Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 13.05.2024 - 02:13:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Satelit Pace  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.10.2007 13:14 • ® mir_o
Dobrý deň, mám otázku budem vďačný ak mi niekto poradí. Namontoval som starší satelit, ide iba zvuk. Môže byť problém v karte? Karty sa vydávajú len na určité obdobie?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 14   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Tento sat.už neexistuje.  
17.10.2007 20:19 • ® rufr
..........
 
 
 
A co takhle podívat se na tento webzin  
17.10.2007 13:35 • ® Sylar
A co takhle podívat se na tento webzin sem:
http://www.satcentrum.com/clanky/483/psali-j sme-na-aprilamultichoice-se-vraci-do-cr-a-sr/
Pak je asi všechno jasné, že...?
 
 
 
karta  
16.10.2007 09:41 • ® mir_o
karta sa vola MULTICHOICE KALEIDOSCOPE
 
 
 
Este k tomu mojmu laickemu pomenovaniu "satelit"  
15.10.2007 13:01 • ® mir_o
Este k tomu mojmu laickemu pomenovaniu "satelit" myslim ze sa pouzivalo bezne, dokonca jeden nemenovany spevak ktory sa vola Petr Kotvald spieva: "Tvuj pritel satelit te nepolibi" :)
 
 
 
Páni berte to tak ze som uplny amater. Inak by som  
15.10.2007 10:00 • ® mir_o
Páni berte to tak ze som uplny amater. Inak by som tu neprosil o radu. Ked som synovi renovoval počítač musel som si naštudovať kopec materiálu, článkov a nakoniec som to zvládol. Len ma to stálo čas ale neľutujem lebo som sa niečo naučil a bavilo ma to. Proste som si na novy byt nahodil sat.prijimac (satelit :)) ktory roky nebol v prevadzke. Rodicia ho pri stahovani zalozili do pivnice lebo mali kablovku.
pan bmilan chcete povedat ze ho mozem vyhodit lebo v tom systeme uz nic nevysiela?
 
 
 
už jsem to zjistil  
13.10.2007 19:31 • ® rufr
Neexistuje ;)
 
 
 
Neexistuje... I přes to, že jsou to SKY  
12.10.2007 21:40 • ® Sylar
Neexistuje... I přes to, že jsou to SKY Digiboxy...
 
 
 
Existuje. Pace sú Sky Digiboxy.  
12.10.2007 21:33 • ® Klingonka
Existuje. Pace sú Sky Digiboxy.
 
 
 
Pane Jantusi, vysvětlil jste to pregnantně...  
12.10.2007 20:17 • ® Sylar
Pane Jantusi, vysvětlil jste to pregnantně... Doufám, že humornou formou diskuse se dobereme spíše poznání, nežli hloupým napadáním... Děkuji za pochopení...
 
 
 
to jaivan, alias Sytar sa snaží byť vtipný a  
12.10.2007 16:11 • ® Jantus
to jaivan, alias Sytar sa snaží byť vtipný a zaujmavý a snaží sa mir_o-vi vysvetliť že sat. prijimač nieje satelit. Ak prijimač niekto nazval slovíčkom "satelit" Jaivan hneď vybieha na strechu z ďalekohľadom a hľadá na orbite sat s názvom PACE.
 
 
 
Pace z Britanie robi uz niekolko rokov len dig.  
12.10.2007 15:30 • ® bmilan
Pace z Britanie robi uz niekolko rokov len dig. prijimace pre Sky Digital a skandinavsky Viasat, cize na kartu Videoguard. Stare analogove Pace prijimace mali spravidla sachtu na kartu Videocrypt 1 alebo II, resp. D/D-2 Mac . V tychto systemoch uz ale nic nevysiela...
VU+ Zero 4K, iNEOS ZX4, C-Tech 4100 Plus, Openbox SX4 HD, GTMedia V8 UHD, 2x Gibertini OP 100 (motor+36°E), PF no name 140 cm (27,5°W), 3x off-set 75/80/125 cm - 23,5°E/1°W/30°W
 
 
 
Máte...? A kdo Vám ho probůh instaloval...? A  
12.10.2007 13:58 • ® Sylar
Máte...? A kdo Vám ho probůh instaloval...? A kam...? Kolik ta celá legrace stála peněz...? Ať koukám jak koukám, satelit s názvem Pace nemohu nalézt... Můžete mi pomoci...?
www.satcentrum.com/druzice
 
 
 
ďakujem  
12.10.2007 13:50 • ® mir_o
Existuje. :) Ja ho mám. Čiže by bolo treba nejak zistiť či je ešte karta aktívna. To mi zrejme povedia v nejakej firme ktorá robí montáž satelitov.
 
 
 
Satelit Pace...? Takový neexistuje... Jinak  
12.10.2007 13:17 • ® Sylar
Satelit Pace...? Takový neexistuje... Jinak samozřejmě každá karta s omezenou dobou platnosti či vyřazením z provozu přestane plnit svou funkci...
 
 
Celkový počet reakcí: 14 / zobrazují se: 1 ... 14

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist