Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 10:40:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Zircon iHD  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.01.2015 19:14 • ® zdenek590
Dobrý den,zakoupil jsem sat.příjmač Zircon iHD,ale v menu portál není aplikace TOP FUN,nevíte někdo jak ji tam dostat,jde někde stáhnout a jsou nejaké další dostupné aplikace pro toto zařízení?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/TKCf4J
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
zdenek590  
13.01.2015 15:08 • ® par32
soft ktory maš je z septembra 2013....myslim že už žiadny iny nieje a nebude....chlapci to opakuju stale: pred nakupom sa treba opytať a čo treba kupiť a kupovať len v špecializovanych predajnach.... ;)
 
 
 
software zircon iHD  
09.01.2015 17:11 • ® zdenek590
Pokud máte někdo funkční software ke stažení (ne 2.2.2 L-2),prosím o odkaz,díky.
 
 
 
Myslim, ze budes mat smolu. Jednoducho  
08.01.2015 02:01 • igor
Myslim, ze budes mat smolu. Jednoducho doinstalovat to nepojde. Jedine novy softver, ale ten uz nebude, dovozcovi sa tato masina "nepodarila" uz ju neponuka, asi vie preco. Bola to len testovacia vzorka pre nove aplikacie typu HbbTV a pod. Snad sa to uz naucili a nove produkty s touto funkciou uz budu ok.
 
 
 
připojení internetu mám  
07.01.2015 20:56 • ® zdenek590
V menu portál mám yahowater,youtube,iDnes,pi..sa.skylink.To co tam nemám a má být je Topfun.Jde dodatecně nainstalovat?Jak,kde?
 
 
 
RE: Zircon iHD  
07.01.2015 20:42 • ® 7899
Ethernet konektor pre podporu HbbTV a Portal funkcií : YouTube , Topfun , iDnes , pi..sa ai
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist