Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 00:21:13 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Karta SkyLink a iný majiteľ  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
27.11.2013 17:16 • ® Michal Razga
Zdravím, chcem sa prosím opýtať, mám doma ešte dve staršie karty SkyLink (modré). Čísla začínajú na 01976... Zo SkyLinku mi odpísali, že pokiaľ neuvediem správne meno a adresu tej karty, nemôžu mi dať žiadne info o karte alebo ju vymeniť za SL ZÁMENA. Vie mi niekto poradiť ako za ne získam aktívne karty aj keď neviem majiteľov? Ďakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
karta skylink a jiny majitel  
28.11.2013 14:08 • michaelf1
Ja som pred nedavnom nemohol sa prihlasit na moj ucet Sklink,tak som napisal na "zakaznickz servis",ci by mi nepreposlali login a heslo.Napisali mi,ze k uvedenej karte nie je email,tak som poslal a preposlali login a heslo niekoho ineho ,ale v maile stalo,ze karta je na mna a nevyuzivam ich sluzby.Po niekolko dnovych dopisovaniach priradili kartu tomu panovi,co som mal jeho nick a heslo.Nakoniec som preregistroval sam sebe kartu,cuduj sa svete po trocha hrubsej komubnbikacii karta je opat moja.
Napis na zak.servis c.kariet a prefot ich,nech ti preposlu prihlasovacie udaje,daj si pozor a vela stastia.:)
 
 
 
Ak sú skutočne Tvoje a nie trebárs šlohnuté,tak  
27.11.2013 18:07 • ® letas
Ak sú skutočne Tvoje a nie trebárs šlohnuté,tak nebudú nikomu chybať.Urob výmenu u predajcu a ten Ti možno aj poskytne info na koho sú registrované.A potom formulárom preregistruj na seba.Nevidím v tom žiadný problém.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist