Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 13:20:37 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Technika - Škola
OPTICUM X 403P  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.07.2011 20:28 • ® lubos1
zdravim ma niekdo opticum x 403P? PORADTE PRESNY NAVOD DO OBLUBENEJ SKUPINY NASTAVIT PROGRAM PODLA VLSTNEHO ZADANIA,AKO VYMAZAT DRUžICU SIRIUS PLETIE SA MY TAM
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Na dialkovom ovladaci stlac Menu a daj podmieneny  
23.07.2011 08:28 • ® MILAN2
Na dialkovom ovladaci stlac Menu a daj podmieneny pristup stlac OK a daj CA nastaveni OK a daj key Edit OK.A tam si vyberies ktore kody chces menit alebo dopisat.Alebo daj na dial.ovladaci 9339 a budes mat toto iste.Len ci mas na sat.prijimaci ten softver.Vela stastia.
 
 
 
ešte mi pošli kde davaju kody a v nedelu po obede  
22.07.2011 20:46 • ® lubos1
ešte mi pošli kde davaju kody a v nedelu po obede bud k sehnani ked totam budem inštalovat diki
 
 
 
Stlac na dial.ovladaci 1"Menu a daj obrazok sluzba  
22.07.2011 17:46 • ® MILAN2
Stlac na dial.ovladaci 1"Menu a daj obrazok sluzba daj OK 2"Sprava sluzieb OK 3"Na kanaly ktore chces premiesnit alebo alebo vymazat alebo zamknut tak davaj OK Na pravej strane mas co chces s tym spravit.Das napr. premiesnit.Mas natukane kanaly premiesnit das OK a das ich tam gde to chces.A das OK.A na koniec das EXIT.A mas premiestnene programy ktore si chcel.Vela zdaru.
 
 
 
myslel som napr na ovladači daš 1 aby tam bola  
22.07.2011 12:54 • ® lubos1
myslel som napr na ovladači daš 1 aby tam bola stv1 na ovladači daš 2 aby tam bola stv 2 prehadzuje mi to same kanaly a nie ako chcem tu maš moj imel lubos.mihalik1@gmail.com
 
 
 
1 Stlacis menu a daj instalacia potvrd OK  
22.07.2011 08:27 • ® MILAN2
1 Stlacis menu a daj instalacia potvrd OK 2.satelitna instalacia 3.nastav druzicu 4.LNB univerzal 5 stlac zltu upravit 6.potom stlac zelenu pridat 7. Zadaj kmitocet napr.12525" 8.potom zadaj symbol rate napr.27500" potom stlac polaritu napr.H alebo V 9.stlac cervenu hladat naskoci tabulka ci chces hladat vsetko alebo volne programy FTA dalej ci chces aj radia tam si vyber zo sipkov co chces potom rucne hladanie potom je v tej tabulke NIT hladanie a daj Vypnute aby Ti nastavilo len frekvenciu ktoru si zadal a potom potvrd OK.Trosku pockaj ked je signal tak Ti naladi tu frekvenciu ktoru si zadal.Vela stastia.Ale hlavne pozeraj dobre aby si daco nevymazal.A ked mas na prijimaci aj EMU tak napis e-meil adresu tak Ti poslem ako sa zadavaju kody.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist