Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 19.05.2024 - 23:40:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
SilverCrest SL65 CI  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
13.09.2005 10:49 • anonym
Aky mate nazor na SilverCrest SL65 CI a SilverCrest SL65 ,ktory bol dodavany ako komplet? Za tu cenu to vyzera dobre.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
SW pro Silvercrest SL65 - TADY  
19.08.2007 21:59 • Nahodny ctenar
Stacilo 5 minut a nasel jsem http://www.mysilvercrest.de/en/artikel.p hp?a=51&av=2
 
 
 
Ja len pre Vaše info ze silver ...  
19.06.2007 23:32 • anonym
Ja len pre Vaše info ze silvercrest je LIDL značka ... :)
 
 
 
firmware pre SilverCrest SL65  
22.02.2007 12:07 • Milan
Vie mi niekto pomôcť pri získaní firmware, software pre SilverCrest SL65? S prijímačom so spokojný.Prijímam 3 satelity a rád by som si v tom urobil lepší poriadok ako umožňuje editovací software, napr. viac kategórií pre zoskupenie vybraných kanálov Tv i rádia. Vo firemnom ich je len sedem, čo mi nestačí. A pre kritikov tejto značky, - pozrite si zahraničné diskusie a budete prekvapení. Prijímač je označovaný v španielskych, nemeckých či anglických diskusiách ako jeden z najlepších na európskom trhu. Nemôžem porovnávať z vlastnej skúsenosti, pretože som začiatočník v tejto oblasti, ale výroky ako "briliant", "the best", "super" asi písali ľudia, ktorí o tom vedia viac ako ja. A ja s nimi rád súhlasím.
 
 
 
sl65  
19.11.2006 10:48 • Ruda
je v pohodě....obraz a zvuk nadprůměrný....odběr skutečně v sb 2.8W
 
 
 
mam problem  
25.09.2006 18:50 • bandi
No ja som si ho kupil tiez. Po tyzdni mam ale problem.. Nechce ani za svet naskocit. Po zapnuti vypise boot a sekne sa. Neviete nahodou co s tym?????
 
 
 
anonym 11:49  
13.09.2005 20:25 • Lidl=kvalitka
sheet to asi nebude, ale shit nejspíš jo :D
 
 
 
Test prijimaca  
13.09.2005 14:44 • anonym
Mal som ho zapnuty...aby som bol aspon trocha snad objektivny: prijimac na moje pocudovanie naozaj nie je az taky brak. Dokonca ma ceske menu, jednoduche, ale da sa.
Netvrdim, ze SAT technika ma stat desattisice, ale ... prekaza mi, ze sa predava v takychto retazcoch. Pre mna je to asi tak, ako keby som dosiel k zubarke a chcel po nej radu a instalaciu napr. kurenia do domu.
Ludia si nakupia taketo veci v potravinach (mimochodom pochybnych znaciek a povodov) a potom sa napr. tu na fore pytaju na veci, ktore by boli samozrejmostou pri kupe v specializovanom obchode.
Ale kazdy podla svojho gusta...nie?
Tak ludia ... bezte do LIDL-ov, Carrefourov, a spol.
:D
-------------------------------------- -------------------------------
Mimochodom, servis na prijimace predavane v LIDL-och ma zabezpecovat ktosi posobiaci na trhovisku plnom vietnamcov (Mileticova). Pre mna je aj toto urcity signal "zaruky" do buducna.
 
 
 
Z DF v Irsku  
13.09.2005 12:01 • Iker
Got to Lidl at 9.00am this morning and there were 50 people outside.
When doors opened, all rushed in and picked up the SL65 systems and 80cm dishes. By 9.10 all gone.(According to the Manager, people had been queing since 7.00am!!) I was lucky to get one which someone had opened and left on the side. The reason I got one was after stumbling onto this and other forums discussing the SL55 which could apparently be "patched".
I am a satellite enthusiast but have never heard of a FTA being able to descramble spicy channels. What is it about the Comag chipsets that allow "patching"? I was considering a Manhatten Plaza 550 or Dreambox to upgrade my current Kaon Xtreme Hornet, but after witnessing the stampede at Lidl (and after reading Maiden's comments on his site, apparently the same thing has happend across the UK) the Comag looks like it will be a lot more fun...if a patch were to surface!! Who wrote the SL55 patch?
Why is it so popular with the general public all of a sudden? perhaps to do with the misleading advert which advertised it as being able to pick up SKy channels with an additional subscription? Here's hoping the Guru's Maiden and Freudster come up with something for the SL65...
 
 
 
Re: Vivat LIDL  
13.09.2005 11:49 • anonym
No.. Podla parametrov a reakcii v Spanielsku a Nemecku by to nemal byt az taky sheet. Az na to, ze nema antenny vystup, ale ma SPDIF. Ved vyrobit solidny priimac za babku by v dnesnej dobe nemal byt problem.
anonym: Skusal si ho? Od stvrtka je akcia v Cechach za 1999 CZk
 
 
 
Vivat LIDL  
13.09.2005 11:39 • anonym
No..uz som si myslel, ze sa tu nenajde nikto, co sa ulakomi na "skvelu" akciu v Lidli... :D
Tak hor sa vsetci kupovat SAT techniku do potravin. :D
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist