Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 16:48:38 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Mam si poridit satelit?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.09.2007 15:29 • ® dandyho
Muzete mi jako laikovi v tomto oboru poradit. Je mozne pres jeden satelit prijimat ceske, zahranicni ale take nemecke stanice?Kolik me to tak bude stat?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 19   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
kraskacz:Předně žádné české programy na Atlantic  
12.09.2007 09:45 • ® Jaivan
kraskacz:
Předně žádné české programy na Atlantic Birdu ani Tellstaru nevysílají...
Dále pak jsou vysílány různé svazky (beamy) - Evropský, Americký -a programy na nich nejsou totožné...
Přehled vysílaných programů a v jakém beamu jsou šířeny (pro Atlantic Bird 1), naleznete např. zde:
http://www.lyngsat.com/ab1.html
http://www. eutelsat.org/satellites/125e.html
 
 
 
Pane Tripe, já naopak monoblock nedoporučuji...  
12.09.2007 09:36 • ® Jaivan
Pane Tripe, já naopak monoblock nedoporučuji... Jeho omezení jsou zřejmá...
 
 
 
to ® dandyho: já bych se narozdíl od Jaivana  
12.09.2007 07:45 • ® Trip
to ® dandyho: já bych se narozdíl od Jaivana vyprdnul na nějaký 2 LNB,a diseqc přepínač, a místo toho koupil jeden monoblock, a je po starostech, jinak s ostatním souhlasím...
 
 
 
re:11.09.2007 12:00 • ® Jaivan  
11.09.2007 20:21 • ® kraskacz
BTW: Atlantic Bird pokryva Evropu a Severni Ameriku,tedy jeji vyznamnou cast viz http://www.parabola.cz/satelit/atlantic-bird-1/ ja tomu teda moc nerozumim,ale docela me to zajima a take Tellstar 11 viz http://www.parabola.cz/satelit/atlantic-bird-1/ zvlaste ta Tellstar: Pokrytá území: část Evropy a Severní Ameriky, kde najdu jake stanice tyto satelity prenasi?Me to porad nejde do hlavy ;) Prece kdyz pokryvaji Evropu i Ameriku tak neco na nem chytit musim ne?
 
 
 
Re:11.09.2007 12:00 • ® Jaivan  
11.09.2007 20:11 • ® kraskacz
Diky moc, koukala jsem na satelity nad evropou a nektere maji dosah na cast uzemi USA,takze neco na tom mozna pravdy je,otazkou je,jestli zrovna ty satelity pokryvaji ceske nebo slovenske kanaly,coz pochybuju, i tak ti moc dekuju ja jsem si to myslela taky.Ja vysilani ceskych a slovenskych televizi mam pres internet v celkem velmi dobre kvalite a to vcetne zaznamu spousty poradu az dva roky zpatky,takze si to muzu poustet kdy chci,ale ten satelit by byl preci jen lepsi,co se kvality obrazu tyce :D
 
 
 
http://www.omko.cz/?lg=cz&idm=katalog&sub=katalog&  
11.09.2007 19:59 • ® MAVASK
http://www.omko.cz/?lg=cz&idm=katalog&sub=katalog& subidm=KKK
4844 a monoblok konvertor za 790 je ešte menej
 
 
 
Pane dandyho, řešení je následující:1x parabola 80  
11.09.2007 12:09 • ® Jaivan
Pane dandyho, řešení je následující:
1x parabola 80 cm, 2xLNB, držák 2 xLNB, 1x DiseqC 2/1 přepínač, přijímač s vestavěnou licencovanou čtečkou CRW, přístupová karta CS Linku...
Budete tak moci přijímat české programy (www.cslink.cz) šířené z ASTRY 3A a 1D na 23,5 stupních East
a německé FTA programy (http://www.lyngsat.com/astra19.html) z Astry 1 na 19,2 stupních East
Cena takovéhoto řešení je cca 6500 Kč bez montáže...
 
 
 
kraskacz: Ne, takováto možnost na území USA  
11.09.2007 12:00 • ® Jaivan
kraskacz: Ne, takováto možnost na území USA není... Vysílaný svazek (beam) z družic, které šíří CS programy prostě na území USA nedopadají... Možností je internetové streamování nějakého zdroje těchto programů...
Možná Vám pomůže tento článek:
http://www.digizone.cz/clanky/jak-prijimat-ceske -televize-v-zahranici/
 
 
 
Upresneni dotazu  
11.09.2007 08:02 • ® dandyho
Ano myslel jsem parabolu.Jde mi o to, ze chci hlavne prijimat ceske a nemecke programy uz v digitalni kvalite.Kabelovka k nam neni privedena.O2 a napr. Volny nabizeji televizi pres ADSL ale jejich nabidka neobsahuje nemecke stanice.Totez se tyka Digi Tv a UPC. Takze mi zbyva parabola,ale v tomto "oboru" se vubec neorientuji.Zajima kolik do toho budu investovat a jake zarizeni budu potrebovat.Diky moc vsem za radu!!! :)
 
 
 
Dotaz  
11.09.2007 07:57 • ® kraskacz
Chtela bych se vas vsech zeptat,jestli je mozne koupit si v CR satelit na prijem vsech ceskych pripadne i slovenskych telecizi,samozrejme tech co nejsou zpoplatneny,ktery by fungoval na uzemi USA.Vite to nekdo?Nepotrebuji HBO kanaly,jde mi pouze o CZ a SK kanaly CT STV Nova Prima Markyza,proste ty za ktere se neplati. Nedavno me jeden znamy tvrdil,ze to mozne je,ovsem za urcitych podminek,proto me to zajima a taky jake jsou ty podminky za kterych by to fungovalo.
 
 
 
Pane TWINE, bohužel budete eliminován pro porušení  
10.09.2007 22:23 • ® Jaivan
Pane TWINE, bohužel budete eliminován pro porušení pravidel, bod 7... Zde je měřeno všem stejným metrem... Pokud Vám chybím na Parabole, je to nejspíše tím, že ji málo navštěvujete...
P.S. Jinak píše se správně "oběti" ne "objeti"... Více asi nemá smysl komentovat, je to zbytečné a osobní invektivy sem nepatří..
Pokud něčemu nerozumíte, napište mi na email...
 
 
 
Neviem prečo sa hádte ked je  
10.09.2007 20:55 • ® palo
jednoduchá odpoved...Je možné pres jeden "satelit"prijímat české,zahraničné a nemecké stanice? legálne NIE...Kolko to bude stát? Vzhladom na to ,že to nie je možné tak to bude zadarmo...TWIN-už viac nepíš na Jajvana také hluposti lebo ta "sbírka" môže byt pre niekoho iného...
 
 
 
poradit laikovi?  
10.09.2007 20:48 • ® nonproblem
hlavne, ak si "® dandyho" naozaj laik, nesmies si vsimat rady pana Martinca alias jaivana. to porve. Podruhe: ak ti niekto radi (® mrkmrk)aby si v CR pouzival SKYLINK (alebo opacne v SR CZLINK), tiez ti radi postupovat nelegalne, v zmysle ceskych a aj slovenskych zakonov je to rovnako zavazne a trestne(nebezpecnost cinu pre spolocnost - ako zakladny znak trestnosti) ako sledovat tieto programy v EMUlacii. Potretie: cisto technicky je CZLINK a SKYLINK momentalne nemozne sledovat inac ako oficialne. Kazdy vsak vie, ze je prelomene NAGRA2 (rumuni alebo Digitv), kde je mozne sledovat - za urcitych okolnosti - vsetky programy obsiahnute ako v CZLINKu tak v SKYLINKu,plus premiove (HBO, ....)Ak chces este sledovat nejakych nemcov - Premiere balik je tiez kodovany nagra2 (teda prelomeny), ale nemci pochopili, ze tzv. verejnopravne TV nie je dovod kodovat, teda idu volne. Stanice ako Pro7, Sat1, ... v podstate obdoba JOJ a Markízy tiez idu cez sat volne, lebo neziju z abonentov ale z reklamy.... Premiove ako napr. Premiere su sice kodovane, ale na oplátku ta nezatazuju otravujucou reklamou a ich programova skladba je o poznanie kvalitnejsia ako FTA stanic.
P. S. Ignore Jaivan
 
 
 
a to je naiva Jaivan  
10.09.2007 19:39 • ® TWIN
..a závislost na povyšování se nad laikem v oboru závislým laikem, který se pokládá za profika (naiva)stále trvá.Zavislost na parabole byla díky radikální léčbě ukončena a Jaivan byl nucen změnit značku drogy, která ho uspokojuje;).Doporučuji léčení:warning:.Je asi vhodnější léčit tohoto jedince než jeho objeti.Navrhuji sbírku na jeho léčení.:)Duševně strádajícím (nepíši o IQ) se má pomáhat.:good:
 
 
 
ergonimum zbytocne muti vodu  
10.09.2007 19:29 • ® mrkmrk
slovny vyraz "budes musiet potrebovat" ma dostal ... ale budem sa drzat rady - ze nemame rozoberat slovosled ... :D
akurat coho sa chytim je: "nelegalnym sposobom to obist a neplatit za kartu" - to je predsa minulost, EMU na CSLink uz predsa nefunguje ... no neviem, neviem, takto sa ludom radit nema ;(
osobne odporucam prijimac s dvoma cryptoworks slotmi, T&T a SkyLink kartu, monoblok s parabolou na pozicie 19.2 a 23.5 ... clovek ma ceske a slovenske stanice nastalo (mimo premiovych samozrejme), a vela nemeckych kanalov z astry 19.2 vychodne
 
 
 
A Vy jste ho pochopil jak...? Ten dotaz je položen  
10.09.2007 19:23 • ® Jaivan
A Vy jste ho pochopil jak...? Ten dotaz je položen bohužel tak, že vzhledem k nešťastné a vícere významově použité formulaci slova "satelit" umožňuje minimálně dvojí výklad... To je snad zcela jasně vidět... Počkejme si na upřesnění dotazu...
Zbytek Vaší odpovědi je zbytečné dlouze komentovat... Radit někomu nezkušenému koupi přijímače, jehož prostřednictvím bude nelegálně a hlavně jistě krátce přijímat české programy, je nezodpovědnost...
 
 
 
ZASE MUDRE RECI JAIVANOVE ! Nerozoberaj slovosled  
10.09.2007 18:39 • ® ergonimum
ZASE MUDRE RECI JAIVANOVE ! Nerozoberaj slovosled ci vyjadrenie ale odpovedaj na otazku , ktoru vsetci pochopili okrem MR.BRZDU , ze jaivane.
Ano pokial chces prijmat ceske programy budes musiet potrebovat kartu tusim 2000CZK ta vyjde alebo nelegalnym sposobom to obist a neplatit za kartu. )Nemecke a ine zahranicne su FREE teda FTA. Pripadne skus porozmyslat nad AZBOX S710 , ten ti zatial dekoduje DIGI TV a mozes pozerat ceske a slovenske zadarmo. Napr. prijmac AZBOX S71O ci ST71O (mozes prijmat aj terestrialne digitalne programy ak si v pokryti signalom) a zbytok cez "SATELIT". Pripadne poradim dve paraboly jednu na ASTRU a HOTBIRD a druhu na Intelsat (pre DIGITV).
 
 
 
Tak předně jste jistě neměl na mysli satelit, ale  
10.09.2007 16:51 • ® Jaivan
Tak předně jste jistě neměl na mysli satelit, ale přijímač DVB-S, tedy "satelitní přijímač"...
Na otázku jestli si máte pořídit satelitní přijímač, si musíte odpověď zvážit a rozhodnout sám, to za Vás nikdo neučiní...
A teď jsem vzhledem k Vašim předešlým formulacím opravdu na rozpacích...
Citace: "...Je mozne pres jeden satelit prijimat ceske, zahranicni ale take nemecke stanice?..."
Máte na mysli skutečně satelit-tedy onu družici na orbitu, nebo satelitní přijímač...?
 
 
 
Mám si pořídit satelit?  
10.09.2007 16:31 • ® MON
České a německé programy lze přijímat přes družici ASTRA 19E. Placený paket UPC české programy +filmové kanály v češtině, firma dodává(pronajímá)celý satelitní komplet.Nebo potom na družici THOR 08W lze objednat službu DIGI TV ovšem na této družici nejsou německé programy.
 
 
Celkový počet reakcí: 19 / zobrazují se: 1 ... 19

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist