Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 04:04:32 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Intelsat 707  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.01.2004 12:54 • Flash
Mám problem naladiť družicu Intelsat 707. Mam prijímač Humax 5400 s ToH 3.2 a settingom z paraboly.cz z 5.1.2004. Mam parabolu 110cm, konvertor Invacom 0,3dB a otočný motor Super Jack 120.
Všetky parametre mam nastavené správne ale napriek tomu mi na humaxe pri otáčaní paraboly svieti iba vrchný pásik. Pre naladenie je potrebne mať asi oba pásiky.
Poraďte mi prosím Flash-Martin Prievidza
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Flash  
13.01.2004 23:33 • Flash
Neviem vela tuch druužic nechitim akurad tak Astru, Hotbird,Astru 2, Sirius a to je asi vsetko
Neviem ci nieje potrebne prestelovat parabolu trocha vo vertikalnom smere ale potom by mi nemuseli chodit tieto druzice co mi idu do teraz.
Neviem ci tam nebudem potrebovat tiahlovy motor. Neviem poradte
 
 
 
Skús s nastavením znova, a to ...  
13.01.2004 19:51 • tomko
Skús s nastavením znova, a to pomocou tzv referenčných kanálov a pre tento satelit je TA3 resp. Musicbox 11,540 V SR 26 000, 3/4. Pri ladení musíš konať opatrne. Pri každom pohybe motora musíš chvílku počkať a keď nič tak posunúť.
 
 
 
Tyka sa to len Intelsatu, aleb ...  
13.01.2004 10:54 • MaRek
Tyka sa to len Intelsatu, alebo aj dalsich zapadnych satelitov? A co vychodne druzice od Astry?
 
 
 
hmmm  
12.01.2004 22:51 • otik
to je zaujimave, ja mam uplny noname shit prijimac, parabolu asi 90cm, konvertor 0.7db. Parabolu otacam rucne (vobec nesledujem zakrivenie horizontu ;-) a vsetko mi pekne naskakuje (teda od Eurobirdu po Amos ;-). ak chces tak vymenim
 
 
 
Mas zle nastavenu parabolu .Ni ...  
12.01.2004 21:38 • MK BB
Mas zle nastavenu parabolu .Nie ze asi obe pasiky ale dolezity je spodny .Zaklad je nastavenie spodneho a to na astre na maximalny signal .
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist