport2,Sportklub,Sportklub+,Telesport,Sport1,2 ,MI,2,RTS1,2,TVR1,2,3 a stovky dalších. Prijímač vám navyše umožní sledovať tisíce zahraničných TV programov v digitálnej kvalite a stovky rozhlasových staníc. Prijímač má ešte slot na prístupové karty-(dekódovanie) daľších zakódovaných programov,spolupracuje so všetkými dekódovacími systémami.
Kto mi poradi, na akom principe spominane rozkodovanie funguje?
Je potrebna na sledovanie tychto programov nejaka specialne upravena karta? Je potrebne obmienat kody na rozkodovanie obrazu?
Dakujem za odpoved
Martin
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Dá sa len digi,ostatné nie.  
26.11.2009 14:15 • ® palo
Dá sa len digi,ostatné nie.
 
 
 
Dakujem za poucku - este jedna otazka  
26.11.2009 13:34 • ® martony
Vdaka za odpoved,
Mam este jednu otazku: Je mozne spominany zoznam programov (v inzerate)vysielany cez Digi resp. UPC alebo Skylink rozkodavat cez EMU?
 
 
 
tu som ti našiel poučku  
26.11.2009 11:28 • ® ado6020
EMU teda emulácia, je softvérové spracovanie a "prekonanie bariery" (kódovania) bez použitia karty na programy, ktoré sú prístupné obyčajne len za pomoci prístupovej karty (na zakódovaný kanál).
 
 
 
každá  
26.11.2009 11:16 • ® ado6020
druhá téma sa tu venuje emulácii ,bud priamo ,alebo nepriamo. niektoré témy sa opakujú aj viac krát a to len preto, že sa niekomu nechce použiť vyhladávač ;)
 
 
 
Ospravedlnujem sa, za ten skopirovany text  
26.11.2009 11:07 • ® martony
Ospravedlnujem sa, za ten skopirovany text inzeratu. Predpokladam, ze sledovat programy mozno cez Digi, UPC resp. Skylink,
Moja otazka smerovala inym smerom.
"Sledovat vdaka softwerovej emulacii" - znamena to, ze nie je "upravena" potrebna karta? Nahadzovanie kodov..a pod.
O tychto temach sa tu vedie mnozstvo debat v blogu.
Este raz prepacte, je to pre mna nova tema.
Diky za odpovede
 
 
 
veľa si napísal  
26.11.2009 09:32 • ® ado6020
no každému je jasné ,že málo prečítal. http://www.satcentrum.sk/skola/
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist