Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.05.2024 - 21:20:31 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Pingulux  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.02.2012 18:35 • ® brbr
Ahojte,
hladam cenovo najprijatelnejsi sat. prijimac s podporou Enigma2 a nasiel som EDISION ARGUS Pingulux - cena 109,00 €. Poprosim o Vas nazor?
PS. Som vlastnikom Dm 800se a je mi jasne, ze to je naslepsie riesenie ale dal som si ulohu najst riesenie, ktore je postavene na otvorenej platforme. Cielom ulohy je samozrejme aj zdielanie. Dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Nic není 100%,což jistě výš ze zkušeností z  
25.02.2012 12:20 • ® vojta
Nic není 100%,což jistě výš ze zkušeností z Dreamem.Ten spark je spíš pro celou rodinu.Karty v tom běhají.V emu dekoduje vše,co je možné.Další je spíše hokus pokus,Víz dream.Pro tebe by to neměl být problém.Pár lidí si tu e2 chválí,asi mají zkušenosti z DM.Shrnuto:spark=běžný přijmač,další nadstandart!! :)
 
 
 
Dakujem z reakcie. Skusenost so Sparkom nemam je  
24.02.2012 21:20 • ® brbr
Dakujem z reakcie. Skusenost so Sparkom nemam je to otvoreny system? da sa do systemu prihlasit cez telnet? je prijimac stabilny, nezamrza?
 
 
 
Mám jej,běhá tam spark i enigma 2.Celkem zajímavý  
24.02.2012 12:26 • ® vojta
Mám jej,běhá tam spark i enigma 2.Celkem zajímavý přijmač,dost náročný na studium a trpělivost.Nechá se s nim ohromně vyhrát.Jinak ,maká celkem slušně.Záleží,jak si troufáš a máš čas.EMU+ karty běhají perfekt ve sparku.Pokud ti toto stačí,běž do toho.Těch dalších možností je tam tolik,že se nebudeš stačit divit.Protože je to otevřený Linux,co si do toho dál narveš,to z toho také dostaneš.Pokud něco skurvíš,můžeš si to také sám opravit.To je výhoda otevřeného Linuxu.Přijmač si prakticky tvoříš sám. :good:
 
 
 
Pingulux  
22.02.2012 12:38 • ® palo
Chcel som si tiež kúpit tento príjmač,ale predajca mi napísal že neodporúča experimentovat s E2.Koncom tohoto týždna má dostat novší model Pingulux plus cena bude určite vyššia,ale aj možnosti, niečo som o tom čítal na zahraničnom fore z nemecka...Pozri si edision.de.Uvidíš aspon ako vyzerá..
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist