Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 19.05.2024 - 01:40:19 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
HBO+HBO2+CINEMA X  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.04.2007 08:03 • Bennhy
Cital som ze bude cez vikend zadarmo. Nejak mi to zatial nejde. Mozete mi pomoct?
http://www.parabola.cz/clanky/2580/hbo -a-cinemax-o-vikendu-zdarma-pro-zakaznik y-upc-direct/
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Omluva UPC ČR, a.s.  
10.04.2007 22:05 • satCentrum
Dnes jsme dostali od tiskového mluvčího UPC krátkou omluvu k víkendové promo: Jak už bylo výše řečeno, v minulých týdnech přislíbil marketingový úsek digitální satelitní TV služby UPC Direct zdarma zpřístupnit všem svým zákazníkům tři filmové TV kanály - HBO, HBO2 a Cinemax. Volné vysílání mělo proběhnout 7. a 8.dubna 2007.
Vzhledem ke komunikačním potížím se však volné vysílání uskutečnilo pouze od soboty odpoledne do přibližně druhé hodiny ranní následujícího dne. Rád bych se touto cestou omluvil jak jménem svým, tak jménem společnosti všem zákazníkům základní nabídky, kteří chtěli nabízenou příležitost plně využít, za zklamání, které jim způsobila. Společnost současně zvažuje možnosti zařazení promo vysílání v dalším vhodném termínu.
František Malina, tiskový mluvčí, UPC ČR a.s.
 
 
 
Tak mas u T-T no a co?Tak se z ...  
07.04.2007 19:02 • anonym
Tak mas u T-T no a co?Tak se z toho.
 
 
 
HBO  
07.04.2007 15:57 • T-T
U mě v pohodě běží HBO,mám předplatné na 1 rok,ale ne od těch zlodějů s UPC ani digi.To by se vám líbilo čumnět zadara co ?
 
 
 
Kdyz neco chcete musite platit ...  
07.04.2007 15:04 • anonym
Kdyz neco chcete musite platit nic neni zadarmo a uz vubec ne u UPC,ze jste tomu verili.A jestlize budou hodni tak to pusti az zitra,prece se musi vydelavat,jinak by to neslo.
 
 
 
Re:Lubor  
07.04.2007 11:44 • urdikasewas
Každej tady nemá šrot jmenem cigi tv jako někdo že!!!
 
 
 
KAŠPAŘI S UPC  
07.04.2007 11:30 • LUBOR
AŤ SI TYTO AKCE NARVOU NĚKAM .Kašpaři s upc....
 
 
 
HBO,HBO 2 a Cinemax  
07.04.2007 09:28 • hallmark
V ramci promo akcie pojde HBO,HBO 2 a CineMax dnes 7.4.07 az od 14.hodiny.Takze 1.april sa nekona.
 
 
 
aj u mna tma  
07.04.2007 09:13 • renton
Mam UPC kartu, prisli aj zapisy, ale HBO HBO2 a Cinemax mi v ramci "promo" akcie nejdu.Asi je to oneskoreny 1.april
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist