Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 02:34:47 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Nova, Nova Cinema, Nova HD v UPC  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.04.2011 14:13 • ® smscz
Nova, Nova Cinema a Nova HD nebudú súčasťou služby UPC Direct pre nových a existujúcich zákazníkov
Na žiadosť majiteľov televíznych programov Nova, Nova Cinema a Nova HD tieto programy nie sú súčasťou služby UPC Direct pre nových a existujúcich zákazníkov, ktorí používajú UPC Direct digitálny satelitný prijímač a Smart kartu.
Predmetná zmena je účinná k 10. aprílu 2011. Uvedená požiadavka bola adresovaná a ovplyvní ponuky všetkých poskytovateľov platenej televízie na slovenskom trhu k uvedenému dátumu.
http://sk.upcdirect.com/o-upc-direct/tlacove-spravy/2096/20960646.html

5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
to detroit :..asi tak...  
13.04.2011 13:02 • ® rudlus
to detroit
:..asi tak... :D :D
 
 
 
:)  
13.04.2011 11:01 • ® detriot
ano,ide.:).Aj ked sa priznam,je mi uplne jedno,ci nova a nova cinema ide,ci nie.. :)
 
 
 
este raz pre tych neprecitali poriadne Ja mam aj  
13.04.2011 08:29 • ® rudlus
este raz pre tych neprecitali poriadne
Ja mam aj upc direct a nova,nova hd a nova cinema mi stale ide....takze nechapem o com to tu vsetci pisu...podla mna tym co to nejde,aj ked tutaky asi nie je,staci resetnut kartu v orig.prijimaci a pri vybere krajiny si dajte cz...a mate vsetko...ja som to tak urobil kedysi davno ked na sr nesli vsetky co isli v cr a odvtedy mi to ide takto...tak asi pre to mam novy stale...ale osobne si myslim ze to ide vsetkym.nech tu napise ten kto upc ma a nie jedna pani povedala
 
 
 
Zaujmavé že UPC má dva metre jeden pre UPC direct  
12.04.2011 22:22 • ® viera571
Zaujmavé že UPC má dva metre jeden pre UPC direct tam ruší NOVU,ale na UPC digital vraj zostávaju,lebo vraj to je sesterká firma a tam sa nič nemení.A to je zaujímavé lebo UPC digital maju len v niektorých mestách a nie je ich veľa.Myslím že to bude boj o zákaznikov hlavne v mestách kde sa prechádza na digitálne vysielanie a oni slubujú ponechania analogu aj po roku 2012,každý ma možnosť si to pozrieť na ich stránkach.A slubuju že máte možnosť na viac tv v domácnosti pozerať ich programy.
 
 
 
upc nikdy nemalo seriozny pristup a to nechem  
12.04.2011 14:41 • ® par32
upc nikdy nemalo seriozny pristup a to nechem provokovať rudlusa,u nich vždy bola arogancia moci...- :bad:
 
 
 
Ale na českom UPC maju v ponuke všetky slovenské  
12.04.2011 12:30 • ® viera571
Ale na českom UPC maju v ponuke všetky slovenské programy.Tak to nie je fér.
 
 
 
Na tom UPC to asi myslia vážne.Už nemaju NOVU a  
12.04.2011 11:33 • ® viera571
Na tom UPC to asi myslia vážne.Už nemaju NOVU a NOVU CINEMA v ponuke ani na UPC direct,ani nikde inde.
 
 
 
Taky si myslím,  
12.04.2011 09:07 • ® smscz
že je to může být zase jen obvyklá novinářská blamáž. Vždyť to není poprvé;) Jednou to samé napíšou o jedné platformě, další článek je o druhé a dokola;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
ostanu aj v upc direct...preco by sa mali  
12.04.2011 08:52 • ® rudlus
ostanu aj v upc direct...preco by sa mali selektovat???bud vsetci alebi nikto...ja osobne mam vsetky zatial a to je uz 12teho..takze len zase sky s cslink kalia vodu..ale to je tu uz u nas taky narodny sport...a nie je pravsa ze od 10teho nie je v upc direct ...nic sa nezmenilo a ani nezmeni
 
 
 
® viera571  
12.04.2011 07:19 • ® Jupi
v cslinku,skylinku ostanú už to majú poriešené klud ;)
Skylink/Monoblock 19.2,23.5/Panasonic TX-L32E5E/
 
 
 
Viera571  
12.04.2011 06:51 • ® smscz
V klidu s dospěte, Skylink zůstane beze změny.;)
Citace z článku:
Satelitní platforma Skylink může na Slovensku šířit české stanice jako TV Nova, Nova Cinema, TV Prima, Prima COOL, Prima LOVE i ČT4 bez souhlasu původních vysílatelů. Společnosti za to nehrozí žádné sankce.
Slovenský regulátor RVR (Rada pro vysílání a retransmisi) posoudila stížnosti na takové řízení jako neopodstatněné a správné řízení včera zastavila. Towercom si vypomohl českým partnerem TradeTec, který spoluprovozuje satelitní platformu na sousedním trhu. Píše o tom Mediálne.sk.
http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/licencna-rada-stratila-dosah-na-satelitny-s kylink.html
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Ako to bude?  
12.04.2011 05:06 • ® viera571
To znamená že tieto programy zrušia aj SKYLINK aj CSlink?Tak to by bol podraz,lebo teraz zrovna beží reklama o bezplatnej ponuke všetkých českých aj slovenských programov v obidvoch štátoch,ale ako vieme na Slovensku je všetko aj nemožné možné.Dufam že to nebude aktualne pre SKYLINK ani pre CSlink.Ak áno ako sa bude dať prihlásiť v čechách aby sme neprišli o tieto programy?Nemožem spať a toto ma fakt naštvalo:mad:
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 12

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist