Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 14:39:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Kaon KTSC 570  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.05.2005 18:53 • trAble
Mám Kaon KTSC 570 (combo - DVB-S a DVB-T). Jsem s ním velmi spokojen. Nicméně se mi nedaří se softwarem Combo Channel Editor v3.0.1 stáhnout seznam programů ze satelitu do počítače... Vše funguje, komunikace je zahájena, ale teploměr (ukazatel průběhu stahování z STb do PC) se nehýbe, svítí tam jen zelené kolečko... Zkoušel jsem vše možné a nic... :-(
A ještě poznámka - návod je docela příšerný (jak česká, tak anglická verze popisují editaci programů velmi podivně a nejen tu). Samotná editace seznamu TV kanálů je poměrně dost komplikovaná a poněkud nelogická, ale dá se.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
a už to zase nejde... :-(  
01.07.2006 13:51 • trAble
Predevčírem jsem stáhnul seznam kanálů i nahrál nový. Ještě jsem to trochu poupravil a teď se prostě nemůžu připojit. Postupoval jsem stejně jako dřív a prostě se přijímač vždy zapne a jako by ani nevěděl, že do něj chci data odeslat (zkoušel jsem i stahovat a taky to nešlo).
 
 
 
už to běží  
25.06.2005 22:02 • anonym
Náhodou jsem to rozběhl. Napřed jsem pustil přístroj, propojil kabely, spustil SW a dal transfer STB to PC. Počítač našel COM1, pak jsem vypnul přístroj dálkou a znovu zapnul. Namísto zapnutí se rozběhlo stahování dat.
 
 
 
Díky. Ale teď přesně nevím, ja ...  
19.05.2005 21:31 • trAble
Díky. Ale teď přesně nevím, jak to myslíš - aktivovat vysiílání?
Já z návodu pochopil: přijímač je v standby režimu (ukazuje hodiny) 1) propojit kabely, 2) spustit program na počítači, 3) zapnou přijímač, 4) iniciovat v programu stahování dat.
Zkoušel jsem tohle a další různé varianty a nic... Ještě leda ten problém s portem, ale stejným způsobem jsem komunikoval se zabezpečovacím zařízením a to bylo bez problémů. Ostatně i tenhle software mi řekne, že je vše OK, ale prostě data pak netečou... :-(
 
 
 
hmm ... mas to asi pokazene  
18.05.2005 13:32 • Bobek
chyba je v postupu - najprv treba aktivovat vysielanie z pijmacu a potom dat upload na pc. problem moze byt aj v rezidentnych programoch , ktore osahavaju porty. Co sa tyka navodu - podla mna je dostatochne obsahy , len treba dodrzavat presny postup podla bodov 1 , 2 ,3 a t. d. ( prichinou v tom je asi to ze vyrobili ho kamradi cinania - a oni su zvyknute iba podla bodov :) )
PS. Kaon na svoich www strankach ma asi 3 firmwarov pre 570. Nie vsetky verzie su kompatibilne z CE.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist