Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 04.05.2024 - 22:18:37 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Nastaveni paraboly  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.08.2007 23:35 • Tonda
Dostal jsem sat.přijímač ODC 3600CW. Nákup z druhé ruky. Nastavil jsem celkem bez problémé ASTRU 3 a všechny cz programy. Zajímá mě síla signálu : na ČT 1, 2, PRIMA, mám sílu signálu 80, kvalitu 70. Jen NOVA má signál 80, ale kvalitu jen 37 a často vypadává, nebo vůbec nejde. Dále při pořádné dešti mi NOVA najde vůbec a ostatní vypadávají, je to normální poraďte prosím.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 18   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Anonyme, prosím... Objasněte n ...  
23.08.2007 21:10 • Jaivan
Anonyme, prosím... Objasněte nám problém... Máte slovo...
 
 
 
Jaivane,bohužel , ale ty jsi je ...  
23.08.2007 13:35 • anonym
Jaivane,bohužel, ale ty jsi jedinej,kterej je mimo. V prvním příspěvku jsi vysvětlil hovno,tak běž už spinkat,je poledne. A pokud tomu Jaivane nerozumíš,tak se klidně zeptej,určitě ti odpovíme.
 
 
 
Bohužel, díky tomu, že někteří ...  
23.08.2007 12:50 • Jaivan
Bohužel, díky tomu, že někteří, kteří nechápou podstatu diskutovaného prblému, toto cítí jako urážku či ponížení, se diskuse dostane tam, kam se dostala... Ve svém prvním příspěvku jsem problém osvětlil... Nicméně pan Tonda založil nové téma s tímto problémem výše... Račme věcně pokračovat tam...
 
 
 
Díky  
23.08.2007 11:50 • tonda
Děkuji PT. Tuhok za radu a je mi líto jaká diskuze z toho vznikla. Díky.
 
 
 
pozorovateli,po děkuj tomu zako ...  
23.08.2007 10:50 • anonym
pozorovateli,poděkuj tomu zakomplexovanýmu magorovi Jaivanovi.
 
 
 
Krásná ukázka české snášenlivosti, pánové  
23.08.2007 10:13 • pozorovatel
ale bohužel o podstatě problému se z vašich nadávek nic nedozvím :-(
 
 
 
Myslel jsem si to, anonyme... ...  
23.08.2007 09:58 • Jaivan
Myslel jsem si to, anonyme...
 
 
 
Vždyť jsem Jaivane říkal,že tv ...  
23.08.2007 08:35 • anonym
Vždyť jsem Jaivane říkal,že tvoje debilní rady jsou na hovno.Opět plácáš krávoviny. Na rozdíl od tebe,každej ví,že tyto slovní obraty se běžně používají. Konec konců je občas používáš taky (již jsem tě upozorňoval) a každej ,narozdíl od tebe, chápe význam věty. Jen se tu jelimane ztrapňuješ.
 
 
 
Satelity že děláte...? A na kt ...  
22.08.2007 22:56 • Jaivan
Satelity že děláte...? A na kterých jste se to měl jaksi tu čest spolupodílet...? Na Astrách asi, že... A montoval jste je asi hasákem a kladívkem doma v garáži a pak prodával SES Astře... Inu když až tak, to jste fakt borec...
 
 
 
Jaivane,ty kreténe vypatlanej, ...  
22.08.2007 22:26 • anonym
Jaivane,ty kreténe vypatlanej,satelity už dělám od roku 1988 a mohu tě blbe ujistit,že o tom z praxe vím milionkrát víc než ty! Tvoje zkreslený amaterský vyčtený moudra si strč do prdele,nikdo na ně není zvědavej. V době,kdy já jsem stavěl amatérské satelitní příjímače na koleně,si tahal pouze kačera,tak tu nemachruj ty píčo a běž mamince pod sukni,Tvoje rady jsou na hovno.
 
 
 
Pokud je pro Vás urážkou, když ...  
22.08.2007 21:44 • Jaivan
Pokud je pro Vás urážkou, když Vám druhý fakticky a relevantně oponuje, pak máte problém... To je ale Váš problém, s tím Vám nepomůžu...
 
 
 
Ja to robim uz 10 rokov sa v t ...  
22.08.2007 20:44 • TUHOK
Ja to robim uz 10 rokov sa v tom velmi dobre vyznam a nebude ma v tom kadejaky chuj urazat .Ak nevies co je to chuj tak to si ty .
 
 
 
Pane anonyme, važte svá slova. ...  
22.08.2007 15:44 • Jaivan
Pane anonyme, važte svá slova... Chápu, že Vás popuzují věci, kterým nerozumíte... Ale s tím já nic neudělám, pomožte si sám...
 
 
 
Jaivane,co to žvaníš za krávov ...  
22.08.2007 14:47 • anonym
Jaivane,co to žvaníš za krávoviny,ty poradíš hovno a o druhém tvrdíš,že jeho rada je nanic? Seš úplnej magor,Tuhok narozdíl od tebe alespoň poradil,ty jen machruješ .
 
 
 
Pane Tuhoku, opatrně s těmi ab ...  
22.08.2007 14:06 • Jaivan
Pane Tuhoku, opatrně s těmi absolutními čísli... Vždy jsou to jen relativní čísla v procentech, odvozená od napětí na vstupu STB (síla) nebo "nějak" vypočítané hodnotě C/N nebo BER v STB... Ale každý výrobce má etalony, od kterých jsou tyto údaje odvozovány, nastaveny jinak... Proto je Vaše rada nanic... Sorry...
 
 
 
Mas to zle nastavene .Neviem c ...  
22.08.2007 13:38 • TUHOK
Mas to zle nastavene .Neviem ci mas motor alebo 2 LNB ale kazdopadne je to vec nastavenia .Ak to dobre nastavis ked mas CT1 CT2 kvalitu 70 tak na NOVE musis mat aspon 65.To iste som bol vcera nastavovat kamaratovi .
 
 
 
urob kompromis a dolad lepšiu ...  
22.08.2007 07:52 • marek
urob kompromis a dolad lepšiu novu možno trocha stratiš na cz linku ale bude to ok
 
 
 
pretoze nova nieje na astre 3 ...  
21.08.2007 23:44 • pepo
pretoze nova nieje na astre 3 ale na astre 1D skus este doladit parabolu ale aj tak bude trochu slabsi ako ct
 
 
Celkový počet reakcí: 18 / zobrazují se: 1 ... 18

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist