Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 19.05.2024 - 05:16:53 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
astra 2a 2b 2d na 28,2stupnox.  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.04.2007 13:03 • detriot
dufam,ze do tretice sa rady dockam:).aky mam mat antena vertikalny sklon??pri zjadnej z druzic nemam problem ju najst,ale tuto zakljatu astru,nie a nie..
dakujem za pomoc.parbolu mam 80ku.(zeby bol problem vo velkosti?:)dike este raz.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
to anonym two  
17.04.2007 14:15 • detriot
dik anonym.jasne,astra 19,2 bez problemov,taktjez astra 3A.len tuto 2kovu nje a nje,tak dik za radu,za xvilu idem na to:)btw,zaroven s 2kou sa da prijmat aj eurobird 1,( 28,5) ak sa nemylim.(?)
este raz dik.ak sa mi to konecne podary,poslem ti kvety:)))))
 
 
 
Ak sú tvojimi obľúbenými progr ...  
17.04.2007 14:09 • anonym two
Ak sú tvojimi obľúbenými programami napr. BBC alebo ITV, tak je úplne logické, že nič nechytáš. Na 28.E sú tri satelity, problematická je práve Astra 2D. Na príjem programov, ktoré sú z nej vysielané by si potreboval asi tak cca 240+ cm parabolu. Takže neskúšaj chytiť nič s frekvenciou pod 11 000 MHz. Vyskúšaj až niečo nad nimi napr 11623H, 11224H alebo V a tak.
Ak zachytíš programy z Astry 1 na 19.2E a Hellas satu na 39E tak dvojkovú astru (okrem kanálov na 2D) musíš chytiť.
 
 
 
a v com teda?  
17.04.2007 13:28 • detriot
dik,ale to mi moc nepomoze..potrebujem vedjet v com ten problem je..moc by ma to netrapilo,ale su na nej moje oblubene programi..
 
 
 
vo velkosti urcite nie je pro ...  
17.04.2007 13:23 • anonym
vo velkosti urcite nie je problem
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist