Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 04.05.2024 - 20:15:26 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Problém s HD balíkom od Skylink  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
15.12.2010 12:48 • ® Operator5a6
Dobrý deň
Som tu prvýkrát a potrebujem poradiť doteraz som ma v Arive kartu CSlink a všetko išlo v poriadku.Včera som si zakúpil kartu Skylink HD (ICE) ktorú mám teraz v prijímači. CSlink kartu posúvam rodičom. Problém je v tom že nemôžem naladiť programy z balíka HD plus okrem Brava HDTV a Discovery HD.Inak všetky programy z balíkov Gratis a Multi aj z Astry 19,2 idú v poriadku.Po všetkých pokusoch som zistil že mi prijímač nenaladí transportér na 12109 Mhz 27000 ks/s.Skúšal som rôzne settingi aj roburov(lososov) aj kostíkov aj kudmov aj keď tie programy sú prednastavené v ich settingoch - píše zlý alebo chybný signál pri všetkých z 12 109 Mhz 27500 Ks/s. Skúšal som rôzne nastavenia od továrenského až po posledné fw. Parabolu mám pevnú , monoblok , nastavenie správne Astra 19,2 na Disq 1 a Astra 23,5 Disq 2 ako pri CSlinku. Keď dám manuálne pridať transportér 12109 Mhz tak mi ho pridá ale po prehľadaní nenajde nič. Signál žiadny. Po telefonáte do Skylinku mi vysvetlili že je u nich všetko v poriadku chyba je v mojom prímači.Parabolu mi nastavovala špecializovaná firma keď mi ladila CSlink po dnešnom telefonáte z touto firmou, my vysvetlila že parabola je nastavená správne a je to rovnako ako CSlink tak aj na SkyLink. Ja som prehodil len karty
Potrebujem poradiť.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
PILOT ON máš vporiadku?  
15.12.2010 13:28 • ® fsat
PILOT ON máš vporiadku?:)
 
 
 
Problém vyriešený  
15.12.2010 13:27 • ® Operator5a6
Máli ste pravdu firma to odflákla
Ja spolu s manželkou sme to vyriešili miernym natočením paraboly.
Za radu ďakujem
 
 
 
...nuž to je ťažko povedať možno skús elevačný  
15.12.2010 13:05 • ® patko33
...nuž to je ťažko povedať možno skús po natočení doladiť aj elevačný uhol ale letas má svatú pravdu niekto to odflákol ;)
 
 
 
Kam ju natočiť  
15.12.2010 12:59 • ® Operator5a6
Kam ju mám natočiť ?
 
 
 
No môj zlatý,tá špecializovaná firma to asi  
15.12.2010 12:52 • ® letas
No môj zlatý,tá špecializovaná firma to asi odflákla.Bude treba asi tu parabolu lepšie nadstaviť.Pri tejto frekvencii sa ukáže,ako je to nadstavené.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist