Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 22:17:05 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
illusion M3-Combo  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.02.2012 18:17 • ® riva
Prosim o nazor.K tv-crt,na chatu,by som chcel k DBV-T a ICE-karte aj sat.progr.FTA+EMU cez Vectru.Stav M3-ky je:HW-M3S,SW-M3v5.84,loader-1.16,nMULTICAM2-v5.9.B,VECTRA 0.076.Ide mi hlavne o nazor na loader a Vectry s max.moznostiami emulacie s AU.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
® riva  
10.02.2012 15:00 • ® par32
pošta bola uspešne odoslana :D
 
 
 
par32+KE+0kolie  
10.02.2012 14:03 • ® riva
Mas pravdu nic netrva vecne,ani....Ale bol to moj first sat.ktory okrem dvbt a 1000mA napajania lnb dobreho tuneru nikdy nesklamal,preto si nezasluzi pri prvom podozreni,len tak vyhodit.Dakujem mu za vsetko este mi vzdycky pomozes prenosnym malim lcd tv na streche pri ladeni..PS:Ja som 10km-juh od Ke,posli kontakt na .......mam ine plany ako si navrhoval a chcem to nechat pre profikov-Diky.
 
 
 
® riva  
10.02.2012 08:12 • ® par32
vieš to že pomaly ilusiony končia je fakt,s tym neurobiš nič.....tych chyb bude vykazovať viac,opravovať sa ho neoplati absolutne .Nahraj si donho najnovšiu vectru aj multicam.Pozri si ponuku novych Hd primačov http://www.satelity.ellano.sk/kategoria/1909/Satelitne-prijimace-HDTV/
kupiš už od 50ečiek :good: si sa nepochvalil že si z ke -ja byvam 15 km od ke ;) :D
 
 
 
par32+iny  
09.02.2012 18:55 • ® riva
Ta moja M3-ka Combo ti chce dat za pravdu.Po vypnuti a znovu zapnuti sa Menu Sk prepise na Espana jazyk,motor Goto na" ziadny diseqc",lnb "ziadny diseqc"na A/B,mnou prepisany zoznam satelitov(nazov,poloha,azimut,elevacia)sa vrati do povodneho stavu.Ked to zmenim ako chcem,tak ide normalne po dalsie vypnutie.Prosim o nazor,nahrat vsetko(sw-loader-vectru.....)tak ako mam,alebo dat novsie verzie,diky.
 
 
 
Illusion M5  
09.02.2012 16:30 • ® dodo228
nevies poradit vhodny soft pre illusion M5 casto mi mrzne karta ICE
 
 
 
Takže aj ja mám byť pripravený...  
09.02.2012 14:14 • ® Lipton
Takže aj ja mám byť pripravený... :D
 
 
 
® Lipton  
09.02.2012 07:29 • ® par32
nič netrva večne :D ...za posledne tri mesiace som menil 4 ilusiony pretože proste doslužili :D
 
 
 
Neviem, ako to myslíš s tým odchádzaním  
08.02.2012 20:56 • ® Lipton
Neviem, ako to myslíš s tým odchádzaním Illusionov? Inak ja už mám vyše 5 rokov m2S s Kyngom a doteraz som nemal s ňou žiadne problémy, v pohode fachčí a zatiaľ som s ňou spokojný. Iba čakám, kedy mi doslúži stará telka a potom prejdem na nejaký HD prijímač. Zatiaľ mi stačí stará m2s-ka. :good:
 
 
 
Vectru by som dal novu ostatne tušim ok...inač tie  
07.02.2012 20:09 • ® par32
Vectru by som dal novu ostatne tušim ok...inač tie ilusiony pomaly odchadzaju... :good:
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist