Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 12.05.2024 - 01:13:59 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Premium X a ladění  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.07.2004 07:27 • Pepa
Poradí mě někdo, chtěl jsem si na Thoru naladit JOJ TV, jelikož při prvním proskenování mě receiver tuto TV nenašel. Po ručním zadání frekvence však jakoby zmizel signal a nic se nedělo, prostě jsem ji nedoladil.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 11   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
To Raul  
21.07.2004 13:00 • Pepa
OK, dík za info. Právě jsem stáhl nový fw, tak ho dneska uploadnu.
 
 
 
Přepíšou se. Když ale nějaký p ...  
21.07.2004 11:32 • Raul
Přepíšou se. Když ale nějaký program bude mít už jiné parametry než původně - změny se dějí na družicích stále, tak tam zůstane i ten původní, a pak bys ten program mohl mít dvakrát (z toho jednou nefunkční). Raul.
 
 
 
@ Raul, ještě k ladění  
21.07.2004 10:43 • Pepa
Pokud dám znovu proscanovat celoul družici a načtou se mě znovou všechny programy, poté uložím. Stávající mě to přepíše, nebo to tam budu mít 2x?
 
 
 
@ Raul  
21.07.2004 09:34 • Pepa
O.K. dík, zkusím to.
 
 
 
ad. Pepa, pak teda nedokážu od ...  
21.07.2004 08:50 • Raul
ad. Pepa, pak teda nedokážu odpovědět, čím to je. Pokud jsou zadány správné parametry (frekvence, polarizace a SR) stanice při ručním ladění, nesetkal jsem se s tím, že by se stanice nenalezla, když směrování na družici je v pořádku. Zkus teda ještě vyhledat na internetu všechny pidy k jojce a zadej je tam v rozšířeném nastavení (advanced) při ručním hledání - toto jsem použil třeba při ladění eurosportu česky. aby se vyhledalo a uložilo nastavení s českým jazykem (jiný audiopid) nevím ale jestli to pomůže. Jestli ne, já osobně bych znovu si stáhl s STB seznam prohledávaných transpordérů pro automatické ladění (programem updown, download, otevře se channeleditor a prohlédne se, zda tam frekvence JOJ v k aut. prohlédávání je zadána. Pokud ne, tak ji tam doplň a takto upravený soubor pošli do STB. Pak bych znovu nahrál firmware, podíval bych se pro jistotu nejdříve popsaným způsobem, zda se tam údaje pro JOJ (frekvence transpordéru zachovala) - měla by, jinak tam znovu dopsat a poslat do STB. A pak bych dal automatické vyhledávání. JOJ by se měla nalézt. Ne-li pak zkusit ještě ručně dle výše uvedeného. Raul.
 
 
 
@Raul  
21.07.2004 08:19 • Pepa
jo, motor používám! Všechno ostatní se mě naladilo, tedy myslim, že všechno. Ale jakmile zadám ručně údaje pro JOJ, tak nic. Na parabolu vidím a nijak se neposunuje.
 
 
 
@pepa: používáš motor? Mohlo b ...  
21.07.2004 07:43 • Raul
@pepa: používáš motor? Mohlo by to být taky tím, že se ti, díky nějakému rozhození, po zadání ručního ladění trochu pootočí parabola od thoru jinam a najdeš pak pendrek. Nebo ta frekvence, polarizace a SR co tam zadáváš neodpovídá skutečnosti - podívej se do přehledů stanic, pakliže je to špatně zadáno, tak samozřejmě "není" signál a nic se nenalezne. Vše ostatní z thoru se ti vyhledalo a uložilo - při automatickém ladění? Raul.
 
 
 
@Raul  
21.07.2004 07:35 • Pepa
Toto jsem zkoušel, ale po ručním zadání jakovy spadl signál a nic!
 
 
 
@Pepa: tvůj problém pramení z ...  
21.07.2004 07:16 • Raul
@Pepa: tvůj problém pramení z toho, že máš patrně rozhozené transpordéry přiřazené k družicím, jinak se JOJ najde automaticky. Tak tedy půjdeš do ručního ladění, zadáš, frekvenci polarizaci a datový tok (SR), odmáčkeš search a JOJ se nalezne a uloží. Raul.
 
 
 
Teda aspoň u mího KAONA ...  
20.07.2004 21:11 • Vlada
Teda aspoň u mího KAONA
 
 
 
Většinou stačí zadat frekvenci ...  
20.07.2004 21:04 • Vlada
Většinou stačí zadat frekvenci pro JOJ 12399 polaryzaci H a simbolovou rychlost SR 28000
 
 
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 11

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist