Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 08:38:59 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
UPC a HD  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.06.2010 12:07 • ® rudlus
takže na moju skromnu otazku ze by som si chcel akivovat HD balik bez kecov a reptania ze ci mam vlystny hd prijimac alebo nie mi ho aktivovali do hodinky...a ze ponukli mi estre lepsiu ponuku ako mam teraz ...teraz mam podla noveho aktiviovane...basic+hbo maxpak+plus+direct HD-e..ze jaka parada a ze lepsia a lacenjsia ponuka na mna caka v auguste...mno daj si skylink... :D :D :D :D
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
par32  
05.06.2010 08:09 • ® rudlus
citacia: no nechaj tak...vidim ze skoda reci...
ani to,kto to ukoncil skor ti nedoslo.... :D :D pekny vikend vsetkym
 
 
 
mdrejši ustupi.....budeš to ty či ja???? ser  
04.06.2010 21:13 • ® par32
mdrejši ustupi.....budeš to ty či ja???? :D :D :D ser nato pekny a prijemny večer :D
 
 
 
par32  
04.06.2010 21:02 • ® rudlus
niekomu to fakt asi nedoslo vsak????
no nechaj tak...vidim ze skoda reci...
a trdis tu len ty
a este jedna vec...kde vidis akukolvek skutocnu a teraz aktualnu cenu???
 
 
 
trdiš že to nieje reklama a udavaš ceniky ked  
04.06.2010 20:59 • ® par32
trdiš že to nieje reklama a udavaš ceniky :D :D :D ked chceš reklamu prečo si to nezaplatiš???na mieste hujera by som niky ktore si takto robia reklamu zablokoval :mad: :mad:
 
 
 
par32  
04.06.2010 19:31 • ® rudlus
neviem ci ti mam naskenovat a poslat moju fakturu s pred dvoch rokov kolko bolo za zaklad...1000sk to nebolo nikdy...ani na zaciatku za zaklad...to si odkial vycucal???ja som predaval upc od 2000 roku...a vtedy to biolo nejak okolo tisicky...ale to je 10 rokov...a tvoj nazor na mna mna absolutne nezaujima...
admin ...poprosim ta taketo reakcie mimo danu temu to bude dokedy tu???dakujem
 
 
 
rudlus  
04.06.2010 19:22 • ® par32
môžeš tarať čo chceš tvoj prispevok je iba REKLAMA..a obhajoba trapna mal som na teba lepši nazor :bad: :bad: :bad:...upc nikdy nebolo seriozna firma...kym neprišli rumni tak chceli za zaklad skoro tisicku....zato ich chceš chvaliť??? :mad:
 
 
 
par32  
04.06.2010 19:03 • ® rudlus
trapnejsiu reakciu si asi za taku kratku dobu vymysliet nemohol vsak???to ze sa tu kazdy druhy pyta ako mat a neplatit-to ti vobec nevadi.ale ze ja tu pre druhych a nie pre takych ako si ty napisem svoje prakticke skusenosti-to ti strasne vadi vsak????
ja tu pisem pre ludi ktory upc maju a radi sa podelia so skusenostami...
keby som mal skylink.. alebo ja neviem co ..napisal by som to iste...takze az ja budem chciet poznat tvoj nazor spytam sa ta....
pisem to pre zakaznikov platiacich upc,ktory sa rozhodovali a nevedeli ci musia mat hd prijimac od nich alebo nie,lebo ta podmienka je napisana vsade.
ak nepatris medzi nich ...poprosim radsej sa zdrz...dakujem.
zaujimave ze taketo trapne reakcie su len na upc...na zadarmo a nelegalny prijem digi tu nenapise nikto nic...ale aj tie casy skoncia velmi rychlo :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
uz ma tu tieto zabomysie vojny fakt nebavia a asi nie som sam.
ak by som mal prvy skylink pisal by som o skylink a nesiel by som inam a digi by som si asi nikdy nedal.
 
 
 
rudlus fuj  
04.06.2010 18:14 • ® par32
zabdol si napisať kolko platia za reklamu :bad:
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist