Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.05.2024 - 17:16:10 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
OpenBox x-810  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
19.03.2012 08:47 • ® mapko
Zdravím,
po zime som prišiel na chalupu a zistil som, že mi satelitný prijímač nechodí, ako keby nepoznal kartu. Vypisuje "kódovaný kanál" a nejde s tým nič robiť. Priniesol som ho domov, dal som kartu do Arivy a bezproblémov fungovala. Tak som dal z Arivy kartu do OpenBoxu - a nič. OpenBox má dve čítačky, ale ani jedna karty nečíta (a to som skúsil aj tretiu kartu od kamaráta.
Vie mi niekto poradiť? Naposledy v jeseni fungoval OpenBox do konca bez chyby.
Ďakujem.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Super  
19.03.2012 09:51 • ® mapko
Ďakujem moc, moc, skutočne stačilo vypnúť zo siete a zapnúť a už to išlo. Totiž predtým, keď som robil pokusy ako OpenBox oživiť, som si všimol, že obe čítačky sú nastavené na Irdeto, tak som ich prestavil na Cryptoworks, ale neresetoval som prijímač. Teraz je to OK! Ešte raz Ď.
 
 
 
Dávaš kartu správne?Ma byť dole čípom,ak áno,tak  
19.03.2012 09:30 • ® letas
Dávaš kartu správne?Ma byť dole čípom,ak áno,tak môže byť aj vo vnútri prístroja prívod do čítačky uvolnený,treba do toho pzrieť,lebo aby boli vadné obe,to sa malokedy stáva.Tak isto po každom prepnutí nadstavenia čítačky je vhodné prístroj odpojiť zo siete,niekedy sa čítačka až potom aktivuje.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Skontrolované  
19.03.2012 09:24 • ® mapko
Skontroloval som, nastavené na obe čítačky je Cryptoworks. Problém, ako som zistil, je možno v tom, že keď vojdem do podmieneného prístupu a zvolím "čítačka", vypíše mi to že je nevložená. Pri druhej čítačke je to rovnaké.
Môže v tom byť chyba? A jej odstránenie?
Ď.
 
 
 
Zrejme prehodené nadstavenie čítačky,skontoluj či  
19.03.2012 09:11 • ® letas
Zrejme prehodené nadstavenie čítačky,skontoluj či tam máš cryptoworks.U openoch sa občas prehodí aj samé,alebo sa s tým niekto hral.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist