Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 02:51:02 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
Pomoc pri výbere HD príjmača  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
10.06.2010 09:02 • ® milken
Dobrý deň, chcel by som sa poradit ohladne kupi sat. prijmaca AB IPBox 910HD v cene 200 €. Je to dobry prijmac alebo by ste mi odporucili za tu cenu nieco ine. Nevyznam sa - dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 19   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
vlado holubi v Číně se dá vyrobit kvalitně, ale  
12.06.2010 19:20 • ® Zip
vlado holub
i v Číně se dá vyrobit kvalitně, ale musí to někdo zaplatit. Bohužel z Číny sem obchodníci vozí převážně ten šunt.
Věř tomu, že poznám šunt, průměr, slušnou práci a prvotřídní práci.
 
 
 
To "Zip"prodejce prvotriednej sat.techniky.Takéto  
12.06.2010 18:28 • ® vlado holub
To "Zip"prodejce prvotriednej sat.techniky.Takéto vyjadrenia milujem hlavne od predajcov,čo sa bijú do pŕs, že oni odporúčajú a predávajú,len to najkvalitnejšie a nie žiadne šunty,vyrobené v Číne.Dobrá blbosť na entú,všetky komponenty do STB sa vyrábajú v ˇAzii a je jedno či v Čine,v Honkongu,na Taiwane,Singapúre,lebo sa to deje už desiatky rokov a aj tvoje super,nie sú také super,ako to deklaruješ a predávaš. :what:
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
@rudlus  
12.06.2010 07:03 • ® Zip
Nevím čeho se chytáš, já jsem neoslovoval Tebe.
Já sice prodejce jsem a právě proto doporučuju kvalitní zboží a né nějaké "made in china" vraky.
 
 
 
no pozrel som vsetko, oslovila ma ta koala  
11.06.2010 14:39 • ® milken
no pozrel som vsetko, oslovila ma ta koala optibox. ale nezda sa mi ze vie nahravat na ext HDD a nikde nevidim ani podporu DivX. co si o tom myslite pani ?
 
 
 
Pomoc pri výbere HD príjmača  
11.06.2010 14:15 • ® smscz
http://www.technisat.cz/indexc8a2.html?nav=Sat_DVB_S_,cs,64-15228
http://www.hofisat.cz/homecast-hs 3100-ciir/d-69964-c-978/
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Zip  
11.06.2010 13:40 • ® rudlus
s tymito trapnymi reakciami by si mohol uz aj prestat...dakujem...
este raz ..
nie som a ani som nikdy nebol predajca sat.prijimacov...
som normalny clovek po operacii ktorys je rok doma uz a nudi sa..a spokojny je s tym co mam a preco by som sa s tym nemohol podelit??? :mad: :mad:
 
 
 
... a mne sa páči aj Optibox Koala,jednoduché menu  
11.06.2010 12:10 • ® patko33
... a mne sa páči aj Optibox Koala,jednoduché menu ,pekný obraz,nahrávanie na HDD /ext./ :D ;)
 
 
 
K tomu uvedenému info. Ten, kdo jej prodává, ten  
11.06.2010 11:32 • ® Zip
K tomu uvedenému info. Ten, kdo jej prodává, ten bude zboží vychvalovat do bezvědomí. :eek:
 
 
 
Otej Arive som uz nasiel info (  
11.06.2010 11:03 • ® milken
Otej Arive som uz nasiel info ( http://www.parabola.cz/clanky/3862/ferguson-ariva-200-100-hd-pvr-ready-hdtv-satelitni-prijimace/ )
 
 
 
rudlus tebe aj ostatnym dakujem. neprestal som sa  
11.06.2010 10:29 • ® milken
rudlus tebe aj ostatnym dakujem. neprestal som sa vyjadrovat, len az teraz som sadol za PC.
Ta verzia s Arivou sa mi celkom pozdava za tu cenu. Co je to za znacku ( Made In ? ) ten Ferguson.
Ale este sa spytam - v com je vyhoda mat Linux prijmac ?
Inak co ocakavam este od toho je, aby sa v buducnosti vedel dat pripojit dalsi prijmac na zdielanie cez Ethernet a to nahravanie na ext. HDD cez USB je tiez celkom uzitocna vec.
Este raz vsetkym dakujem
 
 
 
rudlus  
11.06.2010 06:40 • ® par32
prečo nie? ved si dal dobru radu......len škoda že / milken/ sa prestal vyjadrovať čo chce presnejšie :D
 
 
 
sobol  
10.06.2010 22:22 • ® rudlus
ja a zase???vecnym oponentom vsetkych si tu jedine ty...xixix
mne je to srdecne jedno...co si kupi...otazka znela ci alebo nieco ine...poradil som viac sa tomu venovat nebudem.
 
 
 
Jak můžeš vidět, i Zip ti doporučuje něco jiného -  
10.06.2010 21:38 • ® sobol
Jak můžeš vidět, i Zip ti doporučuje něco jiného - a já také... a rudlus asi rovněž, že ano ? (Ty námitky jsem měl na mysli na jiné vlákno...(Ariva TT) ;) )
 
 
 
ak nemaš problem s programovanim tak skôr linux  
10.06.2010 21:09 • ® par32
ak nemaš problem s programovanim tak skôr linux ale tu zavisi od toho kolko si ochotny investovať...čo tak az box?
 
 
 
Furt Fergusony. Ferguson NEBRAT! Kup si třeba  
10.06.2010 20:31 • ® Zip
Furt Fergusony. Ferguson NEBRAT! :eek:
Kup si třeba Vantage HD1100, nebo Humax HDCI 5000.
 
 
 
Tak ako ti poradil Rudlus.Ariva 200-HD-PVR za cca.  
10.06.2010 17:54 • ® vlado holub
Tak ako ti poradil Rudlus.Ariva 200-HD-PVR za cca. 110 €,dokáže nahrávať a aj prehrávať nahraté,inak úpravy na PC.Ariva dokáže byť server a aj klient zároveň.Bližšie info.Na AB.Fórum-"Ako na Arivu"Neoficiálny projekt od Buchara na Arivu" a pod,diskusia,testy a pod.Ja som ju testoval,prevádzkoval a užíva ju dcéra,k plnej spokojnosti.FW,keys,setting atď. cez USB,pripojenie externého HDD cez USB,pripojenie na Lan na vonkajší server. :good:
Nejaké plechové krabice s názvom STB-DM-800 SE-HD-DM-500s,Parabola Alu Gibertini 90cm,motor SG-2100A.
 
 
 
milken  
10.06.2010 14:08 • ® rudlus
ferguson ariva 200 hd...cca oklo 100-120e
lahky na obsluhu,podpora fw,za tie prachy super prijimac...nahravanie na usb or ext.hdd
 
 
 
hmm. no myslel som ze ked zvladnem programovat  
10.06.2010 12:43 • ® milken
hmm. no myslel som ze ked zvladnem programovat web, ze zvladnem aj toto :). vravis teda ze radsej nie linux ked som v tom OUT ?. aky teda porad prosim. Openbox S7 HD ? Neviem naozaj. Na jednu TV, ak by vedel nahravat na pripojene medium by bolo dobre. Dakujem
/ inak som tu nenasiel poradnu na tuto temu, dufam ze som dobre hladal. ak nie tak sa omluvam /
 
 
 
osobne by som ho nebral ...ale pišeš že sa  
10.06.2010 10:57 • ® par32
osobne by som ho nebral ...ale pišeš že sa nevyznaš a toto je linux trufaš si? :D
 
 
Celkový počet reakcí: 19 / zobrazují se: 1 ... 19

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist