Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.05.2024 - 18:10:28 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
RT - regionální televize zahájila vysílání  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.04.2012 16:02 • ® smscz
23,5°vých. 12168, V, 27500, 3/4, DVB S, FTA

5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
® vlalach  
01.04.2012 20:53 • ® smscz
To je lichotník;) Zatím ahoj a ať to funguje;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Pre smscz  
01.04.2012 20:38 • ® vlalach
Nesmejem sa tej Motorole (to som si už odvykol), veď každý vie, čo mu je dobré. Ja len tak, že úprava foto v Photoshope je môj koníček.
Tak ešte raz vďaka za všetko.
Tvoje príspevky do diskusie budem stále so záujmom sledovať.
Ahoj!
 
 
 
® vlalach  
01.04.2012 18:30 • ® smscz
Psal jsem ti tehdy, že údaje které byly u Thora smažeš a ty stejné nastavíš na Eurobird. To jsi nakonec udělal. Máš 5 LNB, měl bys mít 5 údajů(čísel) na dolním řádku DISEqC 1.1 a to je jediné, které nastavuješ, "Režim DISEqC" má být VYP.
Když dáš "Nastavení antény" a projíždíš družice (ty které využíváš), mění se ti dolní číslo (DISEqC 1.1) Projeď si to a uvidíš, co se ti ukazuje u příslušných družic. Asi ti tu 5 družici obhospodařuje "Režim DISEqK". Když to šlape, tak to nech ;) a dík za nabídku, nemám jak využít, fotím jen mobilem;) Asi se směješ, ale Motorola dělá dost slušný fotky;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Pre smscz  
01.04.2012 17:37 • ® vlalach
Bol som zopár dní preč a tak som nemohol nič skúšať (predtým som mal cca 20 pokusov), tak som aspoň rozmýšlal. Dá sa povedať, že som chybu zistil úvahou. Uvedomil som si, že keď na konci línie (TV) mám dobrý obraz, parabola musí byť v poriadku. A posledná činnosť (manuálne nastavovanie) asi bola tiež v poriadku - starostlivo a pomaly som všetko nastavoval(a veľmi pozorne tl. OK). Takže chyba by mala byť pri nastavovaní antény (v prijímači). Mám 5 LNB, tak som ich išiel porovnať. V dolnom riadku na DISEqC mali všetky nejaké čísla (nie VYP). Ale v riadku Režim DISEqC mali štyri nejaké čísla, Eurobird však mal mal VYP. Išiel som na Thora, ten mal tiež číslo. Tak som údaje vymenil. A naraz všetko klapalo - aj Skylink. Ten mi však nenatiahol slov. programy. Tak som skúsil frekv. 11836, ale nedal som natiahnúť VŠE, ale len TV. A všetko funguje perfektne - až sa bojím toho dotýkať.
Niečomu však nerozumiem. 4 LNB mali pri DISEqC 1.1 číslo 1, len Astra 28 E má 2. A aj v režime DISEqC má 1 (ako Astra 23 E)! Mám 5 LNB, ale čísla sú 1,1,2,3,4. Kde je 5? Ale keďže všetko funguje - ako sa hovorí, nebudem to škrabať.
Rád by som Ťa za Tvoju pomoc aj ja pozval na pivo, ale si tuším ďaleko (ja som z BA).
Keby si však potreboval upraviť nejaké foto (napr. z pekného záberu odstrániť smeťový kontajner alebo továreň), rád by som to pre Teba urobil.
 
 
 
® vlalach  
01.04.2012 16:40 • ® smscz
Ahoj, jasně. A co skylink?;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Pre smscz  
01.04.2012 16:38 • ® vlalach
Podarilo sa mi poraziť Eurobirda. Môžem Ti o tom poreferovať?
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist