Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 19:04:35 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Příjem 23,5° a 19,2°E  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
22.08.2007 12:54 • Black Jack
Dobrý den, předem chci upozornit, že nejsem v tomto směru moc zběhlý a proto chci požádat odborníky, pokud se jim bude můj popis a otázky zdát blbé, ať mi nedávají najevo, jaký jsem blb, ale poradí mi. Díky.Před časem jsem si pořídil digitální satelit komlet Schweiger DSR 1004 CW. Neměl jsem moc času na ladění, tak jsem si naladil pouze Astru 23,5° s tím, že až budu mít někdy čas doladím taky 19,2°E. Myslel jsem, že 23,5° mám jako středovou, ale teď jsem zjistil že je jako šilhající. Takže asi bude lepší jí dát jako středovou, že? Potom když jí tedy budu mít nalaďěnou, tak druhým konventorem na pozici 19,2° budu stáčet do leva, z pohledu za parabolou, že?Dále se chci zeptat, jaké mám nastavit parametry v přijímači v menu? V současné době u družice z pozice 23,5° mám v nastavení toto:Přepínač C/Ku - ŽádnéLNB frekvence - Univ LNB1LNB napájení - zapnuto0V/12V - 0VTone Burst - vypnutoDiSeqc - Diseqc ADomnívám se, že u nastavování při příjem druhé paraboly budou hodnoty stejné, až na DiSeqc, kde nastavím DiSeqc B. Je to tak, nebo se pletu?Díky za rady a opakuji, nejsem v tomhle zběhlý, tak profíky prosím o trpělivost. Děkuji.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 0   ¤


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist