Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 12.05.2024 - 11:33:01 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
jak dekodovat?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.07.2004 13:17 • Neznalek
Ahoj, chci se optat jak dekodovat, mam cryptoworks a kartu czechlink a mam zajem dekodovat ceske kanaly napr. HBO co potrebuji za programator a jakou kartu a copak to stoji? poradte dik
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Co ti brání  
08.07.2004 13:01 • martrin
Originálka na cabo stojí u securitáku tušim 38 000 na rok . Via španělé je možná ještě dražší.
 
 
 
Je to kazdeho vec,  
07.07.2004 23:59 • Brezi Vlk
ja jsem zvykly, pokud uznam, ze neco potrebuji, za to zaplatit. Programova nabidka upc (u nas bez hbo) mi rozsiruje obzory (anglicke verze programu + obsah), myslim si, ze to za tech 666Kc neni zly. Jinak fandim jakemukoliv nelegalnimu prijmu programu, jejichz prijem u nas z duvodu autorskych prav nelze legalne predplatit. Kdyby byl za 2000Kc otevreny cely Hispasat (i treba bez Taquil), okamzite do toho jdu. Ale je to muj pohled na vec a nazor, treba uplne blby ;-)) Zdravim Vlk
 
 
 
pozor  
07.07.2004 19:50 • anonym
špehuje malina tady.
 
 
 
dream cards  
07.07.2004 16:42 • martrin
Jsou to vydřiduši.Dream cards dekodovala conax s autoupdatem několik let.Cena byla taky ale 40 000 později okolo 20 000.Tohle bylo ještě před rokem 2000. a po 2000. ŽEBY pokračovatelka byla právě penta.
 
 
 
ad. penta  
07.07.2004 15:02 • Raul
Právě o pentacard jsem slyšel, nemám ale vyzkoušeno, ani jsem to v tomto roce nikde v provozu neviděl. Snad to na ně i šlo, nějakou dobu, možná i teď, i když jsou s nimi spíše problémy než spokojenost - pokud jde o cryptoworks. Viz. diskuze na satelite center sk. Pod pojmem běžný konzum rozumím nikoliv komerčáky ale věci připravené a dostupné pro kohokoli - i začínající uživatele. A to zatím, pokud jde o cryptoworks na pentách, asi moc není. Totéž platí o sdílení karet apod. Sice to funguje, ale ne pro kohokoli a kdekoli. Ale jistě se podpora stále lepší a doufejme, že časem bude vše OK. Raul.
 
 
 
Raul.  
07.07.2004 13:40 • anonym
Raule to si děláš legraci co.Nebudu mluvit o emulaci cryptoworku pc,ale slyšel jsi doufám o penta vr3 kartách.Byla mi uzkazana uz v listopadu 2000.Kdyby jsme ještě dál šli tak narazíme dream cards skupiny.Co máš proti takzvaným komercakum?No je to hodně využitelny ,spočítej si aktualní ceny a uvidíš:3krat orig 10000 nejmin,nebo 100liber
 
 
 
Jinak, pro klid v duši věz, že ...  
07.07.2004 07:48 • Raul
Jinak, pro klid v duši věz, že rozšířit kartu czechlink o slovak link nebo UPC se dosud nepodařilo. Podařilo se jen u karty UPC se základní nabídkou tuto rozšířit o prémiové kanály tj. o HBO, HBO2, PG, které jsou za přípalatek. Pokusy o emulaci crYptoworks už jsou, ale zatím jen ve stádiu, nevyužitelném pro běžný konzum. Raul.
 
 
 
neeeeeeeeeeeeee  
06.07.2004 18:59 • martrin
Přece těm blbum nebudeš za jejich nekvalitu platit?Slyšel jsi o zdílení karty.Já řikám má to hodnotu tak 230 měsíčně maximálně.Stejnej nesmysl je např. dát 12 000 za ABSAT za roční kartu.
 
 
 
staci si pronajmout upc kartu,  
06.07.2004 16:28 • Brezi Vlk
stoji to neco malo pres 1000Kc mesicne (i s HBO) a beha to celkem dobre. Za programator usetris.
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist