Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 04.05.2024 - 20:45:27 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
28,5  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.08.2007 18:29 • Karel
Na Techisat CCI mi nejdou 0-6 stream 1244O prosim o radu
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
zkusim to jeste jednou dik ...  
14.08.2007 20:52 • karel
zkusim to jeste jednou dik
 
 
 
Na tom není nic složitého, ba ...  
14.08.2007 20:26 • Jaivan
Na tom není nic složitého, ba naopak... Setting je v podstatě tabulka s přehledem satelitů, programů a ladících identů... To si zpracujete jednoduše podle údajů z www.lyngsat.com nebo www.flysat.com v počítači a pak sériovým kabelem pomocí obslužného programu nahrajete do přijímače... Máte tak všechno uložené a nastavené, nemusíte vše vyťukávat přes DO... Je to všechno legální a uživatelsky "friendly"...
 
 
 
to je na me dost slozite ale p ...  
14.08.2007 20:16 • karel
to je na me dost slozite ale presto moc dekuji za fundovanou odpoved premyslim o jinem sat.pristroji na me se musi po lopate dekuji moc
 
 
 
Technisat jsem nezkoušel... Má ...  
14.08.2007 20:11 • Jaivan
Technisat jsem nezkoušel... Mám osobní zkušenost také s Humaxem HDCI 2000 i Humaxem od DIGI Tv a byl stejný problém... Nešlo to ani po výmazu TP a opětovného naladění... Rozhodně pomohl setting přesFformulu u HDCI 2000 ale HUMAX II setting nemá, u něho to byla marnost... Technisaty mají setting, vytvořte si ho v PC (včetně PIDů a SIDů) a poté implementujte do STB, mělo by to být vyřešeno...
 
 
 
v prubehu tenisu ve Wimbledonu ...  
14.08.2007 19:54 • karel
v prubehu tenisu ve Wimbledonu jsem pidy podle navodu z internetu ale bohuzel mi to neslo
 
 
 
BBCi sice v tuto chvíli nic te ...  
14.08.2007 18:41 • Jaivan
BBCi sice v tuto chvíli nic tematického nevysílá, nicméně naladit se "monoskop" pochopitelně dá... Musíte však korektně zadat VPIDy a APIDy včetně SIDů... Jedině tak je naladíte...
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist