Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 21:42:51 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
kodovano ... aj po refresh karty  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.08.2013 11:25 • ® Monika Keblovska
Pliiiiiis, co mam este spravit, aby mi nabehli programy, poslala som Refresh ... ako ste radili tu niekde vo fore, ale aj tak to stale hlasi Kodovano ... ina karta mi ide v poho, ale tato nebola dlho pouzivana ... cislo 42773843802 ... vdaka za pomoc. Monika :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Mam novu kartu, pise za Smart Card initializing,  
28.08.2013 15:19 • Nick
Mam novu kartu, pise za Smart Card initializing, ale okrem TA3ky mi tam nic nejde, servisny poplatok bol zaplateny.. Co mam robit s Anacondou, aby sa to tam spravne nastavilo?
 
 
 
zlata je som sa pobavil teraz na nocchcu od teba  
01.08.2013 21:02 • henten
zlata je som sa pobavil teraz na noc:)chcu od teba ako sa volaju tie male skrinky co mas pod tv)satellite receiver)
 
 
 
no tak mozno takto: Menu -> Obraz ->  
01.08.2013 21:02 • ® majsat007
no tak mozno takto:
Menu -> Obraz -> Nastavenie obrazovky -> Zvacsit / Pozicia
ale kludne to moze byt aj na dialkovom ovladaci ako P.Size
:D
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
obe telky su SAMSUNG, ale kde najdem jaky to je  
01.08.2013 19:30 • ® Monika Keblovska
obe telky su SAMSUNG, ale kde najdem jaky to je typ ? ... papiere sa mi hladat nechce ...
booooozinku ... a co je to RF modulator ? ...
som nestastna ... sama voda ... fakt som taka blba ? alebo som dosla medzi take super technicke typy ? :D
 
 
 
obraz zrni - to bude prepojene asi cez RF  
01.08.2013 16:30 • ® majsat007
obraz zrni - to bude prepojene asi cez RF modulator, neda sa to prepojit aspon cez scart?

sprznit obraz sa da ako na satelitnom prijimaci, tak aj na samotnom tv prijimaci

rychla odpoved si vyzaduje napisat o ake prijimace sa jedna, lebo niekde sa to prepina cez zelene tlacitko na do, na inom iba cez menu pristroja

tazko rychlo a fundovane radit :-)
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
este 2 otazocky :)  
01.08.2013 15:44 • ® Monika Keblovska
vymenili sme karty aj skrinky na 2 televizoroch, a teraz nam na jednom obraz zrni a zvuk sumi, a na druhom zas mame zvacseny obraz, vidime len cast loga TV stanice, ako tieto veci napravit ? ... predtym boli obe telky v poho ... nechceme skrinky vymenit naspat, jedna je uz na HD, a chceme ich mat v tych TV ako su teraz, len s peknym obrazom aj zvukom ... jejda, vyjadrujem sa tu jak "blondina", ale co ked tomu nerozumiem ;) ... sak by som si to aj nekde nastudovala, ale ked to by som tu stravila vecnost ;) a
vy ste tu koumaci, tak verim, ze pomozete ...
 
 
 
hujer 23 ... DAKUJEEEEEEEEM ... uz to ideeeee ...  
01.08.2013 14:21 • ® Monika Keblovska
hujer 23 ... DAKUJEEEEEEEEM ... uz to ideeeee ... esteze som nasla tuto stranku, kde chodia tak ochotni ludia ... Mlaaaaask, za to :good:
 
 
 
Monika Keblovska  
01.08.2013 13:09 • hujer23
poslal som ti terasky ešte refresh neviem aký máš prímač ,ale treba nechať dlchšie pokial nebola dlho v boxe.Ja mám osvedčené nechať na Nove alebo Prime.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist