Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 18:42:59 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Prima Cool Skylink modra reg po 1.1.2008  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
25.03.2009 15:07 • ® edenlove
Chcem sa spytat ide niekomu tato stanica na modru skylink kartu reg po 1.1.2008, na ktorej nie je aktivovany multi balicek? karta je registrovana pre uzemie Slovenska ... mne to stale vypisuje KODOVANY KANAL
dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 44   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 3

 
Ten CS Film chtěl už dávno Trade-Technology  
27.03.2009 18:58 • ® CS-
Ten CS Film chtěl už dávno Trade-Technology zařadit do základní balíčku protože podle nich to není prémiový program jako HBO, ale to něchtěl dovolit provozovatel stanice který byl majetkově propojen s projejcem Gital karet. Proč to nechtěl je jasné, chtěl aby se prodával víc Gital. Stejná situace je s CS Mini který taky nechce provozovatel do nabídky Skylinku zařadit vůbec a taky si nepřeje nabízet na Slovensku CS Film a HBO u Skylinku. Kdo umí trochu přemýšlí tak pochopí proč. Na CZ karty to je jen protože byly smlouvy staršího data.
 
 
 
pro endelove: Nemáš za co, nic mě to nestálo. Ešte  
27.03.2009 18:46 • ® CS-
pro endelove: Nemáš za co, nic mě to nestálo. Ešte mě napalo to, že pokud nikdy neměls MULTI tak asi neznáš NOSTALGIU která je součástí balíčku kde sú taky jenom československé filmy ale vetšinú od roku 1960 do roku 1989 oproti CS filmu kde sú převážne filmy z dob první československé republiky a dob protektorátu Čechy a Morava („protektorat Böhmen und Mähren“). Možná by ti ta Nostalgia vyhovovala lepší než CS Film a nemosel bys ho platit. Nevýhoda je že si nemožeš zaplatit Nostalgiu sólo ale jen celý balíček MULTI.
 
 
 
RE: CS-  
27.03.2009 17:45 • ® edenlove
dakujem
ono s tou formulkou (navic k MULTI... mne to prijde tak ze v podstate ani skylink nepise ci musi byt objednane obdobie MULTI zhodne s objednanym obdobim CS Film, dalo by sa to vysvetlit, ze staci 1mesiac MULTI a naviac k tomu cvaknut CSFILM na hociake obdobie... nie je to presne specifikovane...
skusim a ked tak dam vediet... dakujem za vsetky rady
 
 
 
Edenlove pokud si tu kartu zaregistruješ jako CZ  
26.03.2009 21:48 • ® CS-
Edenlove pokud si tu novou bílou československou kartu Skylink (u modré by mohly byt problémy - moseli by ti ju aj vyměnit za bílou aby ti jelo, protože na modrú to nemože jít) zaregistruješ jako CZ pro region Česká republika tak tim pojde základní nabídka českých programů bez slovenských + oficiálně STV1 a STV2 a v testu programy TV JOJ a JOJ PLUS. V tomto případě si možeš doplatit aj prémiové programy CS Film a HBO k balíčku MULTI.
Peníze se pak posílají na účet Komerční banky CZ protože Towercom pro Skylink SK nemá ani stanovené specifické symboly pro tyto programy a podle mě by Towercom nepoznal co si vlastně předplácíš.
Pro HBO číslo bankovního účtu 43 0843190287 / 0100 a specifický symbol 306 (1 měsíc 395,- Kč, 12 měsíců 1995,- Kč).
Pro CS Film číslo bankovního účtu 43 0843190287 / 0100 a specifický symbol 319 (1 měsíc 199,- Kč, 12 měsíců 999,- Kč).
Pro balíček MULTI číslo bankovního účtu 43 0843190287 / 0100 a specifický symbol 133 (1 měsíc 222,- Kč, 12 měsíců 2392,- Kč).
S tím že bys zaplatil na měsíc MULTI a tomu na rok CS Film bych to vyzkoušel a čekal co se bude dít tak jak ti radil aj smscz. Taky s ním souhlasím že ti to buď projde a nebo ne budou to chtět po tobě doplatit.
 
 
 
Tá kritika okolo regiónov CZ a SK. Chcem len  
26.03.2009 20:18 • ® bobo
Tá kritika okolo regiónov CZ a SK. Chcem len dodať, že keď trvalý pobyt mám na slovensku a chodím na týždňovky do CZ, mám doma vlastný satelit a jeden mám aj v CZ, je velké ulahčenie, že si môžem dopriať kvalitný TV príjem aj doma aj v CZ a môžem to mať registrované na adresu trvalého pobytu.
 
 
 
Přijatelnější bude  
26.03.2009 18:25 • ® smscz
poslat je na český účet komerční banky.
Zase z praxe - co jsem vyřizoval kolem svých SK modrých karet, mi vše vyřídili na skylink.cz stejně jako na skylink.sk, ale platbu jsem posílal do slovenské banky.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
RE:  
26.03.2009 18:16 • ® edenlove
jasne
a to mam poslat na SK ucet tie peniaze?
 
 
 
V novém ceníku  
26.03.2009 18:02 • ® smscz
platném od 1.4.2009 se zatím stále uvádí závislost předplacení CSfilmu na Multi balíčku.
http://skylink.cz/web/document/download_file/43.pdf
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
edenlove  
26.03.2009 17:52 • ® smscz
Ještě k minulému. SD programy spustí pravděpodobně až 1.4. Údajně po přestěhování Eurosportu HD, který právě na 11797 zabírá místo.
Ano, po zvolení ČR zůstane na kartě nabídka skylink CZ.
S tím CS bych počkal až po 1.4., uvidíme jestli bude ještě závislost na Multi balíku.
Placení podle návodu na stránkách skylink. Poslat platbu na účet s uvedení specifického symbolu pro CSfilm, toď vše.
Jinak Multi na 1 měsíc a CSfilm na rok? Klidně bych to potom takto zkusil. Co se může stát? Buď to dopadne, nebo vyzvou k doplacení Multi;)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
RE:  
26.03.2009 17:32 • ® edenlove
smscz dakujem!
este by ma zaujimalo, ak kupim druhu kartu skylink, a zvolim region ceska rep, tak dostanem zakladnu ponuku ktora je dostupna v .cz
co ak by som mal zaujem o spominany kanal CSFilm? ... ako si ho potom predplatim? klasicky poslem peniaze na ucet?
a druha vec, na strankach skylink.cz sa pise pri cene CSFilm (navic k MULTI) cize musim si zaplatit napr na rok multi ak chcem mat rok CSFilm (samozrejme za csfilm +navyse) alebo staci mi zaplatit Multi na mesiac a za CSFilm zaplatit na rok?
za slusne odpovede vopred vdaka!!!
 
 
 
CS  
26.03.2009 17:07 • ® Milan C
CS-tak potom,ako sám píšeš, je tvoja mama anglická královná a ty si "geroj" tejto stránky.Zákony neporušujem,lebo ich poznám na rozdieľ od teba...Múdrych,ako ty,už bolo dosť.Keď ti na tejto stránke ešte niekto naletí,tak sa mu budem čudovať.Taktiež s tebou končím, lebo s hovadinami, vyrypovaním a polopravdami si tu začal ty....slávny "geroj" tejto stránky ! ;)
 
 
 
Pánové klid prosím  
26.03.2009 16:50 • ® smscz
;)původní téma bylo zcela jiné
edenlove - taky nic nenacházím, asi ještě nezačali zkoušet
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Milan C ptal sem se tě něco nebo sem to psat tobě  
26.03.2009 15:48 • ® CS-
Milan C ptal sem se tě něco nebo sem to psat tobě že mě zasa napadáš. Jestli ty si právník tak moja mama je anglická královna. S takovým právníkem co sám porušuje zákony bych nechtěl mět nic společného!!!
Ty sa nauč pořádně číst a ne já protože sem nikde nenapsal to, že to psals ty osobně a nikde sem nepopíral to žes kopíroval otázku KOJANA.
Psal sem toti toto:
"Konečne z Milana C v jeho příspěvku z 26.03.2009 13:47 vylezlo toto: "Ja som mal zaujem si tu stanic u predplatit a informoval som sa prevadkovalela SK a CZ kariet a bolo mi jasne povedane ,ze tento program je mozne sledovat len na CZ kartu ktora je registrovana v CZ"
Ukaž mi kde sem uvedl to že ty osobně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Už jednou sem ti napsal že nemíním reagovat na tvoje hovadiny a protože ustavične vyrypuješ tak sem se nakonec rozhodl že ti ještě jednou a naposledy odpovím na tvoje napadání.
Tímto s tebú ale definitivně končím a možeš vyrypovat jak chceš, protože s tebú se stejně nikdo nikdy nedomluví. Není náhodú Mečiar tvoj tata, proto že chováš úplně stejně a máš aj stejné myšlení!!!!
PS: Kdybys místo toho nesmyslného ťápání něco dělas ty slavný právníku!!!
 
 
 
CS  
26.03.2009 15:12 • ® Milan C
...pretože, ako písal aj Gejza na Slovensku ako území kde žijem,bývam už to konečne pochop!!!!Tu na tomto Slovenskom území prijímam CS Film. Prevádzkovateľ to umožnuje,tak ako umožnuje po rôznych neprávnych dohodách sledovať napr. JOJ v čechách a pod.,čo i len ako test,mne je to absolutne jedno, ale je to tiež protiprávne. Nechápeš to stále.Prevádzkovateľ "porušuje" právne predpisy,prečo by si ich,ked to umoźňuje,"neporušoval" aj Ty.Ako právnik,viem o čom hovorím.Tak ma tu už neotáčaj....
 
 
 
CS  
26.03.2009 15:06 • ® Milan C
CS-Toto som nepísal ja ale som kopíroval otázku KOJANA.Prosím,čítaj pozorne,ja som mu odpovedal na ten príspevok,ktorý si mi vložil do úst:a som mal zaujem si tu stanic u predplatit a informoval som sa prevadkovalela SK a CZ kariet a bolo mi jasne povedane ,ze tento program je mozne sledovat len na CZ kartu ktora je registrovana v CZ.Toto písal KOJAN !!!!!
 
 
 
Gejza to si dobre pochopil a napísal.Na S L O V E  
26.03.2009 15:01 • ® Milan C
Gejza to si dobre pochopil a napísal.Na S L O V E N S K U ako štát.Nie ako SKYLINK.sk a pod.Existujú aj iné karty s registráciou na region sk a cz.Stačia 3 karty a máš celú československú ponuku.
1 karta skylink - czech region
2 karta skylink - slovak region
3 karta gital
takže máš plnú ponuku z 23 E. :good:
 
 
 
Pokud je někdo na Slovensku a používá tam kartu  
26.03.2009 14:46 • ® CS-
Pokud je někdo na Slovensku a používá tam kartu Skylink která je registrovaná pro CZ a má tam zaplacený CS Film tak ju vlastně nechytá na Slovensku ale v České republice. Ten kdo to tak dělá tak se vlasně dopouští podvodu protože tím, že když vybere region Česká republika a třeba svoje jméno a svoju slovenskú adresu a poplatky za placené programy platí na účet do Komerční banky CZ jasně porušuje ty podmínky s kterýma souhlasil při registraci kde potvrdil to že tuto kartu bude používat jen na území ČR a ne SR a nebo někde jinde. To že to provozovatel toleruje a skrytě trpí je druhá věc a nemusí to trvat do nekonečna. Není žalobce, není soudce. Až to ale např. začne vadit Gitalu a začne do toho nějak rýpat, protože ti co chtějí v SR oficiálně CS Film a nebo HBO si nekoupí jejich kartu ale si koupí Skylink a uvedou CZ aj když je v SR tak se budete divit.
Zkuste si třeba kúpit rakúsku kartu ORF a vyplnit svoje iniciály a svoju adresu v SR a nebo CZ a uvést to, že ju budete používat jen na území Rakouska. ORF dokonca když dojde na věc tak zablokuje aj kartu která je vedena na rakouského koncesionáře pokud se provalí že ji poskytl někomu dalšímu a je mimo území Rakouska.
Konečne z Milana C v jeho příspěvku z 26.03.2009 13:47 vylezlo toto: "Ja som mal zaujem si tu stanic u predplatit a informoval som sa prevadkovalela SK a CZ kariet a bolo mi jasne povedane ,ze tento program je mozne sledovat len na CZ kartu ktora je registrovana v CZ"
Tímto vlastně potvrdil to že sem měl pravdu v tom že na Slovesku a na slovenskou kartu Skylink si nikdo nemože oficiálně zaplatit HBO a CS Film a posílat platby Towercomu ale jedině oklikou a posílat platby TradeTecu do Moravské Ostravy.
 
 
 
Ja mám tiež CS film aj moj kamarát.V nemenovanom  
26.03.2009 14:10 • ® Gejza 2
Ja mám tiež CS film aj moj kamarát.V nemenovanom sat obchode na Slovensku som si kúpil karty T a T a oni mi ju cez internet zaregistrovali a platbu som už poslal na ich konto. Takže CS film je na Slovensku dostupné.
 
 
 
@kojan  
26.03.2009 14:00 • ® Milan C
Kojan- a to bola ja rada, ked si to vo svojom príspevku tak milo vyžadoval.CS film mám a množstvo ďalších známych.Takže pozor na to táranie a zavádzanie....
 
 
 
@kojan  
26.03.2009 13:47 • ® Milan C
Kojan,písal som niečo o modrej karte? Toto si napísal ty: Ja som mal zaujem si tu stanic u predplatit a informoval som sa prevadkovalela SK a CZ kariet a bolo mi jasne povedane ,ze tento program je mozne sledovat len na CZ kartu ktora je registrovana v CZ.Odpoveď moja: Prečo tak neurobíš?
 
 
Celkový počet reakcí: 44 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«123»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist