Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 19.05.2024 - 23:39:55 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
HELP DIGI A AKO NA TO  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.12.2007 10:15 • ® roman61
AHOJTE mam taky mensi problem. Mam digi a platim za zakladny balik programov 290sk no rad by som mal aj tie ostatne :) . vie niekto pomoct alebo napisat postup ako na to ? napriklad ako zadat kluce cez dialkove ovladanie petoze to som sa nikde nedocital ako to tam natukat :) mam primac hss 1169 na za pomoc vopred dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 20   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
mam primac AB DSR 310 skci... mam tam davat 2111  
05.12.2007 12:23 • ® roman61
mam primac AB DSR 310 skci... mam tam davat 2111 alebo 2011 alebo 2001 ??????? uz som stoho JELEN
 
 
 
duchovic napisal si BLOKNI SI TO HOD TAM KODY no a  
05.12.2007 09:43 • ® roman61
duchovic napisal si BLOKNI SI TO HOD TAM KODY no a ako to bloknes a ako tam hodis tie kody :)
 
 
 
Manaskas ako ja nemam nic proti plateniu celeho  
05.12.2007 09:42 • ® roman61
Manaskas ako ja nemam nic proti plateniu celeho balika ak by som zarabal 40 litrov mesacne ale akosi tych 40 mesacne nemam ... ale napriek tomu si platim ASPON 290 sk ale co nechapen naco tu pises prispevok o plateni alebo neplateni ked nik na tvoj nazor nebol zvedavy a takisto prispevok znel ako na to atd .... cize poprosim ta zdrz sa svojich prispevkov alebo si zaloz novu temu ... neviem preco sa pohorsujes proti neoficialnemu dekodovaniu ak ti to tak vadi neviem preco vobec citas tieto clanky ?
 
 
 
Digi na Humaxe  
04.12.2007 19:39 • ® giziak
Ahojte , mam Humaxa IRCI - 5400Z, a som s nim celkom spokojný. Len neviem ako tam mam ručne nainštalovať kody, ktoré tiež mam na Digi. Poradí mi niekto prosím ????!!!!! Daaaaaakujem mooooc !!!!!
 
 
 
Blokni si to hod tam kody a mas to zadara a mas  
04.12.2007 15:25 • ® duchovic
Blokni si to hod tam kody a mas to zadara a mas vsetky....
 
 
 
Ano, romane61 považuji za úplně normální nekrást a  
04.12.2007 14:31 • ® Manaskas
Ano, romane61 považuji za úplně normální nekrást a za služby, které odebírám, si také platit. Co je na tom k nepochopení, nechápu.
 
 
 
no kua takze toroid sa neprestavuje susedom  
04.12.2007 13:47 • ® roman61
no kua takze toroid sa neprestavuje susedom vyrastol na dost blbom mieste strom takze v sobotku stihlka a ide sa na brigadu :D :D :D
 
 
 
Jantus mam normal digi tv a mam este dalsi sat  
04.12.2007 13:46 • ® roman61
Jantus mam normal digi tv a mam este dalsi sat ktory je napichnuty na toroidnu antenu cize 4x konvektor a disec no a teraz chcem nastavit tak aby som mal trvale signal cez toroidnu antenu a mohol som zrusit jednu parabolu :)
 
 
 
Příjmačů co umí EMU je moc,každý se jinak  
04.12.2007 13:03 • ® vojta
:) Příjmačů co umí EMU je moc,každý se jinak programuje a má různé možnosti.Dále jsou tu moduly(pokud máte CL sloty)které se vám o zábavu postarají.Vše je jen o tom,kolik peněz si můžete dovolit do toho dát.
 
 
 
čo a prečo chceš niečo prestavovať na toroide?  
04.12.2007 12:58 • ® Jantus
čo a prečo chceš niečo prestavovať na toroide? :what::what:
 
 
 
kua uz sa tesim na prestavovanie toroidu to zas  
04.12.2007 12:52 • ® roman61
kua uz sa tesim na prestavovanie toroidu :) to zas bude den :)
 
 
 
DAKUJEM VSETKYM ZA RADY IDEM SA SPRTAT V SATELITE  
04.12.2007 12:51 • ® roman61
DAKUJEM VSETKYM ZA RADY IDEM SA SPRTAT V SATELITE :D :D :D ale kludne dalej prispievajte :) mozno sa nieco viac dozviem :)
 
 
 
Manaskas dakujem ti za skvelu radu ale asi nevies  
04.12.2007 12:50 • ® roman61
Manaskas dakujem ti za skvelu radu ale asi nevies citat co by som sa rad dozvedel pripadne zrealizoval takych umelcov je dost :) predpokladam ze ty mas vsetko KOSER LEGAL a nepotrebujes nic viac ak sa nemylim :)
 
 
 
Pánové,musíte už jednou pochopit že příjmače od  
04.12.2007 12:47 • ® vojta
:D Pánové,musíte už jednou pochopit že příjmače od DIGI žádnou EMU neumí-co si zaplatíte na to koukáte!!!! Myslet,myslet myslet!Myšlení bolí, ale ono to jinak nejde!
 
 
 
pokiaľ preženieš signál cez prijimač od digi, budú  
04.12.2007 12:42 • ® Jantus
pokiaľ preženieš signál cez prijimač od digi, budú sa ti biť v tom zmysle že ti prepustí len tú polazizáciu, ktorá je zap na prvom digi prijimači. Podľa mňa si nemusíš prepájať nič, zapoj len AB, pokiaľ pôjde bude všetko OK, ak EMU vypadne zasa si pepodíš koax do digi. Jedine ak by si chcel niečo pozerať paralelne na dvoch TV.
 
 
 
Samozřejmě, že to půjde i na Hyundai. Stačí si  
04.12.2007 12:01 • ® Manaskas
Samozřejmě, že to půjde i na Hyundai. Stačí si rozšířit abonmá o balíček s žádanými programy.
 
 
 
Na prijímači od DIGI ti to nepôjde, už som ti to  
04.12.2007 11:16 • ® zargos5
Na prijímači od DIGI ti to nepôjde, už som ti to napísal...Ale na tom AB DSR 310SKCI ti to pôjde bez problémov.Všetko o tom prijímači a zadania keys na DIGI a soft nájdeš na www.ab-forum.info. Prijímač prepojíš na zadnej strane je konektor F na prijímači DIGI ako výstup na ďaľší prijímač a ten spojíš s AB DSR,kábel dáš na jeho vstup konvertora. Problém je ten, že budeš môcť pozerať buď jeden,alebo druhý prijímač, obidva zapnuté naraz sa budú biť medzi sebou. Dá sa to odstrániť tým, že kúpiš TWIN konvertor na parabolu a každý prijímač prepojíš samostatným káblom s konvertorom. Vtedy to bude chodiť OK.
 
 
 
zargos5 mam aj druhy satelit AB DSR 310 skcy tam  
04.12.2007 11:08 • ® roman61
zargos5 mam aj druhy satelit AB DSR 310 skcy :) tam sa da dostat do menu a vkladat kody ale otazka pretrvava ako to robit priamo v DIGI teda v satelitnom primaci od DIGI TV . pripadne vies nejako popisat ako to mam prepojit navzajom tie dva satelity? dakujem
 
 
 
Tak si musíš kúpiť ešte jeden prijímač,ktorý  
04.12.2007 11:03 • ® zargos5
Tak si musíš kúpiť ešte jeden prijímač,ktorý zvláda EMU a na tom ti to pôjde všetko.Ak EMU vypadne, čo môže byť aj zajtra, tak ti bude k ničomu:) ak ti ide len o CIGI. :D :D :D
 
 
 
tak na toto sem sám zvědavý co ti napyšou,protože  
04.12.2007 10:40 • ® banderas
tak na toto sem sám zvědavý co ti napyšou,protože já se tady snažím aby mi někdo pomohl a zatím nic,jinak doufám že budeš mít víc štestí než já ahoj:good:
 
 
Celkový počet reakcí: 20 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist