Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 06:31:21 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
Pomozte mi s illusion m3  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
06.09.2007 10:36 • ® Ronson
no mam ten primac aj program v pc aj kabel a neviem ako odkodovat alebo co natlacit do neho aby mi isli fasa programi...uz mi nejde ani stv1 stv 2 markiza a ostatne... iba jojka mi ide..mam neaky pachgener program a viem natlacit do neho subor s koncovkou dsp.. daval som tam vectru 5,02 aj mi to tam dalo ale nic som nezbadal ze by so odblokovalo.. alebo este musim nieco urobit ked to tam natlacim alebo by to malo ist..??????? poradte.. ci mam tam tukat sam neako kody ?? ci ako??
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
DIGI TV  
12.09.2007 09:25 • ® Ronson
chalani ake su kody na digi tv.. uz mi to prestalo fungovat a neako sa neviem ktomu dostat
 
 
 
najprv sa musím zorientovať čo sú to fasa programy  
09.09.2007 10:19 • ® lacoceco
najprv sa musím zorientovať čo sú to fasa programy:D:D:D laco.lacoceco@gmail.com
 
 
 
..najznamejsi je paket Premiere , a zaujimavy je  
06.09.2007 13:44 • ® jaga
..najznamejsi je paket Premiere , a zaujimavy je aj spanielsky D+. Treba hladat v diskusiach,chce to cas ,ale najdes vsetko. Priamo ti tu uz nikto neporadi.;(
 
 
 
no ja to mam len mesiac takze neviem ako na to aby  
06.09.2007 10:57 • ® Ronson
no ja to mam len mesiac takze neviem ako na to aby mi sli neake dobre programi.. porad ze ako na to.. aby mi islo aspon par dobrych programov..co mam robit alebo co mam naist na nete a natlacit do neho?
 
 
 
Ano su rôzne pakety ktore idu cez emu ale tu to  
06.09.2007 10:54 • hujer23
Ano su rôzne pakety ktore idu cez emu ale tu to nejdem rozoberat
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
HUER23 a neake take ako HBO alebo multivision  
06.09.2007 10:46 • ® Ronson
HUER23 a neake take ako HBO alebo multivision alebo neake filmove ktomu sa dopracujem nako s tymi kodmi?
 
 
 
Ak ti ide len o programy sky-link alebo cz-link  
06.09.2007 10:43 • hujer23
Ak ti ide len o programy sky-link alebo cz-link cez emu maš smolu nejdu už dosť dlho.Môžeš tam dať co chces ak tam nedaš oficialne karty tak nepozeraš.Je to smutne ale je to tak.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist