Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 12:01:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
dreambox 7080 S  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.05.2004 14:46 • miki
neviem či to niekoho zaujima ale informoval som sa na dream 7080 a zda sa že vinde na trh až v septembri alebo oktobri po neakej vystave v anglicku a cena ževraj ešte nie je znama, ale to by ma zaujimalo ako to bude zo softverom či sa da použiť to čo je aj pre dream 7000 a obsluha DVD bude ako plugin alebo bude v zakladnom menu ?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
no nie tak celkom  
31.03.2005 19:14 • polo
DreamBox DM7080 je vonku v predaji a stojí 650 EU no verzia DM7085 bude v predaji az oktober 2005 a cena je 799 EU oproti DM7080 ma na prijem dva tunery takže pozerám a iné nahrávam tam je ten konfort info na http://www.3nity.de/3/catalog/product_in fo.php?products_id=757
http://shop.verteilerkreis.de/product_ info.php?products_id=620
 
 
 
nieže by som ich branil aj mne ...  
31.05.2004 15:13 • miki
nieže by som ich branil aj mne sa zda že su neky zamrznuty ale asi je to zatial to najlepšie čo sa da zohnat tak už nam ine neostava len počkat
 
 
 
presne tak  
25.05.2004 21:30 • exil
Dream Multimedia vacsinou len keca naslubuje, neodpoveda na emaily a mastia si svoje vrecka len vdaka Emu. Dodnes klavesnica len na fotkach. Navod na pouzitie bol na zaciatku otrasny pritom blabol o podpore terestr.digit.prijmu atd... :bad:
 
 
 
V septembri nech si to strčia ...  
25.05.2004 00:43 • Hack
V septembri nech si to strčia hrubim koncom pod hvost. Už to bolo na niejakej vystave.Su ako zamrznuty. Davaju niečo vonku na trh a dufam že to nebude ,,dodelej doma,, a ešte sa kde kto na tom nabali.Bol z nimi dosť problemov vlastne aj ďalej pretrvavaju najme zo zdrojom ,bez hladenia,bez ventilatorčeka a aj dizajnom mohli pohnuť. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist