Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 06:36:40 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
ako dekodnem všetky programy na digi ???  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.08.2007 00:16 • anonym
dabo by sa to spravit ??,?treba ini primač ??
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
zatial digi-tv ide len na kart ...  
10.08.2007 21:43 • hujer23
zatial digi-tv ide len na kartu a s prislušnym primačom . primače su sparovane s kartou
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
výraz ,,dekodnem,,by som dal z ...  
10.08.2007 16:38 • xxx
výraz ,,dekodnem,,by som dal zvečniť do nejakého zlatého rámu,keď opomeniem absurditu tej otázky,je to ,,perla ducha,,
 
 
 
Jednoduše... Stačí si vybrat z ...  
10.08.2007 13:46 • Jaivan
Jednoduše... Stačí si vybrat z nabídky jejich přijímačů, uzavřít se Společností Smlouvu o dodávce služeb a máte dekódovány všechny programy DIGI TV pro dané území...
 
 
 
Zial uroven tohto fora je zalo ...  
10.08.2007 11:54 • Roxxxy
Zial uroven tohto fora je zalostna aj po pravopisnej stranke... Slovaci, madari by sa na Vas urcite dobre bavili, keby vedeli slovensky pravopis.
 
 
 
!!!  
10.08.2007 08:32 • anonym
nooo, pozeram, ze uroven tohto fora hodne klesla.. citaval som prispevky, zeby som sa nieco nove dozvedel, ale teraz sa sem chodim uz len pobavit na prispevkoch. Jaivane, pekna zaluba, myslim ze vela ludom musis liezt na nervy ale ved v tom je to tvoje potesenie. Nefandim, len pozeram jak su ostatny bezmocny a nieje tu 1 prispevok v ktorom by sa to neriesilo...
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist