Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 02:40:08 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
NOVÁ STRÁNKA NA TÉMU SAT+ PODPORA REDION  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.04.2007 00:40 • VladoSK
Super nová stránka na tému SAT + podpora softu na jednotlivé prijímače + PODPORA aj na REDION !!!!!!!!!!!! ;)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Poprvé, ja si reklamu nerobím, ...  
26.04.2007 00:30 • anonym
Poprvé, ja si reklamu nerobím, lebo to nie je môj obchod a ani tam nepracujem a podruhé, na fóre tam bola prvá podpora REDIONU široko ďaleko, takže, ak neviete podrobnosti, tak neurážajte. Ide o fórum, nie o stránku obchodu. Takže, každý nech si urobí vlastnú mienku. PS: Žiaden vír tam nie je, vír má ten AVAST (veď aj taký má nick) !!!!!
 
 
 
ZAVÍRENÁ STRÁNKA !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!  
22.04.2007 19:16 • AVAST
ANI TAM NELEZTE !!! KŠEFTÁR TO JE !!!!! HANBA MU !!!!!ROBÍ SI TU IBA REKLAMU!!!! OKAŠLAŤ HO AJ S JEHO OBCHODOM !!!! FUUUUUUUJ VLADO JE MI Z TOHO NAGRC!!!!!a píšeš na inú stránku že je zavírená???Tvoja je zavírená chamtivosťou :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
 
 
 
Čo si sa ty s koňom zrazil??? ...  
21.04.2007 08:15 • anonym
Čo si sa ty s koňom zrazil???
 
 
 
niekto si tu z toho robí biznis  
20.04.2007 11:12 • anonym
VLADO FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
 
 
 
SU TAM PREDRAZENE PRIJIMACE !! ...  
20.04.2007 10:48 • kuko
SU TAM PREDRAZENE PRIJIMACE !!!!
DM500 za 8490,- pricom MO cena v AB-COMe je 7490,- Sk a to ich pokladam za drahych !!!
ANI NA TU STRANKU NECHODTE :mad: :bad:
 
 
 
VLADO SK  
20.04.2007 01:05 • Lubos
Diky za odkaz,neco na SKYON, nebo DREAMSKY neni nejaky odkaz,jestli ted jde v EMU SKY-LINK.diky.
 
 
 
REDION PODPORA WEB  
20.04.2007 00:55 • VladoSK
http://elektrosat.ilnet.sk a http://elektrosat.ilnet.sk/forum
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist