Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 19:58:30 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
ceska karta  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.09.2009 17:27 • ® mikoseptinex
vie mi niekto poradit, ak mam cesku kartu do satelitu(bola plne funkcna) a nepouzival som ju vyse roka, bude normalne funkcna? alebo ju dako restartovat, alebo ju rovno vyhodit(dufam ze nie)...??
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Omlouvám se, došlo k chybě,za slovy "Momentálně ze  
03.09.2009 04:55 • ® sobol
Omlouvám se, došlo k chybě,
za slovy "Momentálně ze Skylinku chodí tato pošta, která přišla i mně :" jsem umístil text týkající se CS Linku, sorry.
 
 
 
Na stránkách Skylink.cz se dozvíš vše potřebné,  
03.09.2009 03:17 • ® sobol
Na stránkách Skylink.cz se dozvíš vše potřebné, kup jejich kartu, viděl jsem ji někde na netu dokonce asi za 1500-1600 Kč.
Zaragistruj ji na svou adresu (aby ti od nich chodila pošta) a uveď zemi, kde bude používána. (SIPO není potřeba).
Když uvedeš, že bude používána na českém území, půjdou ti na ni všechny české programy (i se všemi slovenskými), což doporučuji...
Takže již není třeba druhé karty pro používáni na slovenském území, jako v minulosti.
Momentálně ze Skylinku chodí tato pošta, která přišla i mně :
Vážený zákazníku,
právě jsme pro Vás přidali 9 nových TV programů! Jedná se o Sport1, Sport2, Disney Channel (do 18.9. Jetix), National Geographic, National Geographic Wild, HBO2, Cinemax, AXN Crime ale i další program v HD kvalitě ČT1. Bližší informace k jednotlivým programům naleznete níže.
Zároveň bychom Vám chtěli oznámit, že od dnešního dne můžete naši novou kompletní programovou nabídku sledovat na svých obrazovkách i Vy. Všechny programy Vám po dobu několika dní poběží zcela zdarma! Využijte této jedinečné příležitosti a vychutnejte si bohatou nabídku našich programů. Programy si budete moci předplatit od poloviny září. Ve stejné době také na našich internetových stránkách www.cslink.cz zveřejníme ceník nových programů.
Nové TV programy:
*Sport1* - je určen všem sportovním fanouškům, exkluzivně přináší ty největší světové sportovní události, primárně fotbal a hokej
*Sport2* - jako jediná česká TV stanice bude vysílat např. prestižní golfovou tour U.S. Open a samozřejmě se věnuje i evropským fotbalovým ligám, NHL, tenisu a mnoha dalším populárním sportům
*Disney Channel (do 18.9. Jetix)* - Vám i Vašim nejmenším přináší spoustu zábavy s postavičkami z dílny Walta Disneye
*National Geographic Channel* - dokumentárně vzdělávací televizní kanál věnující se vědě, technice, přírodě nebo geografii
*National Geographic Wild* - dokumentární pořady o světě divoké přírody a o jeho tajemství
*HBO2* - hollywoodské a světové kasovní trháky, koncerty hvězd a seriály z originální produkce HBO
*Cinemax* - klasické a kultovní snímky z produkce předních filmových studií a nezávislých distributorů
*AXN Crime*- napínavé kriminální pořady, seriály a filmy
*ČT HD* - první kanál České televize ve vysokém rozlišení
Přejeme Vám mnoho příjemných televizních zážitků.
Váš tým CS Link
 
 
 
OK dik... a este jedna otazka na expertov.. vie mi  
02.09.2009 21:33 • ® mikoseptinex
OK dik... a este jedna otazka na expertov.. vie mi niekto poradit aku kartu, alebo co mam kupit, ak chcem pozerat slovenske, ceske programy, HBOcky, a rozne nase slovenske programy... digi ani upc nemaju v ponuke cesku novu a myslim ze ani primu... ak by tu bol niekto z TT a vedel by mi poradit, popripade aj pomoct bol by som rad...
 
 
 
mikoseptinex  
02.09.2009 21:06 • ® patko33
...par myslel tým certifikovaným príjimačom ,príjimač s licencovaným CryptoWorksom alebo použiť licencovaný CryptoWorks modul. ;)
 
 
 
a co to znamena certifikovany prijimac? mam daky  
02.09.2009 19:27 • ® mikoseptinex
a co to znamena certifikovany prijimac? mam daky redion normalne kupeny uz pradavno a normalne nainstalovany servismanom... takze ak otocim parabolu a necham kartu v prijimaci, tak by to malo slapat... ok dik...
 
 
 
nechaj ju dlhšiu dobu zapnutu v certifikovanom  
02.09.2009 18:02 • ® par32
nechaj ju dlhšiu dobu zapnutu v certifikovanom primači ale certifikovanom module
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist