Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 03:42:04 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
Do mesiaca zverejníme plán SLOVSATV  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
05.04.2012 14:52 • ® Luteran
Profesionálni predajcovia SAT TV sú dennodenne konfrontovaní otázkami svojich zákazníkov v súvislosti s platformami CS Link a Skylink. Spoločnosť M77 zatiaľ oficiálne nepredstavila svoje plány na trhu CZ a SK. Cez internet sa sporadicky objavujú vyjadrenia bývalých zamestnancov Skylinku, ktoré cielene stupňujú chaos a zneisťujú majiteľov kariet CS Link a Skylink. Profesionálni predajcovia SAT TV v záujme svojich zákazníkov pripravujú založenie profesného združenie pod pracovným názvom SLOVSATV. Jeho členom sa môžu stať firmy i jednotlivci. Ako prioritný komunikačný kanál bol zvolený server Satcentrum. Tu môžu potencionálni záujemcovia vyjadriť svoje názory a zverejniť témy, ktorými bude združenie oficiálne oslovovovať M77, ďalších poskytovateľov DTH, regulačné orgány a inštitúcie.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 33   ¤

LOCKED

Téma uzavřeno,
k tomuto tématu již není možno přidávat příspěvky.


Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
Pridavam sa  
07.04.2012 00:47 • Správca
Ahojte priatelia,
potvrdzujem slova kolegu-sefredaktora, ze pan Luteran nas s nicim neoslovil a nie sme s nim v ziadnom obchodnom ani neobchodnom kontakte. Zaroven chcem podakovat Hujerovi za jeho snahu o objektivnost a nezaujatost, aj ked ma urcite na niektore veci svoj sukromny nazor, asi ako kazdy z nas. O to viac mu vdaka, za mudrost, ze to vie rozlisit.
Viem pochopit, ak ste niektori na osobu pana Luterana alergicki, ale pokial nevidime, ze vyslovne porusuje pravidla, tak nemame dovod ho diskriminovat. To, ze prinasa kontroverzne temy je podla mna v norme, kludne ich prinasajte aj vy, pokial budu v medziach slusnosti a nebudu na ukor niekoho ineho.
Ked bude jasne, ze ide o komercnu reklamu, ktora prinasa financny prospech, tak prijmeme opatrenia. Zatial to tak nevidim a skor vo mne prevlada zvedavost, ako to dopadne. A aj od toho tu forum je. Dakujem za pochopenie.
 
 
 
o nové témata ? Veď ide jasne opäť o jeho svoju  
06.04.2012 23:48 • ® jarino1978
o nové témata ? :D
Veď ide jasne opäť o jeho svoju osobnú propagandu a o reklamu na jeho firmu :bad:
Nech si to píše na svojom webe a fóre, možno mu to bude niekto tam aj žrať, ja osobne som proti tomu, aby mu to tu bolo umožnené. Ale samozrejme o tom nerozhodujem. :)
Osobne : nick Luteran = blacklist :warning:
 
 
 
Zdravím všechny diskutující! Nechtěl jsem nijak  
06.04.2012 21:46 • satCentrum
Zdravím všechny diskutující! Nechtěl jsem nijak reagovat ani zasahovat do diskuse, mým "písečkem" jsou záložky Zpravodajství, TV info, Frekvence a TV program, jiné části nechávám kolegům, a v diskusi pak patří velký dík za "údržbu" právě níže reagujícímu Hujerovi. Jen bych chtěl říci to, že jsem se s ing.Luteránem už roky neviděl a ani nekomunikoval, přestože ho z minulosti samozřejmě velmi dobře znám. Když jsem ho uviděl v diskusi na satCentrum, očekával jsem oživení fóra o nová témata. To se také vyplnilo, ovšem se zmiňovaným prohlášením o prioritním komunikačním kanálem SLOVSATV, kterým má být tento web nic nevím a samotného mě to při čtení překvapilo. Václav Hrubec, šéfredaktor.
 
 
 
BAN  
06.04.2012 20:30 • hujer23
1 -Chalani neblbnite ja som len Moderátor ktorý sa snaží upratovať a zametať toto fórum ,dodržiavať aby bolo dodržané to čo je v pravidlách a už minule som vám napísal že pokiaľ niekto nájde porušenie pravidiel tak nech napíše na hujer23@gmail.com alebo na redakciu a ja sa budem snažiť aby to bolo pre všeobecnu spokojnosť.
2- Mal by sa vyjadriť asi aj nejaký zástupca redakcie ktorý má väčšie právomoci.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
škoda slov.  
06.04.2012 18:59 • ® pistok153
škoda slov. :D
 
 
 
Ani se nedivim ,že na takovou provokaci honem  
06.04.2012 18:17 • ® lubos
Ani se nedivim ,že na takovou provokaci honem nereaguje redakce.Na každou sv..i se jednou najde řezník.Jediná rada je na provokace nereagovat a ono to dotyčného časem přejde.Hezké Velikonoce všem. :) :good:
 
 
 
Rudlus, par32, Občasník, vlalach, správcové a  
06.04.2012 15:11 • ® smscz
Rudlus, par32, Občasník, vlalach, správcové a další
díky moc, též Vám všem přeji krásné svátky a co se týká alkoholu, pamatujte na slušný vychování;);)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Nebudu též reagovat  
06.04.2012 15:07 • ® smscz
na Luterána Určené spíše pro správce.
Zdá se mi "divné" prohlášení: Ako prioritný komunikačný kanál bol zvolený server Satcentrum.
Ten jejich SLOVSATV uzavřel s redakcí satCentrum nějakou dohodu, smlouvu nebo něco podobného? Jak si může kdejaká parta nárokovat konkrétní portál jen tak, zničeho nic??
Myslím si, že když vznikne "nová" společnost - sdružení, udělá si samo webové stránky, své fórum a vše podobné, ale vždy SVOJE!!
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
@hujer, pred týždňom, možno dvoma som Ťa vyzval,  
06.04.2012 13:52 • ® jarino1978
@hujer, pred týždňom, možno dvoma som Ťa vyzval, aby si Luterána dal do trvalého banu. Asi ho nepoznáš, ale opakujem a pripájam sa aj ja k tomu, že čím skôr sa zbavíš Luterána, tým lepšie pre tento web. Nechcem sa opakovať, ale poznám ho 14 rokov a viem, o čom píšem. A Dempsey má pravdu, je to naozaj nechutné !
A ako toho Janka poznám, opäť tu bude vyvolávať nepokoje, hádky a následne sa bude vyhrážať každému trestným oznámením, udaniami a pod. Túto pesničku už za tie dlhé roky dokonale poznám. FUJ :bad:
 
 
 
Kto je väčší podvodník ?  
06.04.2012 13:19 • ® dempsey
Kto je väčší podvodník ? Skylink alebo šáša z Prešova ? Šáša pod zámienkou boja za práva obyvateľstva zneužíva priestor satcentra na propagáciu svojej značky a domény. Presne na to potrebuje vyvolať čo najkontroverznejšie témy ak sa dá s čo najviac reakciami.
Sú len dve možnosti: Majiteľ satcentra si neuvedomuje čo sa mu deje na vlastnom webe, alebo s týmto zneužívaním súhlasí bez toho aby ho spoplatnil ako reklamu.
V prvom prípade odporúčam meno toho projektu uložiť ako nevhodné slovo do filtra pri prispievaní a zmazanie všetkých Luteránových príspevkov.
V druhom prípade odporúčam užívateľom aby sa nenechali zneužívať svojimi príspevkami / teda aby na Luteránove bludy vôbec nereagovali /, pretože nechtiac robia reklamu jeho skrachovanému podniku.
Samotný názov kampane je postavený tak, aby propagoval bežnú komerčnú činnosť, za ktorú ale šáša nechce evidentne platiť a tak sa snažil zneužiť už viaceré weby ktoré sa venujú sat technike. Bohužiaľ to vypadá tak, že tu mu to prešlo.
Zdravý rozum je najdôležitejší :)
 
 
 
@admin  
06.04.2012 12:59 • ® dvbinfo
Sice som uz napisal ze na jeho prispevky reagovat nebudem (dovody su zname). Len by ma zaujimalo ci toto nehranici s komercno-politickou propagandou. Nakolko nie je zachovane rovnomerne meritko voci vsetkym platformam a cisto zamerne poskodzovana jedna platforma, je moj osobny nazor ten, ze admin by mal zasiahnut proti individualnej histerii daneho pana. Detto, Slovsat generoval nezmysel uz mnoho rokov dozadu a to bol aj dovod preco upadol do zabudnutia, vzhladom na fakt ze neslo o profesionalny zamer ale o prezentovanie sa... ze p.Luteran :bad: moje final uz naozaj
VU+duo & Optibox zebra & Opticum 9500HD & Sky+HD Box UK. Full HD LED TV + FULL HD 600hz Plasma. Multifeed 28/23/19/13 ... Skylink + SkyDigital... proste v technike a slobode je krasa!
 
 
 
Luterán, Luterán, opäť sa ideš hrať na spasiteľa a  
06.04.2012 11:36 • ® jarino1978
Luterán, Luterán, opäť sa ideš hrať na spasiteľa a chceš oprášiť tvoj plán spred 8 rokov na svoju luteránovskú TV ? To bolo kedysi kriku, SLOVSAT TV :D :D :D :D
 
 
 
šak  
06.04.2012 10:26 • ® Jupi
tu máme skylink načo slovsat niekdo sa chce nabažit :)
Skylink/Monoblock 19.2,23.5/Panasonic TX-L32E5E/
 
 
 
SLOVSATV presadzuje práva občanov...  
06.04.2012 10:20 • ® Luteran
SLOVSATV presadzuje práva občanov na zachovanie status quo k 6.4.2012 ako minimálnu úroveň v rámci príjmu neplatených televíznych a rozhlasových programov CZ a SK prostredníctvom družice Astra 23,5E. SLOVSATV presadzuje právo každého občana na bezplatný prístup k internetu garantovanou rýchlosťou 1 Mbit/s k termínu 1.1.2013 a 100 Mbit/s k 1.1.2016.
 
 
 
mgm klasicke ma u mna miesto..rad si pozriem  
06.04.2012 09:57 • ® rudlus
mgm klasicke ma u mna miesto..rad si pozriem klasiku...je tamna co pozerat.diky za tip..nevravim ze neokusim..xixi
 
 
 
Všechny nejsou v HD, ale většina. Pusť si ukázku  
06.04.2012 09:51 • ® Padre Pio
Všechny nejsou v HD, ale většina. Pusť si ukázku na:
http://weeb.tv/channels
Je to velice zajímavá stanice. U nás dostupná na polských kartách TNK HD.
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
myslim si ze take nieco ako mgm hd...20-30 rocne  
06.04.2012 09:49 • ® rudlus
myslim si ze take nieco ako mgm hd...20-30 rocne filmy asi nebudu vsetky v hd a ak tak len remasterovane...a robit nieco za nieco...aj tak to zaplatis ci to bude slovsatv alebo niekto iny...
 
 
 
Když platforma SLOVSAT nabídne MGM HD, tak se  
06.04.2012 09:47 • ® Padre Pio
Když platforma SLOVSAT nabídne MGM HD, tak se připojím i já! :D
Vantage 7100S - Giga Blue Twin CAM - HD+ DEU, Cyfra+, TNK HD - LNB Inverto B.U. - parabola Emme Esse 150 - multifeed 28+26+19+13E - INCREASE THE PEACE
 
 
 
ja nechcem nikomu nic zle...ale ved si musi  
06.04.2012 09:44 • ® rudlus
ja nechcem nikomu nic zle...ale ved si musi uvedomit co si moze dovolit a kde je hranica tychto kecov...
 
 
 
® rudlus  
06.04.2012 09:41 • ® Jupi
tak to sme dvaja
čo je slovsattv - slovinská tv čico :eek:
Skylink/Monoblock 19.2,23.5/Panasonic TX-L32E5E/
 
 
Celkový počet reakcí: 33 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist