Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 07:11:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Reautorizacne kluce na CSlink  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.03.2012 21:09 • ® keram2
Zdravim,
Nejde mi nova karta CSlinku. Dnes som ju registroval. Mohol by mi niekto na nu poslat reautorizacne kluce?
čislo karty: xxxxxxxxxxx
Dakujem velmi pekne za ochotu.

edit: cislo karty zmazane adminom
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 33   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
kody conax  
07.04.2012 12:08 • ® bafik
kody conax
 
 
 
Chlapi,žiadné rande,len som ho trochu nechal  
26.03.2012 17:03 • ® letas
Chlapi,žiadné rande,len som ho trochu nechal premýšlať,však mi je skoro sused. :)
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
® keram2 -® letas  
26.03.2012 16:12 • ® par32
chlapci ono to vyzera na prve rande!!!!či?? :D :D :D
 
 
 
cislo mi uz vymazal, a ked sa pozname tak kto si?  
26.03.2012 13:05 • ® keram2
cislo mi uz vymazal, a ked sa pozname tak kto si? Aspon mi daj nejaku jednoznacnu napovedu :)
 
 
 
Ale poznáme a to číslo Ti môže vymazať admin.  
26.03.2012 12:28 • ® letas
Ale poznáme,ale nemám na Teba telefón,a to číslo Ti môže vymazať admin.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
pre Luteran a Letas  
26.03.2012 11:41 • ® keram2
Ahoj Luteran, ja viem ze si to pisal a zobral som si to k srdcu. Snazil som sa aj vymazat cislo karty ale neda sa to uz editovat.
Letas, takze my sa osobne nepozname? Cislo utajene nemam.
 
 
 
Pistok, Irdeto, Pardeto, Kardeto nie je...  
26.03.2012 11:29 • ® Luteran
Ešte k Pistokovi. Či je niečo Irdeto, Pardeto, Kardeto atď... nie je vôbec dôležité. Dôležité je vždy korektne zhodnotiť situáciu a každému zákazníkovi ponúknuť na mieru "ušitú" službu a výrobok. Vytvorím novú tému, pretože tu je to už totálne neprehľadné.
 
 
 
Kedy budeš doma?Zastavím sa.Je to na skok.Zatiaľ  
26.03.2012 11:24 • ® letas
Kedy budeš doma?Zastavím sa.Je to na skok.Zatiaľ nič s tou kartou nerob,všetko Ti vysvetlím.Zatiaľ čau.Keby si nemal utajené číslo,tak Ti aj zavolám.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Keram-Marek buďte opatrnejší...  
26.03.2012 11:20 • ® Luteran
Keram, už som sa Vám to snažil raz vysvetliť. Nedávajte číslo svojej karty verejne k dispozícii. Dá sa to zneužiť. Hocikto si na Vašu kartu môže urobiť akciu Výmena a prakticky ten podvod veľmi ťažko, alebo skoro vôbec nedokážete. Z čísla karty sa dá zistiť Vaše meno, miesto bydliska a tiež užívateľské meno. To by mohol iba predajca a ten by mal dodržať mlčanlivosť. Predpokladám, že Letas je predajca a tam nič takého nehrozí.
 
 
 
kto si letas  
26.03.2012 10:01 • ® keram2
Letas, takze usudzujem (kedze vies moje meno a aj bydlisko) ze sa zrejme pozname. Podla nicku vsak neviem kto si. Mozes sa mi predstavit?
 
 
 
Škoda,že si sa neozval,pred tým,ako dotýčný išiel  
26.03.2012 02:58 • ® letas
Škoda,že si sa neozval,pred tým,ako dotyčný išiel kupovať tú kartu,ale aj teraz je ešte dosť možností,ako to výhodne vyriešiť,sú aj ďalšie,ktoré sa tu nespomínali,stačí sa len popýtať susedov o pár domov ďalej,poznám viesku veľmi dobré.;)A majiteľa karty určite tiež.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
dakujem vam vsetky za vase cenne rady  
25.03.2012 22:57 • ® keram2
Dakujem velmi pekne.
Naozaj ste mi pomohli a paci sa mi ze tato diskusia stupla na urovni. Pred par rokmi ked som tu chcel nieco zistit a nahodou som sa nepresne vyjadril tak sa skor niektory "odbornici" chytili nepresnosti a skor sa posmievali ako by dali rozumnu radu.
Ale vy ste ma fakt velmi milo prekvapili :good:
Este raz velmi pekne dakujem.
Majitelovi karty odporucim kupit novy primac.
 
 
 
® keram2 ® par32  
25.03.2012 22:28 • ® smscz
Mohu zcela nezávisle potvrdit z praxe, též jsem od nich objednával a cena i s dopravou nižší než české obchody. Stejně tak rychlá a fundovaná reakce na předchozí dotaz k objednávce.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
keram2  
25.03.2012 22:26 • ® par32
Je to vlastne jednoduche: tie primače už nemaju podporu a NOVY typ irdeta nenačitaju aj ked to maju v predvolbe .Najjednodochšie riešenie-vyber si novy hd primač.Tento obchod u nas v serioznosti nema konkurenciu ani v cenach :http://www.satelity.ellano.sk/kategoria/1909/Satelitne-prijimace-HDTV/
:good: a majitel niesom :D
 
 
 
® keram2  
25.03.2012 22:24 • ® smscz
Nemyslel som to hneď na tvoj prípad.;) Ty máš problém so zastaralým prijímačom. Nevie spracovať nové karty a ako písal pán kolega letas, nie je do nich ani nový SW / FW. Skylink by ti išiel, ale len karta ICE. Či by si kúpil Skylink Irdeto, opäť nepôjde. ICE ako také, sú už len v dopredaji, preto ju neseženeš úplne všade.
Teda by som odporučil kúpiť nový prijímač, pretože kupovať novú kartu (ešte k tomu druhú) do starej mašiny akosi nemá význam. Ešte by asi šlo vymeniť kartu CSlink za kartu Skylink Výmena. Stálo by ťa to len 24 Euro a keď to urobíš skoro, dostaneš od Skylinku 2 mesiace plné ponuky zdarma. Karta Výmena je vždy len ICE, teda by ti išla ešte v tvojom starom prijímači a šla by ti tiež v novej mašine. ;)omlouvám se, že píšu československy, jen chci, abys lépe věděl, co to tady melu;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Ahojte. Dakujem za odborne rady. Trochu vysvetlim  
25.03.2012 22:13 • ® keram2
Ahojte. Dakujem za odborne rady.
Trochu vysvetlim ako som sa do tejto situacie dostal. Ja som pouzival opensat s kartou skylink, vsetko v pohode, ziadne problemy. Potom som si kupil novy HD primac do ktorej som si dal Skylink.
Primac opensat sa posunul dalej ale potreboval som do neho kartu. U predajcu som chcel osvedcenu skylink, ale uz mal len CS Link a ubezpecil ma, ze je to to iste a fungovat bude bez problemov v tom primaci. Nebol som moc nadseny, ale predsa som ju zobral lebo som nemal na vyber, potreboval som ju nutne.
Viem ze je v 99% pripadoch problem s primacmi. Ale na trhu je kvantum tychto primacov a ked sa clovek v tejto oblasti nepohybuje (alebo to casto nesleduje) tak moze nastat tato situacia.
Ja si vzdy pred kupou primacu zistijem info o nom, ale teraz som potreboval len kartu a bol som ubezpeceny ze na ten typ primacu pojde bez problemov.
Preto moj skepticky nazor na CS Link (aj po studovani roznych for celom dost ludi maju problemy s CS Linkom, dovod presne neviem ale uz to prinasa pesimisticku naladu aj ked problem v karte vacsinou nemusi byt) lebo je to moja prva karta a predpokladal som hladky priebeh.
Teraz po vasich radach som zistil ze karta mi je teraz na dve veci a som nuteny kupit novu kartu, pripadne novy primac.
Napriek vsetkemu co ste popisali by som sa chcel spytat na dve veci:
1. Preco nefunguje karta na openboxoch/opensatoch? Je tam stary soft a nepodporuje irdeto (aj napriek tomu ze v menu je irdeto na vyber)? Mozete mi to trochu objasnit?
2. myslite ze ked by som kartu vymenil na Skylink ze by to vyriesilo moj problem? Alebo aj tieto nove karty od skylinku nebudu fungovat s tymto softom?
3. Co by ste mi odporucili vy? Nabehnut do obchodu a kupit nejaky novy primac kde karta pojde, alebo kupit novu kartu skylink
Prepacte ze vas takto otravujem, ale neviem na koho by som sa obratil.
Dakujem vam za vas cas a ochotu
 
 
 
® par32  
25.03.2012 20:58 • ® smscz
Ahoj ;)Večer mě jen tak něco nezkazí;) Jen něco málo praktických zkušeností a hlavně ověřené informace;) Já teď dokoukal Vetřelce dávnověku na History HD a jdu provozovat "bílý sex" ;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
smscz  
25.03.2012 20:43 • ® par32
je nedela prijemny večer načo si ho kaziť??? ;) :good: K tomu cs linku: Ja milujem sci-fi aj ked teraz čumim na indycar a popijam budvar......pekny večer! :good:
 
 
 
Vo vtáčej búdke možno áno,keď niekto stvorí do nej  
25.03.2012 20:40 • ® letas
Vo vtáčej a možno aj v záchodovej búdke áno,keď niekto stvorí do nej správný soft,ale do openov radu 8xx ho už nikto nestvorí a voto tu jde.:)
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Luteran a "jeho" CSlink  
25.03.2012 20:22 • ® smscz
M77 je jen současná výmluva?! CSlink stál odedávna za p..
Stejně tak se opět vrátím ke své první či druhé reakci na první příspěvek o jakémsi "obtěžování množstvím impulsů", kde jsem v podstatě jasně napsal, že v 99% je vždy problém v přijímačích, tedy jinými slovy na straně toho, kdo "zasouvá kartu"!
:)Jsem rád, že mě někdo polituje;) Díky.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 33 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist