Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 07:54:51 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
problémy s příjmem-poraďte co je špatně  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
13.07.2007 14:20 • kiboko
Prosím o radu. Máme parabolu 80 cm na střeše našeho paneláku nastavenou na 2 družice – Astry na 19,2°E a 23,5°E. Takže kabel ze svého GI 8300 strčím pouze do zásuvky ve zdi a koukám. Mám ale problém, který nedovedu pochopit a hlavně určit je-li problém v mém receiveru nebo mimo něj. A tedy s kým to řešit – reklamací či nějakou změnou nastavení v GI (ale tam už jsem vyzkoušel všechno možné) či povoláním technika, který tam instaloval tu parabolu. Jde o to, že někdy jdou obě družice a někdy jen ta Astra 3. Chová se to naprosto nevyzpytatelně – třeba 3 dny jdou obě, pak 3 dny nejde 19,2°E, pak zase 19,2°E v rychlých intervalech kolísá (tak po cca 2-10 sec.). Asi je to nejhorší varianta, protože když něco nejde pořád tak zjistím co a vyřeším. Takhle se bojím zavolat technika na ten rozvod a on mi pak řekne, že mám problém v receiveru (taky nikdy nevím jak se to bude chovat a mám strach, že ho zavolám, on přijede a bude to zrovna ve stavu kdy všechno běží jak má) nebo receiver odnesu do prodejny k reklamaci a oni se mi vysmějí. Nemáte někdo tip, co by to mohlo být za problém. Kde hledat chybu a co ještě vyzkoušet. Díky za rudu
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
problém z příjmem  
13.07.2007 16:46 • anonym
Jistě nejseš v paneláku sám kdo má připojen na společnou parabolu sat. přijímač, požádej někoho o kom víš že má také satelit jestli má též tento problém pokud ne skus se s ním domluvit aby ti umožnil vyskoušet svůj přijímač na jeho zásuvce pokud vše poběží hledej závadu u sebe např zda máš pořádku připojen koax.k f konektoru jak u přijímače tak u zásuvky pakliže dobře může to dělat nastavení přepínání družic DISEQ ale to už by byla věc technika co to montoval závada se třeba objevuje pouze ve větvi vaší stoupačky je toho víc na posouzení.
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist