Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 17:32:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
HD box od UPC  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
03.06.2010 10:38 • ® mesje
Chcel by som poradit. Mam nainstalovany satelit a nasmerovany na Intelsat (cracknute DigiTV), ale vzhladom na zlu kvalitu digi tv (mam full hd velku plazmu) si radsej priplatim lepsieho providera. Odporucany mi bolo UPC, ale neviem, ci ten ich HD box co poskytuju, je dostatocne kvalitny na dobry prijem HD vysielania. Kedze sa v tom nevyznam, chcel by som poradit - zobrat ten HD box od nich, alebo si kupit vlastny? Tiez by ma zaujimalo, ci sa cez ten ich HD box da nahravat iny program, ako prave sledujem...
A aku mate skusenost s UPC cez satelit, je to dobra kvalita ? Neviem totiz posudit, ktore je lepsie, ci UPC alebo Skylink, resp. ci je vobec satelit lepsie riesenie ako Fiber TV od Orangu. Prosim o radu, potrebujem naozaj kvalitny signal, lebo na tom velkom televizore vidno kazdu nedokonalost... Vdaka
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
sobol  
04.06.2010 00:13 • ® rudlus
ano ale upc aspon nema problemy zo zakonom...co sa o skylinku povedat neda....takze otazka je dokedy zadara a ci vobec..ale to je uz ina tema..xixi :D ...
 
 
 
My, uživatelé Skylinku, potřebujeme, aby si občas  
03.06.2010 23:30 • ® sobol
My, uživatelé Skylinku, potřebujeme, aby si občas někdo koupil i CS Link, či UPC Direct, aby aspoň trochu fungovala konkurence..., tak do toho... ;)
 
 
 
tomaslako  
03.06.2010 21:12 • ® rudlus
ale mnoo..neprehanaj zase tak moc tam rozdiel nie je...teda vobec a naniektorych platenych filmovych je omnoho lepsi na upc...a na niecom zase horsi..
 
 
 
Skylink  
03.06.2010 20:30 • ® tomaslako
Skylink ma najkrajsi obraz,upc direct na Thore ma trocha horsi,ten rozdiel na plazme uvidis....ale vyber kanalov je najlepsi na upc direct
 
 
 
nepoznam prijmač ktory ponukaju ale v tomto  
03.06.2010 13:20 • ® Benn
nepoznam prijmač ktory ponukaju ale v tomto pripade ziadny prevadzkovatel do toho investuje čim najmenej takže kvalita minus,dalej upc vysiala s tej istej družici čo digi tv to je dalši minus a vysoke ceny s predošlymi minusmi rovna sa skylink a vlastny prijmač najlepšie riešenie aj po stranke legislativnej kontrola karty cez internet atd.nie je čo rozmyšlat.Ja už mam dve karty a dalšiu kupim ,pracujem vonku,a neplatene programi slov a čes.je ich myslim 12 my tam stačia čo je dalšia vyhoda a ked budem potrebovat viac objednam cez internet na mesiac na dva ako potrebujem a nikto ma nenahania za nezaplatenu fakturu a pri kupe karty mi to ide všetko 2 mesiace a 20 dni zadara.
 
 
 
mesje  
03.06.2010 11:15 • ® rudlus
si ho zoberies pojde ti len 720 hd a bez funkcneho usb a inych veci a za 4e za prijimac a 5e za hd programy naviac...a ked si ho nezoberies tak ti nepustia HD programy..na hlavu padnute...aj ja riesim tuto dilemu teraz,,,,
 
 
 
HD box od UPC  
03.06.2010 10:43 • ® smscz
Digi je nejlevnější, tomu odpovídá kvalita.
UPC je snad nejdražší, kvalita snad dobrá.
Skylink asi nejlepší, cena dobrá, kvalita dobrá.
Nejlépe když by ti to vše předvedli někde v prodejně a vybereš sám. Těžko radit.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist