Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 19.05.2024 - 07:09:24 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
vypadky signalu  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.03.2009 10:10 • ® marosm
ahojte!ako riesite vypadky signalu sposobene počasim?(sneh,dazd)Krijete niečim konvektor?za odpovede dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 8   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
tak nad tim nerozmislaj a rozmislaj nad niecim  
18.03.2009 12:00 • ® jopo166
tak nad tim nerozmislaj a rozmislaj nad niecim realnejsim hlavne dobre nastav parabolu a takisto dobre natoc konvektorom polarizacnu rovinu to je zaklad uspechu.
 
 
 
re:  
18.03.2009 11:46 • ® marosm
ja toto všetko chapem,ale zaroven som chcel aby som nemusel behat k sat. kazdych 5 min ometat tento mokry sneh.U nas včera fakt husto snežilo preto som nad tým rozmyslal.
 
 
 
nezakrývať  
18.03.2009 11:23 • ® Emil Marko
Tieto zariadenia sú stavané na umiestnenie von, takže to netreba zakrývať. Zakrytím nič nevyriešiš, výpadky sú spôsobené zlými poveternostnými podmienkami na trase signálu. Ale moja skúsenosť je taká, že to je tak minimálne, že to nestojí za reč.Chytám síce len astry, ale za asi 16 rokov som videl výpadok možno raz, možno dva razy. Najlepším riešením je presné naladenie paraboly a konvertora, prípadne väčšia parabola.
 
 
 
vypadky signalu  
18.03.2009 11:21 • ® smscz
Výpadky nejvíce a nejlépe vyřeší dostatečně velká parabola a dobrý LNB, který se ničím nezakrývá ani se do ničeho nezabaluje!
Takže by to chtělo buď dát větší parabolu a nebo ji dokonale nastavit.
Tady ba to chtělo napsat o co se konkrétně jedná. Co přijímáš, na čem ti to vypadává.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
nie nie,nad flasou som ani nerozmyslal  
18.03.2009 11:18 • ® marosm
nie nie,nad flasou som ani nerozmyslal :)
 
 
 
pocuvaj konvertor vziadnom pripade nicim  
18.03.2009 11:15 • ® jopo166
pocuvaj konvertor vziadnom pripade nicim nezakrivaj a hlavne nie gumennov flasov robia to nejaky dobrodruhovia gumena flasa sa zapary a po dvoch rokov je konvertor upne zniceny osobne som jeden rozobral a bol uplne zoxidovany.
 
 
 
prepac,preklep:malo to byt konvertor  
18.03.2009 10:27 • ® marosm
prepac,preklep:malo to byt konvertor :(
 
 
 
RE: vypadky signalu  
18.03.2009 10:25 • ® dano01
Konvektor - je zariadenie slúžiace na výmenu -resp. odovzdávanie tepla do prostredia´- prezraď, ako sa ti podarilo namontovať na parabolu také monštrum... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
 
Celkový počet reakcí: 8 / zobrazují se: 1 ... 8

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist