Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 27.04.2024 - 23:57:15 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
nechodia impulzy na kartu gital  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
12.12.2009 17:22 • ® paulo
zdravim. mam problem.prosim o rady. uz som vyskusal snad vsetko
mam kartu gital. aktivoval som si cez kupony cez web platene stanice. aktivacia prebehla vraj uspesne stav na webe mam ze "aktivny" ale ako cakam tak cakam impulzy nechodia..takze nemozem sledovat zaplatene stanice
skusam to v pristrojoch openbox x 810 a v opticum 9500 hd v citackach..pritom impulzy na predplateny skylink chodia pravidelne do hodiny. impulzy na gital chodia ale len tie co si neziadam..promo, ukoncenie stanic, predlzenie neplatenych stanic..tie chodia zapisy ale ked predplatim nieco zapisy nepridu. skusal som aj reautorizaciu karty ale nepomohlo. diky
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
j  
13.12.2009 15:00 • ® paulo
no to mas asi pravdu len neviem ako sa k tomu postavi predajca kedze tu kartu mi predal uz pouzitu - regnutu
 
 
 
Rozmyslanim nad tym nic nevyriesis....iba sa ti  
13.12.2009 14:54 • ® Blooddog
Rozmyslanim nad tym nic nevyriesis....iba sa ti zbytocne krati doba predplatneho
 
 
 
len mi nie je jasne ako moze byt poskodena karta  
13.12.2009 14:20 • ® paulo
len mi nie je jasne ako moze byt poskodena karta ked mi na nu chodia impulzy od cslinku co sa tyka predlzenia doby na neplatene kanaly ci promo akcie..tam mi chodia impulzy kazdy mesiac..neprisli len tie co som predplacal rychlou aktivaciou
 
 
 
A najlepsie urobis,ked skocis za predajcom,nech to  
13.12.2009 14:15 • ® Blooddog
A najlepsie urobis,ked skocis za predajcom,nech to vyskusa v nejakom prijimaci,o ktorom vie,ze to nabieha hned (pokial si to nekupoval z ruky)..a ked to nepojde,tak reklamuj,pokial karta nema viac ako 2 roky,aby ti zbytocne neplynulo predplatne
 
 
 
paulo  
13.12.2009 13:57 • ® Blooddog
Impulzy od nich podla vsetkeho odchadzaju...oni s tym viac neurobia....skus nejaky prijimac s original CRW dekoderom...pokial nepomoze,reklamuj kartu
 
 
 
vyp.  
13.12.2009 10:53 • ® a1972
Odpojit Openbox na 10s z elektrickej siete.
 
 
 
no  
13.12.2009 08:46 • ® paulo
samozrejme ze som na spravnej druzici nie som ziadna lama..ale toto sa mi este nestalo...no zakaznicka linka mi tvrdi ze musi byt chyba u mna ..a nemieni to riesit zda sa
 
 
 
® paulo  
13.12.2009 07:54 • hujer23
si na tej pravej družici???? :D :D :D
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
Kontaktuj zákaznickou linku CS Linku.  
13.12.2009 07:50 • ® Zip
Kontaktuj zákaznickou linku CS Linku.
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist