Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 16:06:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
technika-skola  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.04.2007 14:19 • jarmo
Caute. Som uplny laik. Ked si kupim digitalny satelit, dostatocne velku parabolu a zariadenie pre natacanie s motorom z kolkych druzic mozem prijimat sat stanice? Kolko asi nekodovanych volne siritelnych stanic mozem chytit? Ked chcem na ten satelit napojit viac televizorov je to mozne? Ked napojim napriklad tri tv na jeden prijimac na vsetkych troch tv sa musi pozerat rovnaka stanica alebo sa to da nejako spravit aby sa dalo pozerat na kazdom tv nieco ine??? Aky by ste mi poradili sat.prijimac, aby bol dostatocne spolahlivy kvalitny ale zas nie extremne drahy??? ja viem vela otazok ale som v tom uplny zaciatocnik a na tomto fore su ini fachmani!!! dik moc
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 3   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Keden prijíémač,jeden program. ...  
20.04.2007 17:33 • anonym
Keden prijíémač,jeden program.Koľko programov, toľko prijímačov na každom TV. Čo je dostatočne veľká parabola? pre mňa je napr.120cm, pre niekoho 80 cm. Motor je len motor, iné zariadenie tam nie je treba. Free programy ak chceš chytať s tou dostatočne veľkou parabolou od 80E po 30W, tak je ich tam dokopy cca 1500. Kvalitný a spoľahlivý prijímač je od cca 4000.- hore. Parabola napr.110 cm je 1500.-Sk, konvertor cca 300.-,motor cca 2000.-, držiak motora cca 300.-,káble,konektory..cca 200.- podľa dĺžky kábla...tak si vypočítaj cenu..Prijímač? ako tu bolo napísané, Openbox 820,Vantage 121,Koscom 3550 VFD,atď....je ich desiatky. pozri si stránku www.1cdc.sk a tam nájdeš všetko potrebné aj cenami.
 
 
 
Ako v Nemocnici na okraji mest ...  
20.04.2007 15:08 • anonym
Ako v Nemocnici na okraji mesta.Na prvú otázku odpovedám je ich viac ako 15.Na druhú otázku odpovedám viac ako 2OOO.Na tretiu otázku odpovedám nie...Na štvrtú otázku odpovedám nie ale aj áno...Na piatu otázku odpovedám Openbox,Vantage...Ahoj.
 
 
 
najprv rozmyslaj  
20.04.2007 14:59 • Dodo
Ahoj, nič v zlom, týmto som prechádzal aj ja - no porozmýšlaj : máš satelit s natáčaním, ty pozeráš program na TV 1 a ak by si chcel TV 2 naladiť na iný satelit, ako by sa parabola správala, aby neobmedzila TV 1 ?
A teš sa na vtipné odpovede fachmanov...
 
 
Celkový počet reakcí: 3 / zobrazují se: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist