Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 19:06:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Nebudme už konečne na Slovensu pakovia  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.07.2012 14:40 • ® makosko
Nenechajme sa do nekonečna osierat dost že nás šklbe štát tak teraz nás ide odrbat aj nejaky skylink podla zakona nemajú právo na nejake ich akože manipulačné poplatky ale neviem aké poplatky ako zákazník služby sme si kartu kupovali s tým že už žiadne poplatky sa platit nebudú a karta ako taka je náš majetok a nikdo ani nejaky sky link nemože menit pravidlá za jazdy nič neplatte a nech blokujú karty dáme hromadnú žalobu aj ked na ústavný súd je to skrátka protiprávne a svojvolné konanie spopločnosti .
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
chápem to správne?  
17.07.2012 14:19 • ® labudik
Ked sa pozerám na obal z karty, je na nom jasne napísané, dostal som v cene tých 80E toto:
citácia:" V cene neplatené programy bez časového obmedzenia+ 2 mesiace balík MULTI
pričom vnútri sú neplatené programy definované- je to vlastne terajší balík gratis
ciže je jednoznačné k čomu sa firma zaviazala a čo má a ako poskytovať
čiže firma Skylink nie je tak natvrdlá, že by to nechápala, ona sa hlási k tomuto záväzku, im je to jasné
čiže oni sa len vykrúcajú tak, a len tak:
že balík Gratis stále poskytujú bezplatne a že sepoplatok je niečo iné a z tým nesúvisí!
čiže stačí dokázať len jednu vec-žE SúVISí, A SKYLINK TO Má PREHRATé
A dokázať to je ľahké
P.S neobstojí zahmlievanie typu poskytujú možnosť príjímu, nie vysielanie a podobne, v záväzku je jasné, že sa zaviazali zákazníkovi ZABEZPEčIť-DáVAť- POSKYTOVAť balík gratis zadarmo a to bez časového obmedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ekvivalenty: nikdy neplatíte-čo mali v reklame
alebo u autonavigácii sa uvádza napr update máp doživotne zadarmo...
 
 
 
Mňa nezaujíma kto platil doteraz servisný poplatok  
13.07.2012 14:32 • ® MILAN2
Mňa nezaujíma kto platil doteraz servisný poplatok Skylink je na tom veľmi veľa získový. Ja som si kúpil kartu Skylink a na tej karte majú ísť programy gratis, ktoré majú ísť ako nespoplatnené a neuvádza sa žiadny servisný poplatok. Pýtam sa akým právom si Skylink pýta servisné poplatky. Ale mne sa zdá, že zákon si mení každý d... a mi blbý slováci sme stále len ticho.
 
 
 
Je v zájmu diváka, aby Skylink byla zisková  
12.07.2012 06:58 • ® Padre Pio
Je v zájmu diváka, aby Skylink byla zisková platforma. Vem si jako příklad britskou Sky (největší mediální moloch v Evropě a astronomické zisky). Ta služba toho nabízí nejvíc pro svoje abonenty i ne-abonenty (např. Sony Movie Channel)
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
makosko  
11.07.2012 21:56 • ® polulin
No, tak na nic nečekej, podej žalobu a seznam nás pak s výsledky.
 
 
 
ano  
11.07.2012 21:34 • ® makosko
Myslel som si že tu na fore bude aspon nejaka diskusia na temu sky a cslink ale aj som predpokladal že asi skoro žiadna a presne takto je to aj s našim štatom každý pič......ale nikdo nič nespraví asi tak sme ako opice zavrete v klietke len čakame čo nam kto da do papule ale aby sme preto niečo spravili ani prd ach jaj no čo už s nami
 
 
 
makosko  
11.07.2012 20:14 • ® JohnCena
mas swatu prawdu!!!!!!! :good:
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
 
Co kdyby  
11.07.2012 19:56 • ® SON
No,ono by bylo velice zajímavé kdyby onen neslavný manipulační poplatek platily televizní stanice a ono by se hned ukázalo,že by se poplatky možná už jako nástřel začalo na desetině dnešního požadavku a kdoví jestli by se při vyjednávání s mocnými televizemi nešlo s cenovými požadavky hodně pod mnou uvedenou desetinou.
 
 
 
A kdo myslíš, že do teďka na to příspíval?  
10.07.2012 21:21 • ® Padre Pio
A kdo myslíš, že do teďka na to příspíval? Nápověda: Byli to abonenti pay-tv programů. A taky samotný televize samozřejmě. Ale jenom částečně, protože některým se nechce moc platit a Skylink je musí mít v nabídce.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
podstata  
10.07.2012 21:09 • ® makosko
Ja som nespominal ani HBO ani nič platene ja som mal ny mysli slovenske a česke vysielanie
 
 
 
Nezapomeň na jednu důležitou věc. Podstata  
10.07.2012 16:32 • ® Padre Pio
Nezapomeň na jednu důležitou věc. Podstata každé platformy je to, aby něco zajímavýho vysílala. Dneska například s chutí vynechám ten národní doják Lidice na HBO HD (na který chodí do kin školní výpravy) a místo toho si pustím thriller Skleněný dům na KABEL1. Vlastizradu v tom nehledejte :)
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist