Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 19:39:50 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
satelit na streche panelaku  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.12.2009 22:46 • ® andre
zdravim, prosim Vas o radu ma niekto skusenosti s umiestnenim satelitu na strechu 8 posch. panelaku? dakujem za odpoved
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
drzim palce nech ti to tam nastavia na tu strechu  
12.12.2009 19:50 • ® Radko3003
drzim palce nech ti to tam nastavia na tu strechu:good::D;)
 
 
 
Radko3003  
12.12.2009 15:04 • ® andre
dakujem za ochotu. dnes som bola na byte, je to novostavba tak pomalicky zariadujem a pozerala som po okolitych panelakoch a videla som niekolko panelakov s namontovanym satelitom na streche takze satelit budem mat i ja!!! :) este raz dakujem za informacie
 
 
 
Andre  
11.12.2009 21:59 • ® Radko3003
prepac ze az teraz ale nevsimol som si odkaz,tahal som to cez ruru ako ma spolocna antena rozvod a potom ako je instalacia elektriky,antenneho rozvodu,su tam aj merace elektriky,je tam taky priestor na to a je to oddelene od elektriky.Ale inac ako mam priatelku v NR tak tam to tiez tak vedu az na prve poschodie a nepotrebuju ziadne povolenie:warning:takze pokial nieco neposkodis tak je to bez problemov a nik sa nestara do teba
 
 
 
radko3003 a kabel si kadial tahal, zvonku? lebo ja  
11.12.2009 12:31 • ® andre
radko3003 a kabel si kadial tahal, zvonku? lebo ja byvam na 3 poschodi v 8 poschodovom panelaku. dakujem za odpoved
 
 
 
z bytoveho podniku ale nechapem do dnes preco im  
11.12.2009 10:30 • ® Radko3003
z bytoveho podniku ale nechapem do dnes preco im to vadilo lebo ked sa pozriem po okolitych domoch tak tam maju paraboly a bez problemov,aj som sa pytal a oni nemali ziadny problem,ako som uz spominal tak som im vyhrozil ze to dam cez media ako aj to ze platim koncesionarske poplatky a nemame ani normalny prijem v spolocnom antennom rozvode a potom mi prislo to povolenie,bolo tam len pisane ze bytovy podnik mi dovoluje instalaciu paraboly ale na svoj vlastny drziak a nemoze byt v okruhu 2metre od anten spolocneho rozvodu
 
 
 
radko3003 a ked ti prislo, ze si ten salelit mozes  
10.12.2009 18:12 • ® andre
radko3003 a ked ti prislo, ze si ten salelit mozes dat na strechu panelaku, od koho odkial ti prislo to povolenie od spolocenstva bytov, kto vydava povolenie na instalaciu?
 
 
 
ja som mal tiez problem,byvame na 12 poschodi a  
10.12.2009 16:36 • ® Radko3003
ja som mal tiez problem,byvame na 12 poschodi a nemam vyhlad na juh tak som si to chcel dat na strechu ale nedovolil mi to domovnik ani bytove druzstvo,spolocny tv rozvod boli len prog. STV1,2,markiza aj tie sa nedaju normalne pozerat rusi to nieco a potom madarske MTV1,2,TV2,RTL klub krasny obraz,islo mi o JOJ-ku pre rodicov,ked som ich urgoval ze nech daju aspon antenu tak ma odbili ze nie je zaujem nech si dam kablovku,tak som im pohrozil ze to bude riesit cez media tak behom troch dni mi prislo ze si to mozem instalovat na strechu a dnes je tam sest parabol a je kazdy spokojny:good:
 
 
 
dakujem za milu ochotu. skusim sa dohodnut, len sa  
10.12.2009 00:50 • ® andre
dakujem za milu ochotu. skusim sa dohodnut, len sa mi to zda trosku komplikovane. moje obavy su, ze urcite niektory "tolerantny" sused s tym nebude suhlasit, aby som tahala kabel po chodbe atd. ahoj sobol...uz ta necham na pokoji, uz sa nebudem vykecavat
 
 
 
Promiň, neuvědomil jsem si, že to jsi zase ty...Už  
10.12.2009 00:40 • ® sobol
Promiň, neuvědomil jsem si, že to jsi zase ty...
Už jsem na to odpovídal u tvého předešlého dotazu.
Když se s některými obyvateli vašeho domu domluvíš, můžete zavolat firmu a ta vše udělá dle vašich požadavků...
Také řešení s tou chodbou a balkonem by mohlo zlákat i další sousedy na chodbě, zkuste to řešit společně.
 
 
 
vies alebo som rozmyslala dat ten satelit na  
10.12.2009 00:28 • ® andre
vies alebo som rozmyslala dat ten satelit na spolocnu chodbu v panelaku na 3 poschodi kde mam byt, pretoze tam na tej chodbe je taky maly balkonik a umiestnit ho tam a potom viest kabel cez tu chodbu az do mojho bytu. blbost?
 
 
 
vies ked ja neviem ci by sa to dalo umiestnit na  
10.12.2009 00:24 • ® andre
vies ked ja neviem ci by sa to dalo umiestnit na strechu panelaku...neviem ci na to nebudem potrebovat suhlas susedov a spolocenstva bytov a kadial by viedol kabel? zvonku po muroch? to asi nie. no stale mi to lezi v hlave, pretoze som sa tak tesila na tie talianske stanice
 
 
 
Zkušenosti má spousta lidí. Víc vědět nechceš ?  
10.12.2009 00:19 • ® sobol
Zkušenosti má spousta lidí. Víc vědět nechceš ? Chtěl jsi radu - ale nenapsal jsi, čeho se má týkat...
 
 
 
vlado holub a kabel si kadial viedol? inac ja  
09.12.2009 23:20 • ® andre
vlado holub a kabel si kadial viedol? inac ja akoze nic len sa pytam lebo neviem a nerozumiem sa tomu. chapes ma teraz?
 
 
 
A čo má akože byť?Ja som prichytil držiak  
09.12.2009 23:15 • ® vlado holub
A čo má akože byť?Ja som prichytil držiak trojnožku o výťahovú šachtu,nastavil a mal som pár rokov pokoj,kým som sa neodťahova :D l preč.
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist