Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 21:10:31 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Máte rádi poplatky ?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.11.2008 07:35 • ® sobol
Tak tohle jsem našel na jednom fóru :
Uvádí se, že do zdravotnictví je třeba přidat peněz, proto se zavedly (v ČR) třicetikorunové poplatky a teď všichni musí u lékaře, v nemocnicích a v lékárnách platit tyto poplatky, které mají prý něco zlepšit... Jak všichni víme, nezlepšily samozřejmě nic, jen to otravuje lidi... a nakonec i ty lékaře a všechny.
I důchodcům je třeba přidat peněz (nakonec by se hodily všem, ne ?), v lednu se důchody zase o něco zvýší (v ČR) a tak mne napadlo, jak by to asi vypadalo, kdyby místo výnosu=zákonu, který to zvýšení uzákoňuje, vydal parlament zákon, který důchodcům nařizuje jít na ulici s pokladničkami a od kolemjdoucích požadovat třicet korun příspěvku (poplatku) na zvýšení svého důchodu...
A teď ty dopady - musely by se zavést speciální pokladničky, které by dovolily vybrat jen maximálně dovolený limit - nedej bože, co kdyby si některý důchodce dokázal vyptat (či vyžebrat ?) víc, než některý jiný, že ? Kasičky by stály miliony, stejně jako stály ty automaty v nemocnicích na výběr těch poplatků u lékařů atd...
Tak to by se nám potom nesmáli jen němci, či celá Evropa, ale jezdili by si to sem filmovat všichni z celé planety. Mělo by to aspoň jeden pozitivní dopad, zvedl by se tím cestovní ruch...
Kdybych byl členem parlamentu, tak bych o tom podal vážný návrh. Kdož ví, jak by to dopadlo...
Možná to sem nepatří, v tom případě to klidně za pár dnů smažte, o nic nejde, je to jen pro pobavení...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
CIRKL +Julínek poplatky  
08.12.2008 07:31 • ® vak
Lekaři se nemaji špatně za Cirklovné.Např. praktická lekařka dostava od pojištovny měsíčně že jste u ní registrovaný okolo 1000kč měsíčně.Za 100 registrovanýych má 1OO OOO kč měsíčně.I kdyby měla 5OO kč za registrovaného tak ma 50 OOO a to je málo + za regulační polatky.Nebo v lekarně za recept za co.Poslanci ani nevěděli pro co hlasují oni mysleli že to půjde do celého systému zdravotního.Už se těším že u nas v nemocnici to zruší.Příští volby nevolme ODS
 
 
 
Se mi líbí, že se vám to líbilo...  
30.11.2008 06:34 • ® sobol
Se mi líbí, že se vám to také líbilo...
 
 
 
Všichni máne,co jsme si zasloužili,co jsme si  
29.11.2008 18:47 • ® vojta
Všichni máne,co jsme si zasloužili,co jsme si zvolili,to tam máme.Cikrt udělal s doktorů žebráky(někteří jimy byli i před tím,tak že je srovnal do stejné latě)To je naše Česko-Slovenské špecifikum!! :D :D :bad: :bad:
 
 
 
Sa dosmeješ. Nakoniec to u Vás dopadne ako u nás.  
29.11.2008 17:50 • ® bobo
Sa dosmeješ. Nakoniec to u Vás dopadne ako u nás. Dôchodcovia budú KINGOVIA, lebo je ich najviac voličov a deti budú pre chudobu páchať samovraždy. To je naša tretia cesta.;(:what:
 
 
 
i  
29.11.2008 08:13 • hujer23
u nás je jeden taký ťa vyhodí aj s uplatkom na chodbu
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Také čekám na zrušení, zařekl jsem se, že nedám  
29.11.2008 07:59 • ® sobol
Také čekám na zrušení, zařekl jsem se, že nedám ani korunu, že radši chcípnu, ale už bych fakt potřeboval nějakého toho šamana navštívit... :)
 
 
 
klasika  
29.11.2008 07:48 • hujer23
neviem čo sa čuduješ toto isté bolo aj na slovensku ale po roku to bolo zrušené vtedy to bolo 20sk :D :good:
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Na jiné...  
29.11.2008 07:44 • ® sobol
Na jiné, všeobecné... Chtěl jsem to dát do sekce zábava, ale nenalezl jsem ji, tak sorry.
 
 
 
® sobol  
29.11.2008 07:37 • hujer23
na ktorej družici sa to dá naladiť + tp
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist