Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 06:52:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Problem s motorom  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
27.01.2008 18:56 • ® sejber
mam satelit Illusion M3.Dnes mi zacal vypadavat signal takze som skusil resetovat motor a odvtedy mi nejde ani jeden program.Prosim ak niekto viete co moze bit na chybe prosim pomozte mi lebo som dost zufaly
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
jasne vyskusam to zajtra a velky dik za ochotu  
28.01.2008 20:07 • ® sejber
jasne vyskusam to zajtra a velky dik za ochotu vsetkym co prispely :)
 
 
 
re:  
28.01.2008 17:32 • ® vipersat
Predpokladam,ze vietor fukal zo zapadu.To znamena ze musis tocit parabolu aj s motorom naspet na zapad.Ale je otazne,ci ti povolilo ulozenie "parabola-motor"alebo "motor-stoziar".Doporucujem natocit motor na "0" a pozriet ci je parabole v osi s motorom.Neviem co mas ako nulovu poziciu(ASTRA19.2E?)mal by si nieco chytit.Ak nieje parabola v osi s motorom povol skrutky a dosteluj.Ak to mas v poriadku,tak je chyba v ulozeni "motor-stoziar".No a to ti dufam nemusim uz popisovat.:)
 
 
 
to je pravdepodobne ale ako to opravim?  
28.01.2008 13:57 • ® sejber
to je pravdepodobne ale ako to opravim?
 
 
 
posunuta parabola. ak ti motor toci, tak bude  
28.01.2008 13:25 • ® chytry
posunuta parabola. ak ti motor toci, tak bude chyba v parabole.
 
 
 
to ladenie podla miest my nepomohlo takze s  
28.01.2008 11:27 • ® sejber
to ladenie podla miest my nepomohlo takze s najvacsou pravdepodobnostou problem bude s parabolou pretoze mi obraz na chbylu nabehne a hned odyde akoby sa satelit posuval este dalej
 
 
 
re:  
28.01.2008 04:57 • ® vipersat
Hej ale ten USALS treba aj nastavit!Musis nastavit zemepisnu polohu.Novsie softy do M3 to maju v nastaveni USALS po mestach.Tak ze najdi najblyzsie k tvojmu bydlisku.Alebo zostava moznost ladit vsetko manualne.Vcera bol riadny vietor mozno ti zvrtlo parabolu.
 
 
 
lenze toto tu nikde neni  
27.01.2008 22:27 • ® sejber
lenze toto tu nikde neni
 
 
 
motor sa totiž resetuje tý, že sa prijímač  
27.01.2008 22:01 • ® neotion
motor sa totiž resetuje tý, že sa prijímač vytiahne zo zásuvky 220V. to je všetko..takže si to v menu doplietol a zmenil nastavenia motora.Takže si zasa zadaj v nastaveniach motora USALS a je to.
 
 
 
v menu primaca som dal instalaciu, tam som zapol  
27.01.2008 20:40 • ® sejber
v menu primaca som dal instalaciu, tam som zapol nastavenia, motor som prepol z GotoX na DiseqC a v nastaveniach motora som dal reset.Toto som robieval aj pred tym a vsetko v pohode slo takze nechapem co sa teraz pokazilo
 
 
 
A ako si ho resetoval? Postup?  
27.01.2008 20:11 • ® neotion
A ako si ho resetoval? Postup?
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist