Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 01:54:58 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Nezaregistrovaná karta "vymena"  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
15.11.2012 23:41 • ® Skajka
Kartu som si do 20 dní nezaregistrovala, tak mi zamietli prístup takmer ku všetkým programom. Hneď na druhý deň t.j. 12.11. som poštou poslala registračny lístok a stále nič. Aj som im napísala e-mail no žiadna odozva. Poradí mi niekto čo s tým ? :(
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 27   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
Spokojnosť.  
20.11.2012 12:12 • ® kakajan
Takisto nakupujem v Ellane max.spokojnosť!Na emaily odpovedajú okamžite aj cenove nemajú konkurenta a servis takťiež výborný.:good:
 
 
 
® smscz  
19.11.2012 21:46 • ® par32
Prijemny večer!
ja nakupujem iba v ellane,ale oni sa sami označuju ako internetova predajna ,aj ked maju aj kamen.
Ich by som nepočital.Oni v serioznosti a cenach ťažko najdu konkurenta
:good:
 
 
 
par32  
19.11.2012 18:38 • ® smscz
Ahoj, je pravda že jen někde ví, co se od nich žádá. Mám tu už 2 týdny z Ellano novou Anacondu Plus a vše šlape jak má. Co jsem jim napsal, mi tam připravili, co jsem chtěl vědět navíc, mi vysvětlili a poradili. Na emaily odpovídají i v 8 hodin večer. Šlapou také "problémové" Eroxy - minulý týden to někdo řešil na nejmenovaném skvělém fóru, že mu na stejném přijímači nejdou. S dopravou vyšla levněji než ve slavném českém státě bez dopravy. Takže co dodat? Můžu pouze doporučit. ;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
RE:Nezaregistrovaná karta "výměna".  
19.11.2012 07:32 • ® BIDLO1
Skajka: No tak na čtyři roky honem rychle zapomeň. :D
 
 
 
kludne zavolaj  
18.11.2012 16:28 • ® grofzofre
na blavacke tel. c., len daj predvolbu na noveho zakaznika a nie na hlasenie problemu lebo si pockas.
sa telit?
 
 
 
JPsantena, najrýchlejší spôsob je telefonát 02/20  
18.11.2012 14:19 • ® Skajka
JPsantena, najrýchlejší spôsob je telefonát 02/20 250 241, dať sa prepojiť na operatora a budeš hneď zaregistriovaný
 
 
 
® jpsantena  
18.11.2012 13:23 • ® letas
Alebo cez predajcu,ktorý má na to oprávnenie,alebo napíš na letas@centrum.sk
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
® jpsantena  
18.11.2012 13:06 • ® par32
Až budeš kupovať satelit najbližšie uvedom si že najlepšie nakupiš v špecializovanej predajni .Tam ti aj poradia ,čo v nayke nehrozi ani omylom :D
 
 
 
® jpsantena  
18.11.2012 13:04 • ® par32
požiadaj o elektronicku registraciu starej karty cez fb sukromnou spravou ;)
 
 
 
Ako zaregistrovať kartu "výmena"cez internet, keď  
18.11.2012 12:07 • ® jpsantena
Ako zaregistrovať kartu "výmena"cez internet, keď bola stará karta registrovaná (r.2008)písomne,takže neviem prihlasovacie meno ani heslo ,musím ju zase registrovať písomne ?Odpovedi zo SKYLINKU som sa zatial nedočkal.
 
 
 
Tento prístroj mi šľapal ako hodinky celé štyri  
18.11.2012 08:31 • ® Skajka
Tento prístroj mi šľapal ako hodinky celé štyri roky a keď na 2. pokus sa mu podarilo načítať novú kartu, dúfam, že ma čakajú ďalšie štyri bezstarostné roky :D
 
 
 
RE:Nezaregistrovaná karta "výměna".  
17.11.2012 09:32 • ® BIDLO1
SL 30 AR CW jsou krámy které kdysi opravdu ve velkém prodávali v Nay elektro. Je to defakto ta hrůza Strong SRT 6500 v jiném kabátě. ICE karta v něm ale kupodivu chodí jak jsem zjistil,k zasekávání docházelo vždy jen tehdy pokud jsem chtěl vystoupit z menu,podmíněného přístupu po kontrole zápisů,při běžném provozu ne.
Skajka:ten nový přijímač tě stejně nemine,s tímhle zázrakem už díru do světa přesto neuděláš. :bad:
 
 
 
V tých kamenných obchodoch sa veľa dobrých rád v  
16.11.2012 22:42 • ® letas
V tých kamenných obchodoch sa veľa dobrých rád v tejto oblastí asi ťažko dočkáme. :)
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Podľa toho odborníka v Nayke mi to nemalo ísť  
16.11.2012 22:21 • ® Skajka
Podľa toho odborníka v Nayke mi to nemalo ísť práve preto, že je to Cryptoworks.
Ale už mám po probléme, kartu som vytiahla, ešte raz vložila a už ju konečne načítalo. Ešte dobre, že som nedala na radu "odborníka" a nepriniesla si domov nový prijímač :D
 
 
 
Ten prijimač by to mal zládnuť,má čítačku  
16.11.2012 21:43 • ® letas
Ten prijimač by to mal zládnuť,má čítačku cryptoworks,treba len tú novú kartu tam správne vložiť a počkať kým sa načíta.Pre istotu mi napíš číslo tej novej karty na email,skontrolujem Ti,či je v poriadku.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
JJ pozerám STV 1. Bola som v NAYke, kde som  
16.11.2012 21:28 • ® Skajka
JJ pozerám STV 1. Bola som v NAYke, kde som kupovala prijímač, ale nie som o nič múdrejšia. Prijímač si podľa nich musím kúpiť nový. Tento mám presne 4 roky a podľa nich už je starý.
Operatorka mi kartu zaregistrovala, takže chyba je už len v prijimači.
Ako alebo kde zistím akú mám čítačku ?
 
 
 
Tak asi už pozeráš,keď nič nepíšeš.  
16.11.2012 20:53 • ® letas
Tak asi už pozeráš,keď nič nepíšeš.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
A čo ta operátorka,urobila tú výmenu?  
16.11.2012 20:36 • ® letas
A čo ta operátorka,urobila tú výmenu?
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
® Skajka  
16.11.2012 20:23 • ® letas
Napíš na letas@centrum.sk
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Pri registrácii karty sa vždy v Skylinku(kr...i)  
16.11.2012 18:29 • ® vlado holub
Pri registrácii karty sa vždy v Skylinku(kr...i) pýtajú na to, aký máš STB,ale to nerieš,je to viac-menej nepodstatné.Ak má STB UNI čítačku,tak ti túto kartu spracuje,tak ako doposiaľ v pohode.Nech sa darí.
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
Celkový počet reakcí: 27 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist